Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

DeletedUser19566

Guest
17. to w macu to juz 4 lata bedzie i mc byl w Polsce ;)
Ja zaczelam grac zeby podrywac kolege z klasy w liceum xD Bo on gral a ja chcialam zwrocic na siebie uwage haha ale sie bylo glupolem te 10/11 lat temu :)
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
18. hahahaha nigdy mi o tym nie mowilas xD i wiem, ze mac w polsce - inaczej bym sie nie dal zaprosic ^^
 

DeletedUser19566

Guest
19. Zeby byla jasnosc przez dlugi czas nie wiedzial ze to ja! Wysylal mi Rycerza na koniu zeby mnie bronil xD byly czasy ;)
 

Zygmek101

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.441
23. Kurde ile to już lat gramy....ja od 6 klasy podstawówki, bo wszyscy grali...Wszyscy co mieli komputer...
 

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
24
ciekawe poxop ile tym razem pograsz XD
bo znane nicki widziałem u Ciebie

Zygmek u mnie też, chyba z 12 osób z klasy grało i zazwyczaj plemie sie robiło.
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
23. Kurde ile to już lat gramy....ja od 6 klasy podstawówki, bo wszyscy grali...Wszyscy co mieli komputer...

25.
jakbym widzial siebie :D ja u kolegi z podstawowki bylem i widzialem, ze produkcje wojska wlaczal :D pomyslalem "kurde, fajna gierka" :V

@lordkins - duzo lepszych nickow wbije dopiero na 105 xDD
 

DeletedUser

Guest
30 Ja też zaczynałem w podstawówce, pamiętam że zawsze podziwiałem graczy co byli w top 1000 jacy to oni nie są silni xdd
 

Zygmek101

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.441
29. tak jest, a Ty zygmek grasz :p? czy tylko setka z aptekarzami :D?

@lordkins - raczej po nickach mowie niz o ex-plemionach, duzo ludzi w duzej ilosci ekip byla :D

32. Ja nie umiem grać....teoretycznie jeszcze jestem na froncie w NY na 101 i zamykam świat na Internatzionalu, ale na 101 nic nie robię, a tam już wegetacja, bo świat wygrany i tylko kwestia czasu.

Wojcio pamiętam jak mnie na 4 swiecie przejal jakiś gracz(pozdrawiam), bo się pomylil i mi to napisał, po czym po krótkiej rozmowie wysłał mi do nowej wioski kilka zagrod deffa, a ja go poprosilem o szlachte by mi wyslal :) On miał 1,5mln ja 3000.
 
Ostatnia edycja:

Kins and Fabcio

Magiczny Mag
Wynik reakcji
3.055
1
zygme wszystko sieniby zgadza, ale jednak nie.
Bo ny juz na 101 nie ma, wiec w drugim wymiarze moze jest ny i tam wygrywa.
Bo w tym wymiarze ny juz nie ma, a cyferki gdzie są ny świat przegrywają
 
Do góry