Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

DeletedUser187854

Guest
73 To patrz :
Drapichruścik dzisiaj o 15:29
A 100 swiat za bardzo byl pro. Kazdy tam chcial wyglac I to sie zrobilo okropnie meczace
cenzura dzisiaj o 15:23
O WarDogs :D
cenzura dzisiaj o 15:22
Ja na s100 gralem chyba z 2 tygodnie, potem wrzucilem zasta adusiowi i sobie darme podbil, potem znowu wrocilem do niego na coopa na bardzo krotko i w sumie musze powiedziec, ze to co robilem na s100 jakos nie pyklo xd
252008_thumb
Drapichruścik dzisiaj o 15:21
A o Wd to chodzi o Widmo czy wardogs??
252008_thumb
Drapichruścik dzisiaj o 15:20
Tu juz tyle swiatow bylo :))))) na 100 sw gralem dwa razy ale to krotko. Tamto konto z 70 sw ma juz inna nazwe :)))
cenzura dzisiaj o 15:16
Nie pamietam jak sie nazywal Drapek z ktorym rozmawialem, przelotnie w sumie xd tylko razem z BedeProMamo cie tutaj rozpoznalismy i pomyslalem, o sobie przypomne, bo Drapek jaki udzielal sie w forum WD na s100 nawet spoko byl ;D
252008_thumb
Drapichruścik dzisiaj o 15:12
Mozliwe ze pisales z moim kolegą tez. Ja w pewnym momencie do norwegii wyjechalem I kontem opiekowal sie kolega
cenzura dzisiaj o 15:10
Gralismy razem tylko w WD na s100, o ile moj nieudolny start mozna nazwac gra ^^
No i w CaC gralem na s70 ;P wiem ze sie duzo kumplujecie z Owca i mieliscie duze zatargi z DS/WRC bedac w VARGH ;D jakby cenzura byla za dotkliwa to moge zapodac linki do TW ^^
252008_thumb
Drapichruścik dzisiaj o 15:05
Hmmmmm........ musze tw sprawdzic. cenzura zostawilo pietno na mej osobie, mam skleroze
cenzura dzisiaj o 15:03
To czolem Drapi, Kaosugan z tej strony ;D
252008_thumb
Drapichruścik dzisiaj o 15:01
Witam. Testem tym samym drapkiem ale niewiem czy robilem cac pod gorke bo z kilkoma mialem bardzo normalne relacje pomimo iz bylismy wrogami
cenzura dzisiaj o 14:58
Czesc ;P
Jestes tym samym drapim z s70, co robil pod gorke CaCkom na Tobba i wbil na s100 do WD moze? :)
 

DeletedUser187854

Guest
75 adus numerki ;D
a ten "drugi" Drapi to ten oryginalny właściciel tak, nie Krioni?
 

DeletedUser187854

Guest
80 nadążam, dzięki. Loooooool, to Ja sie z tym Drapim nie znam wcale xD Krioni już tam działał jak bylem w ZN na amn1337 zdaje sie, a nawet jeśli nie, to i tak sie nie znam z Drapim tylko z Krionim, bo na s70 w ogóle nie gadałem z nimi xd
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.407
81 drapi byl z WIDMO na s70.Konto dostal kirioni,ale to pozniej bylo.Po fuzji doszli do POWER.Nie na gral sie wtedy juz dlugo,zakonczyl po tym jak jego przyjaciel dacef oddal passy i dawal robic diody Mirkowi czyli DS
 

DeletedUser187854

Guest
82 ale pogmatwane to wszystko xd nawet jak na moja głowę za dużo xd no, ale znowu jestem z jednym z Drapich po przeciwnej stronie na s116, wiec nadrobimy i wszystko zrozumiem ^^
 
Do góry