Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

Deleted User - 698773783

Guest
45
ja zaglosowalem na smoteczka ale szczerze z tych osob to chyba Tutens bylby najodpowiedniejszy - napisal tylko ze nie gra na powaznie :D a z tego co widze to na 91 topka w ra i 4 ranking w ogolnych - do tego wygral swiat w 2015.
 

DeletedUser190502

Guest
46 aaa, tutens...brzmi znajomo. 91 to chyba też miał być start RetBul. Albo ten albo jakiś inny serwer, pamiętam analizę snip0r'a na temat m.i. RetBul. Oraz o tym, że tutens ma być ich głównym patentem.

--------------------------------------------------------------

Opowiednia kwota i przejdzie. Może i mu dobrze, ale to Real tworzy gwiazdy światowe.

W sumie, zamiast Benzemy lepiej by wypadł. Obawiam się jednak, że Krystynka by się poryczała, z braku okazji na bramki ;)
 

Deleted User - 698773783

Guest
50 :D no zgadza sie Nyga - ogólnie to jeden z bardziej rozpoznawalnych i zasluzonych graczy na plemionach - dowodził też plemieniem W na s 7 - obecnie juz zapomnianym


E adeq - kto to jest piochu? - jestem w stanie wymienic ze 30 graczy =WD= po takim czasie a jaego nie pamietam :D
 

DeletedUser190502

Guest
1 teraz się doczytałem :D Biografia każdego gracza jest pod ankieta, jakby ktoś tak jak Ja wcześniej nie zauważył :haha:
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
50 :D no zgadza sie Nyga - ogólnie to jeden z bardziej rozpoznawalnych i zasluzonych graczy na plemionach - dowodził też plemieniem W na s 7 - obecnie juz zapomnianym


E adeq - kto to jest piochu? - jestem w stanie wymienic ze 30 graczy =WD= po takim czasie a jaego nie pamietam :D

to jakas kobieta,ale nie jest z WD.Gdyby byla to od razu glos by na nia lecial.
 

toka93

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
567
4 Przeczytałeś opisy i tym bardziej nie zauważyłeś wartego celu do oddania głosu? :D
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
3 pisze ,ze wygrała 36 :D kręci coś? :)
to ja zaraz do niej napisze.

--------------------------------------------------------------

Karol, 18 lat, aktualnie uczy się w technikum.
Grę zaczynał na 36 świecie, był członkiem WD - zwycięskiego plemienia.


zaczynal tu gre hmm.Ale mi nic nie mowi Karol,a wszystkich znam.
 

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.403
7 to ten gracz mial z 14 lat hmm ,jak gral niby w WD

--------------------------------------------------------------

toka ,dopisane opisy byly.od razu bym na ta osobe glosowal,a nie na prosbe wiesz kogo tokus.
 

toka93

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
567
8 Może to czyjeś dziecko copikowało ojcu, albo matce :p

Tia na prosbę pewnego osobnika, który zdjęć nie dostarczył.
 

DeletedUser190502

Guest
9 już poszedł głos na tutens'a. adeq, tylko głowy mi nie urwij za wybor :D
 

toka93

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
567
11 Zły wybór, bo jesteś zły. Grasz nie po tej stronie na 70, głosujesz źle. Na co Ty liczysz?
 
Do góry