Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
5 jestes najgorszym falszywcem jakiego znam.A znam cie juz sporo,i to byl blad ,ze takiemu czlowiekowi sie zaufało,co tylko spiny robil.Blad.

Nigdy graczy nie dam swoich do silowej rozbiorki,nawet gdyby byli warzywem.Zapamietaj to sobie dzieciaku.Akurat mamy sie dobrze i jubileuszowy do nas nalezec bedzie.

Witaj Sabinko.l Ociu,mam sie dobrze
 
Ostatnia edycja:

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
6
Jubileuszowy nigdy do ciebie i wd należeć nie będzie.
Jesteś przegrywem
Myślisz że jesteś wielki a tak naprawdę jesteś tylko historia

Ty nie trzymales swoich
Tylko konta widma
Nawet promyk ci to pisał
A ty dalej swoje
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
7 jakos jestem top 1 plemieniu i skoncze jubileuszowy z graczami,z ktorymi gram na s99

przegrywem jestes ty,Ciebie juz nie ma placzku,jak plakales,jak Ci troche wojska padlo,nie ma czym farmic,a kazdy glupi surke dawal etc,bo bidoczek nie ma i placze nom stop.jestes najgorszy falszywcu.
 
Ostatnia edycja:

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
0 Damian, niedziele nie są moje tylko dla chętnych. A robię to z dobrej woli.
Olciq smodzi mają swoje fora między innymi ten dział ale na tych smodowych nie ma takiego wielkiego spamu.
Witaj Adqu to dobrze ,że masz się dobrze:D
 

OlciQ

Szlachcic
Wynik reakcji
483
5 jestes najgorszym falszywcem jakiego znam.A znam cie juz sporo,i to byl blad ,ze takiemu czlowiekowi sie zaufało,co tylko spiny robil.Blad.

Nigdy graczy nie dam swoich do silowej rozbiorki,nawet gdyby byli warzywem.Zapamietaj to sobie dzieciaku.Akurat mamy sie dobrze i jubileuszowy do nas nalezec bedzie.

Witaj Sabinko.l Ociu,mam sie dobrze
2. Adeq, nie będę bronić Marcina, bo wiem, że doskonale sobie z tym sam poradzi,ale może przystopuj, co? Bo aż niesmacznie się te Wasze spiny czyta.
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
6
śmiechłem adeq
twoje wyzwiska nie robia na mnie wrażenia
a nie zdyskryminujesz mnie już bardziej w oczach Olci , bo ma już o mnie konkretne zdanie
więc sobie daruj
 

chonrad

Rycerz
Wynik reakcji
1.122
6
Jubileuszowy nigdy do ciebie i wd należeć nie będzie.
Jesteś przegrywem
Myślisz że jesteś wielki a tak naprawdę jesteś tylko historia

Ty nie trzymales swoich
Tylko konta widma
Nawet promyk ci to pisał
A ty dalej swoje
8
Promyk to dopiero było widmo i na s70 i na s100 a najwiecej walił mądrościami.. wiec zluzuj majtki lordziku..
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
8
Promyk to dopiero było widmo i na s70 i na s100 a najwiecej walił mądrościami.. wiec zluzuj majtki lordziku..
11 własnie był widmem
a konta widmowe się rozbiera
bo zero z nich pożytku
a adeq nie pozwalał tego robic, bo to jego koledzy
nic , ze potem sie ogarneli i ich wyzywał
ale przez niego wd było w takiej kondycji jak było
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
12 nie dam nigdy kont do rozbiorek zapamietaj to sobie zdrajco.Bylo takie jak na s70,nie potrafili sie zgrac,lata swoje robia.
 
Do góry