Doświadczenie Rycerza

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser17440
  • Data rozpoczęcia

Na Tak czy Nie?

  • Tak

    Głosy: 41 50,6%
  • Nie

    Głosy: 40 49,4%

  • W sumie głosujących
    81
Status
Zamknięty.

DeletedUser13433

Guest
Odp: Doświadczenie Rycerza

Nie boo jak inni mowia u niketorych bylby niezniszczalny a w ogole rycerz to jednostka deff a nie off wiec jestem na nie
 

DeletedUser10544

Guest
Odp: Doświadczenie Rycerza

Nie boo jak inni mowia u niketorych bylby niezniszczalny a w ogole rycerz to jednostka deff a nie off wiec jestem na nie

no własnie i tu jest problem
po pierwsze po co rycerz skoro gram ofensywnie a wojska z defem mam tak ustawione ze zdążam obrócić dwa razy zanim dotrze agresor,a współplemiency 1 rycerz nie przysiepszy np. 10 ekip do pomocy
po drugie po co mi rycerz skoro mam np.5 wioch z defem a moge go miec tylko w 1 wiosce powinien miec opcje stacjonuj z możliwością poruszania sie z wojskami z wioski w której stacjonuje
po trzecie wydaje Ci sie ze byłby nie zniszczalny masz racje wydaje Ci się
widziałeś kiedyś wielkie starcia,nawet def w ilości kilkunastu tysiecy ginął i to szybciutko podczas zmasowanych ataków /plemiona to gra zespołowa :D/
i ostatnia rzecz jak już stracisz powiedzmy takiego rycerza który wczesniej nałapał leveli i bedziesz miał wydac na niego powiedzmy po 100tyś surowca i czekac np.30 godz na wskrzeszenie to sie zastanowisz czy warto pchac go co drugi dzien na rzeż
 
Wynik reakcji
106
Odp: Doświadczenie Rycerza

Jestem na nie! Rycerz juz sam jest nadzwyczajny to ma być jakiś niesmiertelny czy co??
Pewnie by było ten ulepszony rycerz z 100 lekkiej vs 1000 pik i co rycerz z lekką wygrają?? BEZ SENSU:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Doświadczenie Rycerza

Taaaa... Już widzę szturmowanie wiochy...

Idzie rycerz i ciągnie 3000 katapult, a następnie wystrzeliwuje się ze wszystkich w tym samym czasie do wrogiej wioski i urządza rzeź 300k pików i mieczy. -_-
 

DeletedUser18309

Guest
Odp: Doświadczenie Rycerza

Yhmm.. Jak już wcześniej pisano, zbieranie przez niego doświadczenia i jego rozrost nie będzie szybki, więc te posty, które są na nie, bo jeden rycerz wykończy ileś tam tysięcy wojsk wroga, można skasować. Zanim rycerz doszedłby do takiego poziomu, żeby faktycznie stać się postrachem dla innych, to minełyby wieki, kapitolu mury trawa by porosła. Natomiast to, iż jest to jednostka defensywna, nie stoi na przeszkodzie, aby się rozwijał. Za to byłoby to nieco realniejsze i ciekawsze.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Doświadczenie Rycerza

Jestem na TAK Poniważ pomysł bardzo mi sie podoba powiedzmy przy 10 levelu gracz musiałby zabić 1000 wrogich jednostek np. co level sto więcej
 

DeletedUser14875

Guest
Odp: Doświadczenie Rycerza

Chociaż nie gram na sw 3-9 to uważam że nie ponieważ rycerz z np.50 toporami wygra z dużą ilością np. pik
 

DeletedUser

Guest
Odp: Doświadczenie Rycerza

Rycerz będzie robił za dowódcę, a jeśli jest dobry, to może wygrywać chyba, że trafi też na rycerza w wiosce i będzie gorzej. Pomysł jest interesujący i jestem na TAK.
 

DeletedUser16157

Guest
Odp: Doświadczenie Rycerza

Ta gra polega na doskonaleniu wioski a nie rycerza. Jeśli chcesz doskonalić rycerza to zagraj w inne gry.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Doświadczenie Rycerza

Jestem na tak. Bonus do ataku nie musi być aż taki duży, powiedzmy do 15%, podobnie do obrony. W plemionach mi brakuje zdecydowanie jednej funkcji rycerza, które jest w innej grze. Fajnie by było, gdyby rycerz po wysłaniu do innej wioski mógł zostać wysłany nie z macierzystej, ale z tej, gdzie obecnie jest.
 

DeletedUser19436

Guest
Odp: Doświadczenie Rycerza

pomysl fajny, ale bede glosowal na NIE. bo gdyby rycerz juz nabil ten wysoki level to bylby niemalze niezniszczalny, i wiekszosc wiosek nie stanowilaby zadnego problemu nawet gdyby chcial je podbijac sam. W takiej sytuacji wiekoszosc graczy po prostu pewnie by zrezygnowala z gry na plemionach.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Doświadczenie Rycerza

Jestem na Nie.

Ta gra zowie się Plemiona i jest swego rodzaju symulacją rozwoju wioski/miasta/warowni. Oraz prowadzenia wojny.

Nie są to Blood Wars gdzie rozwijamy sobie wampirka za XP jaki ten zarabia na kolejnych walkach.

Ciągnąc to dalej. Jeśli wprowadzi się XP to za miesiąc ktoś zechce wprowadzić ekwipunek. A później ktoś inny jeszcze coś i coś tam jeszcze... i tak oto wyszedł by z tego jakiś dziwny twór, który powoli przestał by przypominać nam Plemiona.

Pozdrawiam.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Doświadczenie Rycerza

a jestem ZA. najbardziej mi sie podoba pomysl Rob73. ze troche skopiowny z innej gry, to tym lepiej, widac gdzies sie juz sprawdzil. co do konkretnych wartosci liczbowych, tzn. za ile ma kolejny level i co mu to daje, to bym polemizowal. co do tego, zeby rycerz mogl atakowac z kazdej wioski to oczywiscie wielkie TAK. i wcale by to nie pomoglo silniejszym. gracz, ktory ma 30 wioskek ma dalej tyle samo rycerzy, co ten, ktory ma 3.
 

DeletedUser19436

Guest
Odp: Doświadczenie Rycerza

a jestem ZA. najbardziej mi sie podoba pomysl Rob73. ze troche skopiowny z innej gry, to tym lepiej, widac gdzies sie juz sprawdzil. co do konkretnych wartosci liczbowych, tzn. za ile ma kolejny level i co mu to daje, to bym polemizowal. co do tego, zeby rycerz mogl atakowac z kazdej wioski to oczywiscie wielkie TAK. i wcale by to nie pomoglo silniejszym. gracz, ktory ma 30 wioskek ma dalej tyle samo rycerzy, co ten, ktory ma 3.

ale czy zwrociles uwage na to ze ten silny gracz z powiedzmy 1 mln pkt mialby tego rycerza na bardzo wysokim levelu, a ci gracze z powiedzmy 50k pkt tak wysokiego levela by nie miali, i byliby latwym lupem dla rycerza od gostka co ma 1 mln pkt, a co sie z tym wiaze, wiekszosc graczy by po prostu tracila chec do gry.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry