Czwarte urodziny Plemion - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Wszystkiego naj ;]]]]]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Ostatecznie, ulegając prośbom, postanowiliśmy umożliwić wybór kierunku na świecie 47 :).
 

DeletedUser26967

Guest
Kolejny urodzinowy prezent, jo? ;)
W sumie, na początku i tak wybór kierunku nie ma znaczenia ;)

Pytanie, czy nie pojawi się znowu jakiś "krąg barbar", jak na 46 - właśnie przez taki zabieg :)
 

DeletedUser

Guest
Ostatecznie, ulegając prośbom, postanowiliśmy umożliwić wybór kierunku na świecie 47 :).
-


No chyba jakies zarty ?! To po co ustalac przepisy skoro pozniej je zmieniacie !!! mialbyc fair swiat a znowu zacznie sie kombinowanie ekip i jakies pasy barb !
 

DeletedUser

Guest
wszystkiego najlepszego!! :)
przy okazji o ktorej godzinie sie swiat zaczyna odpiszcie szybko! :(
 

DeletedUser

Guest
hehe piekna oprawa graficzna ale mam punkt o barbarkach a na mapie nie ma zadnych :)
 

DeletedUser18189

Guest
Sorry ,ale nie grałem 19światów...
Teraz zostało wprowadzone 5pikinierów? czy było już to na wcześniejszych światach?
 

DeletedUser99102

Guest
Witam baardzo mi się podoba ten nowy świat ;]I bonus na dzień dobry ;]

Elegancko ;]
 

DeletedUser22873

Guest
Gratuluję zmiany decyzji o kierunkach . Widzę , że jednak przemyśleliście sprawę . Cieszę się bo ta decyzja świadczy o dojrzałości supportu . Dziękuję :)
 

DeletedUser113653

Guest
-


No chyba jakies zarty ?! To po co ustalac przepisy skoro pozniej je zmieniacie !!! mialbyc fair swiat a znowu zacznie sie kombinowanie ekip i jakies pasy barb !

Przepisy są po to by je łamać:> A tak serio to chyba dobrze, że jest wybór kierunków? Wiem kiedy się zaloguje ^^ Dajcie więcej tych barbarek:>
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry