Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.407
0
Też jestem użytkownikiem FO i graczem. Ten temat nie jest tylko dla Was. adeq nie musi mnie lubić przecież :p


7to zle zrozumialas,nie mialem na mysli.Ten temat akurat jest dla nas,a wy zerujecie.To mialem,na mysli,ze sie czaisz i dasz zero.

Czy cie lubie hmm,nie znam cie.Jedynie fotke widzialem piekna,mloda dziewczyna i tyle moge powiedziec,ze w liczeniu sama nawet regulamin konkursu podalas,ze nie mozna miec avka z netu.Jednak mozna bylo miec,wiec teraz sama siebie ocen.

Po tych ostatnich akcjach i oskarżeniach myślę, że długo nie zobaczycie żadnego konkursu :) Może zamiast do Was IG mi przyśle te prezenty :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
8
Oj adeq... Kiedyś wyrośniesz z tych dziwnych oskarżeń, wierzę w to i trzymam kciuki :)
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.407
7to zle zrozumialas,nie mialem na mysli.Ten temat akurat jest dla nas,a wy zerujecie.To mialem,na mysli,ze sie czaisz i dasz zero.

Czy cie lubie hmm,nie znam cie.Jedynie fotke widzialem piekna,mloda dziewczyna i tyle moge powiedziec,ze w liczeniu sama nawet regulamin konkursu podalas,ze nie mozna miec avka z netu.Jednak mozna bylo miec,wiec teraz sama siebie ocen.

Po tych ostatnich akcjach i oskarżeniach myślę, że długo nie zobaczycie żadnego konkursu :) Może zamiast do Was IG mi przyśle te prezenty :)

10i super,nie bedzie wiecej spin.Przez 9 lat byly konkursy i nie bylo spin w ogole.Raczej dostaniesz od nich za darmo,koszulke,smycz.PP ile chcesz dostajesz jak grasz to wszystko inno ci daje etc
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
12
Widziałem megarona. Moim zdaniem to świetny gest z ich strony, w końcu wiadomo o co chodzi, a kolega źle wstuknął literkę.
Ale jak tylko przeczytałem że uznali wiedziałem że znajdzie się ktoś zawistny i uparty kto się uczepi :)
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.407
14
11
niezbitymi i nieistniejącymi :)

istniejacymi,jestes nie doinformowany.
Ale na to wyglada,ze starasz sie na modka,bo od spamerkow nie jestes.I potrzebujesz 50postow,w tym temacie ich nie znajdziesz,nie licza sie.

--------------------------------------------------------------

12
Widziałem megarona. Moim zdaniem to świetny gest z ich strony, w końcu wiadomo o co chodzi, a kolega źle wstuknął literkę.
Ale jak tylko przeczytałem że uznali wiedziałem że znajdzie się ktoś zawistny i uparty kto się uczepi :)


no wlasnie i wszystko jasne,bez komentarza.
 

DeletedUser

Guest
15.
Wiem że się nie liczą, nie staram się na moderatora, co parę miesięcy wypływam na ocean, jak miałbym być modem? ;)
 

zimnomi

Rycerz
Wynik reakcji
53
0
adeq chcesz się dalej napinać to życzę miłej zabawy :) Szukanie dziury w całym więc powodzenia. Pozdrawiam i chyba przestane tu zaglądać dla przyjemności :)
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.407
2 jesli to nazywasz napinka hehe,przeciez to tylko rozmowa.Jeszcze chyba nie widzialas prawdziwej napinki.Przeciez to co napisalem prawda jest,a dla mnie prawda jest najwazniejsza.
 

DeletedUser182378

Guest
2
Dzień dobry Wiolu, trzymam kciuki za cierpliwość, bo dla mnie nic nie zostanie :)
 
Do góry