Dadatkowa opcja Raportów

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser10544
  • Data rozpoczęcia

Zakładka ATAKI to

  • dobry pomysł

    Głosy: 169 61,0%
  • zły pomysł

    Głosy: 62 22,4%
  • obojętne mi to

    Głosy: 46 16,6%

  • W sumie głosujących
    277
Status
Zamknięty.

DeletedUser10544

Guest
Jako prowadzacy plemie chciałbym wiedziec troszke wiecej na temat działan wojennych w których biorą udział ludzie z mojej ekipy.Jakby to miało wyglądać.
W zakładce Plemie doszła by kolejna opcja:Ataki w których moglibyśmy znależć wszelkie raporty ale tylko te z ataku lub obrony naszych ludzi.
Prosta Tabelka:
kto vs kto - plemiona - data i godzina ataku
czyli własciwie standardowy rapory jaki obecnie otrzymuje ale tylko bioracy udział w akcji.
Cel pomysłu:
1.dzieki temu w razie nie obecności własciciela konta mozna szybko zorganizowac pomoc
2.w razie potrzeby mozna pomóc w dobiciu ewentualnie wziać sie z kolejne wioski atakowanego :D
3.po przeglądzie takich raportów mozna stwierdzić czy nasi ludzie wiedza o co chodzi w tej grze i czy warto takich trzymać :) /osobiście zalezy mi na najlepszych/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dadatkowa opcja Raportów

Pomysł jest w porządku. Chciałbym sobie zobaczyć jacy to niektórzy w S-DB są pr0...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dadatkowa opcja Raportów

Osobiście jestem na NIE.
Kolejna inwigilacja w życie. Były już podsłuchy ZIOBRY a teraz pełne informacje, kto/gdzie/z kim/... Co to to NIE.

Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy to się sam zgłosi na forum plemienia, lub wyśle wiadomośc do współplemieńców - nie należy być nadgorliwym.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dadatkowa opcja Raportów

To jest pomysł zaczerpnięty z traviana. Mi obojętnie. Kto miałby taką możliwość oglądania ataków?
 

DeletedUser15882

Guest
Odp: Dadatkowa opcja Raportów

Ja osobiście jestem naTak, ale wątpię żeby wszedł w życie [znaczy się grę] ale pomyśł jest ok.
No właśnie kto by mnieł taką możliwość chyba nie wszyscy w plemieniu.
 

DeletedUser10544

Guest
Odp: Dadatkowa opcja Raportów

Osobiście jestem na NIE.
Kolejna inwigilacja w życie. Były już podsłuchy ZIOBRY a teraz pełne informacje, kto/gdzie/z kim/... Co to to NIE.

Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy to się sam zgłosi na forum plemienia, lub wyśle wiadomośc do współplemieńców - nie należy być nadgorliwym.

nie wiem kolego gdzie grasz i w jakiej ekipie ale chyba masz marne pojecie o pomocy,po pierwsze nie byłaby to inwigilacja tylko nadzór pwnego rodzaju ochrona,po drugie myślisz ze jak wyjdziesz np.do szkoły czy do pracy i wrócisz powiedzmy po 10 godzinach masz szanse na posiłki,widziałem akcje z przejecia wioch /nawt kilku na raz jednego gracza/ które odbyły sie w przeciagu powiedzmy 3-4 godzin,jesli zdazysz wysłac wiadomość to i tak nie wszyscy beda w tej chwili dostępni lub za nim dojda posiłki bedzie po sprawie z drugiej strony jesli nie masz zaufania do plemienia to mysle ze powinienes zmienic ekipe osobiście za moje plemie oddam całe wojo

No właśnie kto by mnieł taką możliwość chyba nie wszyscy w plemieniu.

są dwie opcje albo tylko rada plemienia choc uważam iz to głupota i drugie wyjście całe plemie które pozwala wszystkim zareagować w razie potrzeby szybciej
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dadatkowa opcja Raportów

jestem za. od początku mojej przygody z plemionami brakowało mi tej opcji - w travianie to spisuje się znakomicie.
 

DeletedUser15882

Guest
Odp: Dadatkowa opcja Raportów

są dwie opcje albo tylko rada plemienia choc uważam iz to głupota i drugie wyjście całe plemie które pozwala wszystkim zareagować w razie potrzeby szybciej


cAŁE PLEMNIE RACZEJ NIE , TO UŁATWI ŻYCIE SZPIEGOM JA PROPONUJĘ TYLKO ADMINI
 

DeletedUser14198

Guest
Odp: Dadatkowa opcja Raportów

Nie da rady. Poza tym jak ktoś chce pomocy, to niech sam o nią poprosi.
 

DeletedUser10544

Guest
Odp: Dadatkowa opcja Raportów

Nie da rady. Poza tym jak ktoś chce pomocy, to niech sam o nią poprosi.

mam nadzieje iz nie jesteś jakimś w miare ważnym gościem w Twoim plemieniu
jesli w jakowymś jesteś,plemiona to gra zespołowa jesli komuś wydaje się iż
osiągnie coś w pojedynkę to ma racje - wydaje się,moja ekipa choć mała jes
przykładem gry zespołowej - pada hasło pomoc i idzie do wiochy tyle woja
że agresor nawet nie ma czym trupów zbierać,pada hasło wspólny atak
i pechowiec traci wioche albo i kilka,panel ATAKI pozwoliłby na zmniejszenie ruchu na forum po przez wklejanie raportów czy tematy typu: "Prosze o wsparcie" to ma pomagać wszystkim.... oczywiście moze tez lekko pomóc
szpiegom choć szczerze mówiąc widzieliby już fakty dokonane i znaliby liczbe wojska a to akurat ciagle sie zmienia
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dadatkowa opcja Raportów

kolejne utrudnienie dla agresora?

bez przesady...

gra polega na tym aby wykorzystac czas w ktorym obronca jest nieaktywny a w przypadku takiej opcji ta strategia nie ma sensu, przez co cala gra traci sens.

chcecie jeszcze wiecej bonusow dla obroncy? bonus nocny, morale, mur - za malo?

mozecie mi zarzucic ze jestem niezgrany z plemieniem i w ogole ale sami sie zastanowcie nad ta propozycja...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dadatkowa opcja Raportów

jestem na NIE
czemu ???
Każdy podkradał by sobie farmy
Szpiedzy by mieli ułatwione zycie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10544

Guest
Odp: Dadatkowa opcja Raportów

Każdy podkradał by sobie farmy

hmmm jesli jestes na poziomi farmienia to długa droga przed Tobą,
co do szpiegów ....oczywiście byłoby to jakims ułatwieniem ale widzicie
tylko minusy tego no cóz zostawiam sprawe otwarta moze jeszcze znajdzie
się ktos z ciakawa opinia
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dadatkowa opcja Raportów

I tak stwierdzę, że wszyscy, którzy twierdzą, że zbieranie raportów w jednej kupie od wszystkich od plemienia jest tandetnym pomysłem, to znaczy, że gówniano znają się na grach strategicznych typu Plemiona, Ogame czy Travian.


Ja uważam ten pomysł za idealny i pozwalałby PERFEKCYJNIE I CO DO SEKUNDY ustalać czas akcji.
 

DeletedUser7118

Guest
Odp: Dadatkowa opcja Raportów

nie nie i jeszcze raz nie. pomysł wprost ściągnięty z traviana i zbędny. każdy by wiedział ile wojska ma ktoś. a potem mozna odejść z plemienia i go przejąć.
 

DeletedUser18699

Guest
Odp: Dadatkowa opcja Raportów

Jestem na TAK. Fajnie będzie jak będziesz zaglądał kto z kim walczy z naszego plemienia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Dadatkowa opcja Raportów

Jak dla to dobry pomysł ,ale lepij by był gdyby gracz mógł by sam dodać raport ,znajdowała by się taka opcja obok tych " Prześlij " i " Skasuj "
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dadatkowa opcja Raportów

nie uwazacie ze to moze przeciazyc serwey????????????????? bo ja mysle ze tak
a poza tym jakby zaczelo wklejac wszystkie raporty jak leci: z ataku, handlu itd. to zrobilby sie tam tylko jeden wielki SYF jestem na NIE:eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dadatkowa opcja Raportów

Dla mnie to dobry pomysł... Nie będzie czegoś takiego "nie atakuje bo nie mam wojska", a wioski pełne. Będzie widać kto ma ile. Jestem Za
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dadatkowa opcja Raportów

nie uwazacie ze to moze przeciazyc serwey????????????????? bo ja mysle ze tak
w jaki sposób? przecież one i tak są generowane.

nie sądzę też, że zrobiłby się tam syf. można przecież spokojnie dodać przeróżne opcje filtrowania (atak, obrona, pomoc, zwiady itd). moim zdaniem pomysł jest jak najbardziej rozsądny - boją się go chyba tylko ci, którzy mają coś do ukrycia...
 
Status
Zamknięty.
Do góry