Czwarte urodziny Plemion - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Coraz więcej dzieci wie o istnieniu FO ; /
Nigdy nie podawano godziny i nigdy tego nie zrobią - to nie są SP.

------------------------------------------------------------------------

Mógł by świat wystartować o 00;00;01 - dużo mniej dzieci by wbiło ; ] od razu - jasne że strata 1/2 czy nawet 5ciu dni jest do odrobienia, ważna jest okolica, lecz przy ciągłym ruchu wojsk na koncie da zdziałać się na prawdę wiele wiele ; ]
 

DeletedUser

Guest
A co to za różnica o której wystartuje świat? Grunt, że wiadomo, że startuje jutro. No chyba, że wasze "ekipy" umówiły się na dosyć późną nocną godzinę..to oczywiście, ma znaczenie.."":)
 

DeletedUser18189

Guest
Coraz więcej dzieci wie o istnieniu FO ; /
Nigdy nie podawano godziny i nigdy tego nie zrobią - to nie są SP.

Nie podawano ,ale przypominam sobie sytuacje na którymś ze światów była godzina przybliżona i też przypominam sobie o takiej sytuacji ,w której pisali ,czy to przedpołudniem ,czy może po....

jkvuky hahaha nie mogę czytać Twoich postów ,normalnie rozwalasz mi mięśnie czoła.
Poczucie humoru to Ty masz. Ciekawe ile osób wkręciłeś..:p Mnie się udało hahaha
 

DeletedUser150959

Guest
Naj naj naj

Wszystkiego najlepszego o północy wejdę zaloguję się na świat 47 i będę się cieszył :rolleyes::cool:
 

DeletedUser

Guest
Mam nadzieję że ruszy o północy :D
Bo jak popołudniu to lipa bo mnie nie będzie <beczy>
 

DeletedUser137804

Guest
Nie mam bladego pojecia :) Wierzcie czy nie ale nikt tego nie wie :)

jestem w stanie w to uwierzyć , bo żaden nawet najbardziej lojalny pracownik innogames ani pochodnych nie oparł by się pokusie ciepłej szarlotki z bitą śmietaną czyli musiał poprostu naprawdę nie wiedzieć.
w sumie to nie wiem po co to wiedzieć może głównie po to żeby ustawić swoich o ktorej mają się nie logować ;p
nie chcemy się logować na początku świata bo to będzie sieczka od startu. aa my se chcemy pochodzić pierw porozglądać się . zaprzyjaźnić może z kimś
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.009
Zdziwię się jak to także Niemcy narzucają Wam wszelkie prawa, ustawienia światów itp. itd. :D

A czemu byłoby to takie dziwne? Skoro grę napisali niemieccy programiści, stoi ona na niemieckich serwerach, korzysta z domen wykupionych przez niemiecką firmę itd?
To tak samo jakbyś śmiał się z pracowników Microsoft Polska, że nie mogą sami wydać sobie np. Windowsa 2015, tylko muszą czekać aż Microsoft w USA tego Windowsa najpierw stworzy...
Jeśli chcesz się z kogoś naśmiewać, to najpierw wypadałoby COKOLWIEK w danej kwestii wiedzieć... inaczej kończy się to pisaniem steku bzdur...

Co do Twojej wypowiedzi: Niemcy (a konkretniej: komórka InnoGames odpowiedzialna za nadzór nad grą die-steamme, znaną w polskiej wersji jako plemiona) ustalają ogólne wytyczne co do światów. My mamy sporą autonomię w wyborze np. wersji na kolejnym serwerze, jednak ostatecznie zawsze musi zaakceptować ją pracownik InnoGames.
Godzina otwarcia świata nie jest niewiadomą dlatego że nikt nam o niej nie powiedział, ale dlatego że nie ma najmniejszego sensu jej ustalanie (bo o nonsensie jej publicznego podawania wie każdy, choć średniozaawansowany gracz). Godzinę tę można przedstawić w sposób opisowy: "gdy X będzie miał okienko między zajęciami, uda mu się dorwać na skype Y (który w międzyczasie wróci z zakupów), pogadają sobie o pogodzie aż w końcu dojdą do wniosku że może by jakiś świat odpalić"...
 

DeletedUser

Guest
@kmic
Nie będę cytował całego Twojego postu, bo tylko bym zaśmiecił forum, jest za długi.

Już Ci mówię o co mi chodziło, a więc:
Kto według Ciebie wie lepiej co potrzeba nam, polskim graczom? Administratorzy IG, czy może polska administracja? Sprawa chyba jest dość jasna. Rzeczą jasną jest, że całkowita samowolka nie może zaistnieć, bo jak już napisałeś, gra została stworzona przez Niemców i jedynie jej członem jest to na czym aktualnie tracimy czas. Jedynie o to mi chodziło. Tak jak już dawno wyszła moda na stare style świata, a jakby teraz znów IG zaczęło je wprowadzać, bo według nich taki styl nam, Polakom najbardziej odpowiada, to wydaje mi się, że byliby w błędzie i ludziom odechciałoby się grać.
W skrócie: chodziło mi o kwestie zarządzania. Oczywiście od samego początku zdawałem sobie z tego sprawę, że wszelkie działania muszą być zaakceptowane przez kogoś wyżej postawionego niż te nasze mamuśki plemion, wszelkie nowinki techniczne wymyślone przez Polaków, będą wprowadzone zarówno u nas, jak u Niemców i na wszystkich członach "Plemion". Jednakże administracja jako taka wszechwiedząca powinna być z danego kraju. Czyli: wszelkie podstawowe decyzje powinniście na polskich plemionach podejmować Wy, administratorzy, a nie Niemcy. To tak jak z zarządzaniem krajem. Tylko rodak wie, co brakuje drugiemu rodakowi (ostatnio jakoś tego nie widać). :)

oszczedz juz tej błazenady ...błaźnie. Pakuj plecak,kredki plasteline i spać bo jutro do gimnazjum zaśpisz !!!

Pozwól, że ja zagospodaruje własny czas. Nie potrzebuje do tego pomocy. Świetnie sobie sam radzę. :)

PS
Wszystkiego najlepszego! :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

adrianh3

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
177
Wszystkiego najlepszego plemion.pl ,żeby istniały jak najdłużej w świetności :D
a kiedy zostaną aktywowane darmowe kp na 2 dni ? :eek: bo tak bym zasty pogarniał :confused: ,a przelewać własne kp na cudze konta za bardzo mi się nie widzi :mad:
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser137804

Guest
Godzinę tę można przedstawić w sposób opisowy: "gdy X będzie miał okienko między zajęciami, uda mu się dorwać na skype Y (który w międzyczasie wróci z zakupów), pogadają sobie o pogodzie aż w końcu dojdą do wniosku że może by jakiś świat odpalić"...

czyli nasz mały światek, nasz sens życia, nasze wyczekiwanie zależy od widzimisię kogoś tam.
Jako rozchwytywany piarowiec powiem Ci że spaprałeś tym postem nieco oblicze, bo to jakbyś mówił ludziom że w sumie ktoś tam ma ich w głębokim poważaniu i jak mu się będzie chciało to se wystartuje świat na ktory wielu ludzi czeka i tak szumnie go zapowiadaliście albo może se potem wystartuje.
zastanów się i skasuj ten post.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry