Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

DeletedUser190502

Guest
10 a Ja będę grac jako niskomoralowiec. Tam już jest totalnie pozamiatane, nie mamy nic do stracenia, wiec całkowicie się podporządkowuję, jak największemu wyrządzeniu szkód DS/WRC :D Im chodzi tylko o kumulacje nowych wiosek, wiec je sobie zgarną...tracąc przy tym masę offów i grubasów :)
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
11 etam graj.Ja sie zastanawiam jeszcze,bo za chwile 100 wejdzie

--------------------------------------------------------------

potrzebuja 35 tys wiosek jeszcze ,tak
 

DeletedUser190502

Guest
12 Nie mów że zbierasz =WD= do kupy ;d

--------------------------------------------------------------

Sami posiadają jakieś 70%. Przynajmniej tak pisze doratka. 15% akurat posiadają VARGHi. Wiec w sumie beka, bo VARGHi nie chcą zamknąć świata z DS/WRC xD
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
13 nie wiem czy ,zbiore WD,wiekszosc z nas odpuscila po s70,po tych przekretach.
Ale mam pomysl,moze malpki,pieski i puszka polaczyc razem wtedy ekipa byla by nie dopokonania.Bo u puszka sporo pieskow jest .

No,ale nyga procenty nic na tym swiecie nie daja,wiec trzeba grac, albo ,plemie oficjalnie poddalo sie,wtedy jest ankieta.a juz 2 razy pisali do suppka o zakonczenie i nic deski nie osiagnely,to nie swiat z dominacja i 70%wiosek miec by wygrac
 

toka93

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
567
14 Adeq była odp. supportu. 85% jest wystarczające do rozpoczęcia procedury wygrania świata.
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
15poczytaj styl klasyczny,tak podalitylko,ale jesli wola gracza jest ,to sie walczy do konca

--------------------------------------------------------------


ten swiat nie ma ustawionych warunków ,mozna go ciagnac bez konca,nawet kilka lat ,do zmeczenia materialu xd
to prawda,to styl klasyczny-procedura dotyczy tylko światów bez ustawionych warunków zwycięstwa i/lub daty końcowej tzn s70 do nich nalezy.

1 Początek procedury
2 W fazie końcowej
3 Zakończenie
4 Linki

Początek procedury

Procedura nie może być wszczęta bez wyraźnego zgłoszenia ze strony założyciela przodującego plemienia (ew. dwóch sprzymierzonych plemion). Kryteria są następujące:

Gdy stosunkowo stary świat jest prowadzony przez plemię (ew. dwa sprzymierzone plemiona), które przez dłuższy czas posiada ogromną realną przewagę nad innymi pod względem liczby posiadanych Wioska wiosek (np. 85% posiadanych aktywnych Wioska wiosek) gra może zostać wprowadzona w fazę końcową, jeżeli zgłoszenie przodującego plemienia/plemion zostanie przyjęte jako zasadne. (czyli np poddanie)Tworzone jest wówczas głosowanie, w którym gracze mogą zdecydować czy świat powinien wejść w fazę końcową.


Zakończenie

Jeżeli w wyznaczonym okresie nie stanie się nic wielkiego o znaczeniu "ogólnoświatowym" (np. rozpad największego plemienia na kilka mniejszych, trwała zmiana na 1 miejscu itp.), to gra zostanie zakończona. Jeżeli jednak takie wydarzenie będzie miało miejsce, to termin zakończenia świata jest odsuwany o miesiąc. Przedłużanie takie może trwać tak długo, jak zmiany na świecie. Jeżeli pod koniec ostatniego miesiąca (po przedłużeniu lub nie) nie nastąpi żadna istotna zmiana, to gracze są informowani, że gra zostanie zakończona w drugim tygodniu nadchodzącego miesiąca. Od tego momentu gra nie będzie już przedłużana, niezależnie od zmian jakie mogą jeszcze nastąpić. Po tym czasie serwer zostaje zablokowany i zamknięty (rankingi zostają zachowane i będą dostępne do wglądu) a zwycięzcy świata cieszą się wieczną chwałą.
 

toka93

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
567
16 Z tego co wkleiłeś jasno wynika, że jeśli DS i Vargh zgłoszą procedurę zakończenia świata to po zaakceptowaniu będzie ankieta. Nigdzie nie pisze ile musi być głosów za. Więc obstawiam, ze większość. A jak sam widzisz i tak jest nas większość. Więc osiągając 85% i zgłaszając to wszczyna się procedurę zkończenia :)
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
17 np85 %,ale nie koniecznie toka
jeżeli zgłoszenie przodującego plemienia/plemion zostanie przyjęte jako zasadne. (czyli np poddanie)

--------------------------------------------------------------

nie wiem czy jest was wiecej,jest tez sporo innych plemion mniejszych i oni tez biora udzial w glosowaniu,jak dojdzie do ankiety.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser190502

Guest
13 nie wiem czy ,zbiore WD,wiekszosc z nas odpuscila po s70,po tych przekretach.
Ale mam pomysl,moze malpki,pieski i puszka polaczyc razem wtedy ekipa byla by nie dopokonania.Bo u puszka sporo pieskow jest .

No,ale nyga procenty nic na tym swiecie nie daja,wiec trzeba grac, albo ,plemie oficjalnie poddalo sie,wtedy jest ankieta.a juz 2 razy pisali do suppka o zakonczenie i nic deski nie osiagnely,to nie swiat z dominacja i 70%wiosek miec by wygrac

20 Jakie małpki? xD
Któż to puszek? :x

No przecież DS/WRC z VARGH posiada 85% wiosek na serwerze. Wiec mogą RAZEM zamknąć świat.
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
Ostatnia edycja:

toka93

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
567
22 zamkną. Tylko jeden warunek musi zostać spełniony. A przynajmniej tak wyczytałem.
 

DeletedUser190502

Guest
24 adeq, popatrz na forum 70. Tam chonrad wydal oświadczenie, na temat osobistych warunków miedzy VARGH a DS/WRC.

toka, nie zanosi się na wspólny koniec :p
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
25 nie gram na s70,przeslij mi to na pw

--------------------------------------------------------------

doczytalem sie nyga to bylo do przywidzenia ,pisalismy o tym z pol roku temu,tych ludzi na wylot sie zna.
 
Ostatnia edycja:

zimnomi

Rycerz
Wynik reakcji
53
0
Dobry wieczór
Co do konkursu to regulamin mówi :
8. Zabrania się publikowania gotowych awatarów z internetu.
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
9my to fifok wiemy,ale juz widzielismy kilka z internetu bioracych udzial.Bo moze znowu cos w regulaminie zmienicie
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
1 widac po avkach graczy.A obserwujemy dokladnie,kto luka konkurs

10. Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmian w regulaminie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry