Damianus vs Stepchild

  • Rozpoczynający wątek Damianus32
  • Data rozpoczęcia

Kto wygra ?


  • W sumie głosujących
    31
Status
Zamknięty.

DeletedUser159420

Guest
Jescze chroma nie czuję tak dobrze,a byłem zmuszony na nim grać i klin sekundę za wcześnie był.
No,ale co się stanie,to się nie odstanie.Gramy dalej

haha o ile ten klin był z cofki to bzdury piszesz, nie da się poprawnego klina wsadzić sekunde za wcześnie. Ja klin idzie na poprawnym to znaczy, że jak zawszesnie to 2 sekundy przed atakami, inaczej z cofki jak idzie sekunde to znaczy, że przy wyslaniu ataku juz blad popelniles
 

DeletedUser137285

Guest
haha o ile ten klin był z cofki to bzdury piszesz, nie da się poprawnego klina wsadzić sekunde za wcześnie. Ja klin idzie na poprawnym to znaczy, że jak zawszesnie to 2 sekundy przed atakami, inaczej z cofki jak idzie sekunde to znaczy, że przy wyslaniu ataku juz blad popelniles

mysle ze nie chodzilo mu o klina z cofki tylko z przerwania... czyli z cofki bo z cofki o ktorym Ty myslisz to z powrotu ^^ :*
 

DeletedUser

Guest
Premka przelana :) Teraz interesuje mnie pojedynek tylko z jedna osoba :)

Dzieki jeszcze raz. :p

Temat do zamkniecia :)
 

DeletedUser159420

Guest
mysle ze nie chodzilo mu o klina z cofki tylko z przerwania... czyli z cofki bo z cofki o ktorym Ty myslisz to z powrotu ^^ :*

nie, chodzi mi klina w którym klikasz przerwij. Przy poprawnym nie da się przerwać, żeby szedł 1s przed atakami.
 
Status
Zamknięty.
Do góry