Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

Adeq x Atak

Szlachcic
Wynik reakcji
1.407
35zobacz ci pisal

Ghouscik

Przyszedłem na konto rozwalone, odbudowałem Je i w myśl zasady: murzyn przyszedł, murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść.. powodzenia w walce z zn, oraz układaniu sobie relacji z nowymi koleżankami i kolegami z Power.. jak to napisali lepiej staracić jednego, a zyskać 25 dobrych graczy, czy lojalnych, to się okaże w przyszłości. Dziękuję wszystkim za grę, za godziny spędzone przed kompem, za uśmiechy, radości itd. zasta oddaje Darkowi, passy też więc nie będziecie musieli mnie rozbierać a poszukajcie też dobrego gracza będziecie wtedy mieli 26 dobrego zamiast jednego. Jeśli ktoś potrzebuje pp, to mogę podać namiary na osobę co Wam..a zresztą pw i można się dogadać. Póki co będę wchodził sprawdzać czy ktoś potrzebuje pp..póżniej znikam..
powodzenia i wygrajcie ten świat..mi nigdy nie było dane, choć byłem dwa razy blisko i już raczej nie będzie, bo kończe przygodę z plemionami, czas wydorośleć zająć się realnymi sprawami.

powodzenia chonrad, grałem na tym nicku od listopada 2013haha i nadal tam gra na tym samym koncie chyba
 

Zygmek101

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.441
43...Źle, okolica beznadziejna.... po 3k deffa... nikt nie chce kończyć i dodatkowo PNŚ chce mnie przejąć :(
 
Do góry