Darmy sPEED: wiosek starczy dla każdego!

Landoś

Rodowity Misiek
Wynik reakcji
1.859
ale masz ból dupy :) to miałem w dzień przejmować? wyczyszczona była przed bonusem, moja wina ze ludzie nie robią woja tylko eko? to trzeba dodac do samouczka ze najlepiej nie robić wojska to w tedy nikt nie przejmie takiej wioski bo przyjdzie dunkhell z płaczem
1710495017014.png

to ja go zapytam jak się wygrywa 150 bez wojska, może uda się radę przekonać, że wojsko to bullshit i lepiej klepać monetki
 

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.754
View attachment 61017

to ja go zapytam jak się wygrywa 150 bez wojska, może uda się radę przekonać, że wojsko to bullshit i lepiej klepać monetki

Przecież kolega wbił z przyjemności do stawiania budynków, nie musiał mieć plemienia, nie musiał mieć wojska.. po prostu lubi sobie poklikać, a że taka okolica się trafiła to trudno, teraz będzie lepiej... jak robił to z przyjemności to pewnie zacznie dalej stawiać gdzieś domki... no chyba że uzna że ten świat jednak nie jest dla niego i już nie wróci.
 

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.117
ale masz ból dupy :) to miałem w dzień przejmować? wyczyszczona była przed bonusem, moja wina ze ludzie nie robią woja tylko eko? to trzeba dodac do samouczka ze najlepiej nie robić wojska to w tedy nikt nie przejmie takiej wioski bo przyjdzie dunkhell z płaczem
Chłopie jakie "wyczyszczony przed bonusem"
1710495803506.png
Przecież nawet w momencie jak zbijałeś mu poparcie to on dalej leciał i budował ci koszary. Jak jesteś darmiarzem to chociaż klauna z siebie nie rób.
 
Wynik reakcji
444
Sugerował się chyba Waszą taktyką, że bez wojska nikt go nie przejmie, bo każdy będzie się bał :)
Budował coś, bo może miał wrzucona kolejkę? Czyszczenie było przed bonusem, mógł już smacznie spać.
Poza tym co to za bawienie się w "detektywów". To raczej zadanie dla kogoś z supportu, a nie takich bobków jak Wy.
Zdajemy sobie sprawę, że Wasze otwory się rumienią i lekko jucha cieknie, ale żeby dalej się w tym miejscu drapać i przez ten ból wylewać gorzkie żale tutaj?
Uważajcie, bo do proktologa niedługo będziecie musieli się udać.
/E
 
Ostatnia edycja:

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.117
Sugerował się chyba Waszą taktyką, że bez wojska nikt go nie przejmie, bo każdy będzie się bał :)
Budował coś, bo może miał wrzucona kolejkę? Czyszczenie było przed bonusem, mógł już smacznie spać.
Poza tym co to za bawienie się w "detektywów". To raczej zadanie dla kogoś z supportu, a nie takich bobków jak Wy.
Zdajemy sobie sprawę, że Wasze otwory się rumienią i lekko jucha cieknie, ale żeby dalej się w tym miejscu drapać i przez ten ból wylewać gorzkie żale tutaj?
Uważajcie, bo do proktologa niedługo będziecie musieli się udać.
/E
Ty to jednak dobry zawodnik jesteś, jak idzie 198?
 

ApsikOMG

Miecznik
Wynik reakcji
74
Sugerował się chyba Waszą taktyką, że bez wojska nikt go nie przejmie, bo każdy będzie się bał :)
Budował coś, bo może miał wrzucona kolejkę? Czyszczenie było przed bonusem, mógł już smacznie spać.
Poza tym co to za bawienie się w "detektywów". To raczej zadanie dla kogoś z supportu, a nie takich bobków jak Wy.
Zdajemy sobie sprawę, że Wasze otwory się rumienią i lekko jucha cieknie, ale żeby dalej się w tym miejscu drapać i przez ten ból wylewać gorzkie żale tutaj?
Uważajcie, bo do proktologa niedługo będziecie musieli się udać.
/E
sklej już pizde i się nie ośmieszaj więcej zjebie xDDDDDDDD
 
Wynik reakcji
444
Ty to jednak dobry zawodnik jesteś, jak idzie 198?
To jest 200 a nie 198, więc zmień zakładkę i dopiero później pluj jadem
sklej już pizde i się nie ośmieszaj więcej zjebie xDDDDDDDD
Poziom Waszych wypowiedzi jest w sumie adekwatny, do Waszych żałosnych czynów.
Powiem tylko tyle, poproszę bilecik
A Wy już się umawiajcie na wizytę, bo będzie piekło coraz bardziej
/E
 

Leandere

Szlachcic
Wynik reakcji
4.989
XD kazdy kto ma zdanie inne niz twoje musi byc psem? Niezle cie musiala skrzywdzić

on ma ptsd po grze z deseczką, darujmy mu
Ciekawe co szybciej nastąpi, A.P.K. rozpadnie się przez deske czy dostanie kolejną lote. Niedługo ekipy się skończą do grania, a nie czekaj.... XDDD

no w porównaniu do ciebie co świat mam zaproszenia do gry
ty natomiast jak wojsren nie startuje to możesz, tak jak tutaj, co najwyżej darmę klepnąć <rotfl>
i ze wstydu udawać, że wcale tak nie jest, a twoje położenie jest kwestią przypadku
 

HaremHunter

Miecznik
Wynik reakcji
162
on ma ptsd po grze z deseczką, darujmy mu


no w porównaniu do ciebie co świat mam zaproszenia do gry
ty natomiast jak wojsren nie startuje to możesz, tak jak tutaj, co najwyżej darmę klepnąć <rotfl>
i ze wstydu udawać, że wcale tak nie jest, a twoje położenie jest kwestią przypadku
Czyli się potwierdziło że jesteś na tyle niestabilna że musisz zmieniać ekipę bo ludzie nie potrafią z tobą wytrzymać.

A teraz zrobię to co najlepiej na ciebie działa i nie dostaniesz wiecej atencji, zasada jak z każdym innym forumowym trollem, jak się go nie karmi to sam zdycha z głodu.
 

Sh4Me

Szlachcic
Wynik reakcji
5.754
Kaczyński też nie wie co się w Polsce dzieje, podobno.. a przynajmniej wcześniej była narracja że nie wiedział.
 
Do góry