Damianus vs Stepchild

  • Rozpoczynający wątek Damianus32
  • Data rozpoczęcia

Kto wygra ?


  • W sumie głosujących
    31
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Pojedynek w niedalekiej przyszlosci :)

Zasady:
Wioska Startowa ; 26/36 pkp
Fake limit; 10 ataków
regułKą zagordy ; brak
dozwolony deff. ; 500/500
katapulty ; max 20
wymagane 16k off-a w zagordzie
Jeśli któryś z nas straci wojsko drugi czeka na niego... (nic nie robi - ufamy sobie na slowo)
Pałac : paczki / lub monety max 3 grube.
 

DeletedUser159420

Guest
Sprawa wygląda tak, że damianus jest dość uniwersalnym graczem i potrafi grać. Ogarnia ataki, myśli podczas gry. A stepchild ma tylko wyrobiony styl gry pod 26p i nie potrafi atakować, więc głos leci na damianusa i stawiam 50pp a na stepchilda już jest 100 więc bd mial 150 ^^ Jak coś to pisać PW jak ktoś chce obstawiać.
 

DeletedUser153359

Guest
Bardzo ciekawy pojedynek rozgrywka fairplay najlepiej wyjdzie jak wkleje rapki zapewne

ukazane wojska obu stron


ataki Damiana


atakuje stepchild


kontynuacja atakow damiana


atak Stepcia




wtraca sie jakis noopek


Stepcik kontruje jedna ze szlacht Damiana


fejki Stepa na osobnika ktory zaatakowal Damiana


Stepciu atakuje


Jednak zanim wchodza 2 kolejne szlachty Stepchilda Damian go podbija


Chyba najlepszy pojedynek z tych ktore dotychczasowo rozegrano :)
 

DeletedUser162819

Guest
Widzę,że nie przesłałem rapków wszystkich,jeszcze jedna część offa stracona na ciężkiej którą damianowi podesłali.

Gratki dla Damiana za zwycięstwo.Było na prawdę ciekawie.
 

DeletedUser162819

Guest
Nie. Wygrał uczciwie.



Nie zamierzam wymyślać jakichś wymówek jak niektórzy
 

DeletedUser

Guest
czyli damian jak zawsze nie uczciwie grał?

Wez sie loser nie odzywaj jak nic nie wiesz ... ok ? Taka prosba odemnie...

Ck doszla do mnie przed atakami stepchilda i juz nie zdarzylem wycofac.. Szybko z Stepchildem przenieslismy sie na inny kanal.. i wszystko mu wyjasnilem.. Pojedynek na chwile zostal przerwany.

Powiedzialem mu ze mam aktualnie 2,5k topa 2,4k lk 230 taranow i 20 katasow... on mial jakies straty ale niewielkie.. wiec spelnilismy warunek naszej gry ,,Gdy jeden straci wojsko drugi czeka na niego" wiec tak sie stalo.. Ustalem kompletnie z produkcja wojska a on to nadrobil.

Pojedynek wznowilismy 11:50 .. specjalnie liczylismy sobie zeby rowno wojsko na siebie wyslac wyslalem chyba 50ms szybciej od Stepchilda :p

Dalej juz wszystko widzicie w rapkach...

Stracilem 1500topa ale nie chcialem juz przerywac pojedynku mimo, ze chcialem kontrowac tymi topami.



Gratulacje dla Stepchilda . :) polak mi mowil, ze jestes dobry ja mu troszke nie wierzylem... :) ale dzis zyskales moj szacunek ;)

I chce Ci jeszcze podziekowac.. :) obudziles we mnie emocje ktorych juz dawno w plemionach nie czulem... :)
 

DeletedUser157008

Guest
Niestety też kiesyś uważałem gracza Damianus32 za uczciwego , ale po tym gdy dowiedziałem sie że grał na bocie i podsyłanie ciezkiej ;[ ehh zawiodłem sie ^^
 

DeletedUser113002

Guest
Niestety też kiesyś uważałem gracza Damianus32 za uczciwego , ale po tym gdy dowiedziałem sie że grał na bocie i podsyłanie ciezkiej ;[ ehh zawiodłem sie ^^

Jumpo grałem z Damianem w pleminiu i powiem Ci że tee ck dosłał lord-promil czy jakoś tak sam od siebie a nie żeby Damian go prosił o to. To byłczysty przypadek.
A co do bota.. Jumpo a kto nie grał na nim? ;>
 

DeletedUser162365

Guest
Nie powiem ladny pojedynek:)

P.S Step a co się stało, że na Sp od 18 do 23:59 straciłeś offa :)?
 

DeletedUser162819

Guest
Nie powiem ladny pojedynek:)

P.S Step a co się stało, że na Sp od 18 do 23:59 straciłeś offa :)?


Jescze chroma nie czuję tak dobrze,a byłem zmuszony na nim grać i klin sekundę za wcześnie był.
No,ale co się stanie,to się nie odstanie.Gramy dalej
 

DeletedUser162819

Guest
Ale i tak trzeba pamiętać,żeby grać do końca.Póki nie przejmą ostatniego współplemieńc trzeba robić co się da.
 
Status
Zamknięty.
Do góry