Darmy sPEED: wiosek starczy dla każdego!

Landoś

Rodowity Misiek
Wynik reakcji
1.867
ale masz ból dupy :) to miałem w dzień przejmować? wyczyszczona była przed bonusem, moja wina ze ludzie nie robią woja tylko eko? to trzeba dodac do samouczka ze najlepiej nie robić wojska to w tedy nikt nie przejmie takiej wioski bo przyjdzie dunkhell z płaczem
1710495017014.png

to ja go zapytam jak się wygrywa 150 bez wojska, może uda się radę przekonać, że wojsko to bullshit i lepiej klepać monetki
 

Deleted User - 849188349

Guest
Co cie boli czlowieku xD Deska na 150 robila front nupkom jak ty dalej srałes pod siebie na jakimś obrzeżu w plemieniu dla Maćków69
Lepiej miec hejterską desunie niz takich nieudacznikow jak ty

Zamknij gębę
 

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.805
View attachment 61017

to ja go zapytam jak się wygrywa 150 bez wojska, może uda się radę przekonać, że wojsko to bullshit i lepiej klepać monetki

Przecież kolega wbił z przyjemności do stawiania budynków, nie musiał mieć plemienia, nie musiał mieć wojska.. po prostu lubi sobie poklikać, a że taka okolica się trafiła to trudno, teraz będzie lepiej... jak robił to z przyjemności to pewnie zacznie dalej stawiać gdzieś domki... no chyba że uzna że ten świat jednak nie jest dla niego i już nie wróci.
 

Dunkhell

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.459
ale masz ból dupy :) to miałem w dzień przejmować? wyczyszczona była przed bonusem, moja wina ze ludzie nie robią woja tylko eko? to trzeba dodac do samouczka ze najlepiej nie robić wojska to w tedy nikt nie przejmie takiej wioski bo przyjdzie dunkhell z płaczem
Chłopie jakie "wyczyszczony przed bonusem"
1710495803506.png
Przecież nawet w momencie jak zbijałeś mu poparcie to on dalej leciał i budował ci koszary. Jak jesteś darmiarzem to chociaż klauna z siebie nie rób.
 
Wynik reakcji
466
Sugerował się chyba Waszą taktyką, że bez wojska nikt go nie przejmie, bo każdy będzie się bał :)
Budował coś, bo może miał wrzucona kolejkę? Czyszczenie było przed bonusem, mógł już smacznie spać.
Poza tym co to za bawienie się w "detektywów". To raczej zadanie dla kogoś z supportu, a nie takich bobków jak Wy.
Zdajemy sobie sprawę, że Wasze otwory się rumienią i lekko jucha cieknie, ale żeby dalej się w tym miejscu drapać i przez ten ból wylewać gorzkie żale tutaj?
Uważajcie, bo do proktologa niedługo będziecie musieli się udać.
/E
 
Ostatnia edycja:

Dunkhell

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.459
Sugerował się chyba Waszą taktyką, że bez wojska nikt go nie przejmie, bo każdy będzie się bał :)
Budował coś, bo może miał wrzucona kolejkę? Czyszczenie było przed bonusem, mógł już smacznie spać.
Poza tym co to za bawienie się w "detektywów". To raczej zadanie dla kogoś z supportu, a nie takich bobków jak Wy.
Zdajemy sobie sprawę, że Wasze otwory się rumienią i lekko jucha cieknie, ale żeby dalej się w tym miejscu drapać i przez ten ból wylewać gorzkie żale tutaj?
Uważajcie, bo do proktologa niedługo będziecie musieli się udać.
/E
Ty to jednak dobry zawodnik jesteś, jak idzie 198?
 

ApsikOMG

Miecznik
Wynik reakcji
74
Sugerował się chyba Waszą taktyką, że bez wojska nikt go nie przejmie, bo każdy będzie się bał :)
Budował coś, bo może miał wrzucona kolejkę? Czyszczenie było przed bonusem, mógł już smacznie spać.
Poza tym co to za bawienie się w "detektywów". To raczej zadanie dla kogoś z supportu, a nie takich bobków jak Wy.
Zdajemy sobie sprawę, że Wasze otwory się rumienią i lekko jucha cieknie, ale żeby dalej się w tym miejscu drapać i przez ten ból wylewać gorzkie żale tutaj?
Uważajcie, bo do proktologa niedługo będziecie musieli się udać.
/E
sklej już pizde i się nie ośmieszaj więcej zjebie xDDDDDDDD
 
Wynik reakcji
466
Ty to jednak dobry zawodnik jesteś, jak idzie 198?
To jest 200 a nie 198, więc zmień zakładkę i dopiero później pluj jadem
sklej już pizde i się nie ośmieszaj więcej zjebie xDDDDDDDD
Poziom Waszych wypowiedzi jest w sumie adekwatny, do Waszych żałosnych czynów.
Powiem tylko tyle, poproszę bilecik
A Wy już się umawiajcie na wizytę, bo będzie piekło coraz bardziej
/E
 

Leandere

Szlachcic
Wynik reakcji
4.983
XD kazdy kto ma zdanie inne niz twoje musi byc psem? Niezle cie musiala skrzywdzić

on ma ptsd po grze z deseczką, darujmy mu
Ciekawe co szybciej nastąpi, A.P.K. rozpadnie się przez deske czy dostanie kolejną lote. Niedługo ekipy się skończą do grania, a nie czekaj.... XDDD

no w porównaniu do ciebie co świat mam zaproszenia do gry
ty natomiast jak wojsren nie startuje to możesz, tak jak tutaj, co najwyżej darmę klepnąć <rotfl>
i ze wstydu udawać, że wcale tak nie jest, a twoje położenie jest kwestią przypadku
 

HaremHunter

Miecznik
Wynik reakcji
162
on ma ptsd po grze z deseczką, darujmy mu


no w porównaniu do ciebie co świat mam zaproszenia do gry
ty natomiast jak wojsren nie startuje to możesz, tak jak tutaj, co najwyżej darmę klepnąć <rotfl>
i ze wstydu udawać, że wcale tak nie jest, a twoje położenie jest kwestią przypadku
Czyli się potwierdziło że jesteś na tyle niestabilna że musisz zmieniać ekipę bo ludzie nie potrafią z tobą wytrzymać.

A teraz zrobię to co najlepiej na ciebie działa i nie dostaniesz wiecej atencji, zasada jak z każdym innym forumowym trollem, jak się go nie karmi to sam zdycha z głodu.
 

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.805
Kaczyński też nie wie co się w Polsce dzieje, podobno.. a przynajmniej wcześniej była narracja że nie wiedział.
 
Do góry