Dadatkowa opcja Raportów

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser10544
  • Data rozpoczęcia

Zakładka ATAKI to

  • dobry pomysł

    Głosy: 169 61,0%
  • zły pomysł

    Głosy: 62 22,4%
  • obojętne mi to

    Głosy: 46 16,6%

  • W sumie głosujących
    277
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Uważam że pomysł jest nawet dobry ale jestem na NIE.

Pomysł jest dobry dla obrońcy i tylko dla niego:/

Jeśli obserwujemy gracza przez np. tydzień wiemy kiedy go nie ma a kiedy jest można w tedy zaatakować[warto tak robić jeśli gracz jest silniejszy].
Jeszcze coś jak ktoś wysyła ataki czyszczące a minute potem wpadają grubasy jak plemię ma mu pomóc:confused:

mogło to być nawet fajne ale o to w tej grze chodzi,kto więcej siedzi ten ma więcej punktów.

U nas w plemieniu niektórzy gracze mają osobną zakładkę i tam umieszczamy wszystkie skany na nich i ataki.
A jeśli plemię jest zgrane wystarczy raz napisać na forum o pomoc i idzie kilkadziesiąt tysięcy deffa.

Jak jest ktoś blisko wroga to logiczne że musi mieć dobrze poobstawiane wioski;)
 

DeletedUser61105

Guest
Nie dokońca mnie to odpowiada.Ogólnie pomysł ma swoje zalety,ale również ma także minusy.
 

DeletedUser26570

Guest
Ja też jestem na NIE ponieważ atakujący ma głupio, bo jak zaatakuje pod nieobecność to odrazu całe plemię wie!!
 

DeletedUser

Guest
tak dla obroncy
nie dla agresora

ja codziennie posylam 300atakow na farming!
kolezanka i kolega robia tez w tych okolicach i mamy ~900 raportow innych nie wiem ale jest sporo!

to by tylko zapchalo plemie....
 

DeletedUser62966

Guest
Uważam, że to dobry pomysł. ; )
Nie było by możliwości fałszowania raportów - niektórzy tak robią.
 

DeletedUser

Guest
zalety?(może i ktoś powie, że spam ale podsumuje)
1.szybsza pomoc
2.usunie darmozjadów i kretów z plemienia
3.w przypadku prowadzenia wojny na ogolnym forum plemion ten kto klepie rw ma uławioną robote

a teraz wady:p
1.w przypadku plemienia +100 graczy masa niepotrzebnego spamu co by spowodowalo[gdyby taka opcja była], że ludzie by to wyłaczali a co leniwsi przestali by w rw zaglądać[chyba, że po akcji]. Sytuacja podobna w młodym plemieniu gdy wszyscy farmią
2.jeżeli kret by otrzymywał takie rw to krzyzyk na droge dla tego plemienia:D

Ja bym jeszcze dopisał jedną wadę:
3. ATAKUJĄCY jest praktycznie bez szans przejęcia jakiejkolwiek wartościowszej wioski (no chyba, że obrońca jest bez plemienia), a walki i wojny to jeden z głównych aspektów tej gry.

Poza tym przez wadę nr 1, cały pomysł traci sens - mało jest graczy, którzy poświęcą 3h albo i więcej na przeglądanie spamu.
Więc...

Ten kto nie poprze tego pomysłu jest głupi ;]

...obraziłeś mnie... :p
 

DeletedUser22327

Guest
doszła by kolejna opcja:Ataki w których moglibyśmy znależć wszelkie raporty ale tylko te z ataku lub obrony/

to są jeszcze jakies inne mozliwosci? takie posrednie miedzy atakiem a obrona? :confused: moim zdniem to za bardzo wynosiloby zalozyciela ponad wspolplemiencow i automatyzowaloby gre (bo choc jest to gra zespolowa to tworza je jednostki), a wedle twego pomyslu to niezaleznie od tego czy polowa plemienia gra czy nie to reszta to nadrabia. moim zdaniem - nie, poniewaz maja zostac tylko najlepsi i oni maja grac.


Uważam, że to dobry pomysł. ; )
Nie było by możliwości fałszowania raportów - niektórzy tak robią.


jest juz opcja ,,przeslij" w ktorej nie da sie sfałszowac raportu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
nie wiem

Sam juz nie wiem,z jednej strony tak, z drugiej NIE
 

DeletedUser

Guest
osobiście jestem na tak :) może i faktycznie zaatakowany sam powinien prosić o pomoc jednak jeśli taki pomysł wszedłby to gra zostanie urozmaicona i dzieki temu będzie trzeba się nieco natrudzić nad przejęciem wioski, i wtedy będą grali tylko ci najlepsi, którzy potrafią myśleć strategicznie, bo co to za frajda przejąć komuś wiochę kiedy ten ktoś jest akurat nie obecny? A tak przynajmniej po wielu trudach jak się zwycięży w końcu i dorwie upatrzoną wiochę będzie można sobie powiedzieć z bananem na twarzy: "No! Ale jestem dobry..." :)
 

DeletedUser

Guest
Dobra wyobraź sobie początek świata jak każdy farmi.Setki raportów dziennie.Albo nie każdy chce się chwalić jak mu coś nie wyszło np. przejęcie wioski.
 

DeletedUser14218

Guest
jestem na NIE

Skoros taki namolny z ta obrona to jest stary sposób na twój pomysl.

Tzw. Czujka.

Rozsylasz po 5 lub 10 pik do wiosek swoich kolegów, chocby i calego plemienia i w razie ataku na wioske dostajesz raport. Poswiec kilka zagród skoro tak bardzo chcecie wiedziec jak sie bronic. Siec takich powiazan u kazdego gracza da Ci pewnie po 2000 raportów dziennie na polrocznym swiecie... i wez teraz przekop sie do tych co sa dla ciebie priorytetowe... ale skoro ty masz czas to zrób tak.

Ten projekt uderza w plemie gdzie jest kret. Kret wystawia swoja wioske na atak, plemie leci z pomoca, kret informuje skad leci wsparcie, leci na plemie atak dywanowy, bo def zostal skupiony w paru miejscach. Dziekuje bardzo! To nie dla mnie...

Pomysl uwazam za zbedny i niedopracowany do konca... Propozycja powinna byc spojna tak by okreslac czytajacego na tak lub nie.
 

DeletedUser64295

Guest
Bardzo dobry pomysł ... Bardzo to ułatwi prace Radzie Plemienia ...
kto jest farma .. a kto fejkuje plemię :D
 

DeletedUser63286

Guest
do tego forum

Jak prowadzisz plemie to zrób na forum zakładke ataki i drugą zakładke pomoc, czy tam wsparcie i każ współplemiennikom pisać tam jakie ataki robią (oczywiście te dotyczące wojny, czy kogo wspierają, a kogo wspierają żeby było wiadomo czy jeszcze jakiś dodatkowy gracz ma pomóc innemu, czy już dosyć wysłało pomoc....)
 

DeletedUser20307

Guest
Zdecydowanie na NIE - albo plemie współpracuje i ma jakieś wdrożone systemy zabezpieczeń albo jest plemie nobów.
Zmniejszyło by to możliwości gry i zbytnia inwigilacja
Co "jeśli" jest szpieg w plemieniu - ma na tacy co kto robi NIE
 

DeletedUser68107

Guest
Nie-e.......
Człowieku wiesz ile by było z tym roboty?
A ile tych raportów by było.....
Zdecydowanie na nie.
 

DeletedUser

Guest
a może by tak zrobić ze by tam zaznaczyć żeby były raporty tylko z ataków na dane plemię lub na danego gracza.
 
Status
Zamknięty.
Do góry