Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

DeletedUser180001

Guest
24 No znam kogoś takiego ;)
No tak , ale przecież starsi wszystkiego nie pociągną.
Bez przesady , nie dość , że nie mają pracy to wiesz teraz te działki.
Co chwile narzekają niestety jak to jest , że ręka boli itd.
A potem nawet narzekają jak chcieli tą papierkową robote przy bloku , że nie dają sobie rady.
 

toka93

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
567
25 Ja staram się nie słuchać takiej gadki. Cenię starsze osoby, ale które traktują mnie również z szacunkiem.
Np. w autobusie nigdy jeszcze nie ustąpiłem miejsca starszej osobie, która zamiast po ludzku przeprosić od razu leci z bluzgami, że młodzież nie wychowana. Wtedy stosuje jedno zdanie. Skoro taka nie wychowana to proszę się pomodlić na stojąco za nią. I choćby pół autobusu na mnie patrzyło krzywo nie zejdę...
 

DeletedUser180001

Guest
27. No to przynajmniej masz swoje własne zasady.
Też takiej nie potrzebnie puszczać.
Starsi po prostu są za bardzo nauczeni szacunku do nich.
Dzieci to jednak dzieci a młodzież to młodzież.
I nie zmienią tego.
 

toka93

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
567
28 Tyle, że ja mam szacunek dla starszych. Ale na chamstwo odpowiadam chamstwem i tyle.
 

DeletedUser180001

Guest
29. No ja uważam , że trzeba mieć jakieś postanowienia.
Też poniżają dzieci i ogólnie rodziców , że źle wychowują dzieci ale nie wiem czemu rodzice jakoś sie płaszczą przed ich poczynaniami.
 

toka93

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
567
30 Jestem zdania, że każdy rodzic dobrze wie jak wychować swoje dziecko. No może pomijając patologie gdzie jest kult kieliszka.
 

DeletedUser180001

Guest
31. Tak wiem o co chodzi , ale popatrz też na tą sytuacje ,że jak nawet wychowają to dziecko może odebrać od nich złe nawyki i nie ustąpić komuś w autobusie itd , a rodzice mają nawyki od rodziców czyli od dziadków itd.
Więc dziecko może być takie samo jak rodzic i babcia.
I może albo ustąpić miejsca dorosłemu/starszemu albo nie.
 

toka93

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
567
32 No to już jest kwestia wychowania i kultury osobistej rodzica. Dziecko powiela rodziców, więc to od nich zależy jak w przyszłości będzie się zachowywało dziecko.
 

toka93

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
567
5 Każdy się pewnie kiełbaską zajada dzisiaj i piwkiem popija.
A ja jutro do pracy :( Życie jest niesprawiedliwe...
 
Do góry