Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
29nie pros nas o to Dominik,wiele razy prosilles robilismy to,nie tym razem

--------------------------------------------------------------

26 No teraz to mnie to poruszyło. Ja zawsze jestem sobą.

A jeśli nie jestem to znaczy, że próbuję kogoś wyrwać :p

raczej chyba ci sie juz udalo
 

Brat Franek

Szlachcic
Wynik reakcji
195
31

Adek wiesz też mam różne zdanie na różny temat, ale czy ma sens ta spina? toż i tak nic tego już nie zmieni z racji, że wyniki są zatwierdzone
teraz szykuj się na następny rok, bo jak będzie spina to będzie koniec tego typu rozrywek z racji, że takowa sytuacja zniechęca nas do tworzenia czegokolwiek.
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
32 tokus zawsze trzeba byc soba

--------------------------------------------------------------

wyniki mozna zmienic tylko ,ktos inny musialby sprawdzic to dokladnie,tu roznica jest tylko7 glosami

I dobrze,ze nie bedzie,wiecej takich imprez.
 

toka93

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
567
33 Śmieje się oczywiście. Nie jestem typem, który coś udaje bo musi. Jedyne co ukrywam to moje zdenerwowanie, ale to wiadome. Inaczej szefu dostawałby po twarzy w każdy dzień roboczy :p
 

toka93

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
567
35 Piję sobie jakieś drogie wino Francuskie :D Dostałem je jako wieloletnią współpracę z sklepem budowlanym. Dała mi je przyszła teściowa od brata. Wyczuwam konszachty rodzinne, a nie jakąś tam współpracę :p
 

toka93

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
567
37 Ja też nie, ale od czasu do czasu lubię.
U mnie dzisiaj padła propozycja poprawin sylwestra, bo wódeczki zostało. Chyba zrezygnuję.
 

DeletedUser

Guest
38
Prawdziwa Szkocka Whiskey, przytargana ze Szkocji, coś pięknego, polecam ^^
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
42 no,oplacalo sie,myslalem,ze juz wczoraj wygram,no ale przeciagnelo sie o jeden dzien,a moglem stawke podwyzszyc ehhh
 

toka93

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
567
45 kurde. Wyjechałem autem z garażu i znowu drzwi zamarzły. Jak ja mam wchodzić do auta?
 
Do góry