Co jecie przy kompie?

Co jecie przy kompie?


  • W sumie głosujących
    322

DeletedUser110646

Guest
Ja czasem coś się napić. Rzadko jadam przed kompem, a jeśli to tylko pizze oraz jakieś ciastka
 

DeletedUser107616

Guest
Ja zazwyczaj sobie robie bułke z serem i wedliną i do tego herbatka z cytrynką :D. pizze też jem ale rzadko bo jak sobie zamuwie to moja 5 osobowa rodzina zje mi wszystko zanim dojde do mojego pokoju na górze :D
 

DeletedUser110889

Guest
kit kat czas na przerwe czas na kit kat czas na plemiona:D
 

DeletedUser86276

Guest
Ja niestety na jedzenie nie mam czasu z powodu ciągłego farmingu, od czasu do czasu popijam kawę, dzięki której moje oczy to wytrzymują.
 

DeletedUser3490

Guest
Właśnie szamie frytki ;] Najczesciej to frytki, jakieś takie drobne, typu kanapki. Nigdy obiad. Czasem pizza. ;]
 

DeletedUser

Guest
Zazwyczaj jem kanapeczki/jogurt. Rzadziej parówki/kiełbaskę bo to tłuste, syf się robi, a jak taki tłusty talerz dłużej niż tydzień postoi to jełczeje =/. Aa, popijam wodą.
 

CartoonNetwork

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
0
Przeważnie jem kanapeczki własnej roboty (są nawet niezłe) a popijał przeważnie sokiem rozpuszczonym w wodzie :D
 

DeletedUser112343

Guest
Staram się nie jeść przy kompie, ale niestety co chwilę jestem głodny, więc siłą rzeczy nawet przy kompie nie potrafię się opanować. Jem co popadnie, co mi smakuje: głównie fast food (pizza, hamburgery), a ostatnio paluszki serowo-cebulowe :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
W sumie co popadnie byle zdrowe, najczęściej suszone owoce i słonecznik. Z niezdrowych to piwo bo owe uwielbiam:)))
 

DeletedUser91121

Guest
Oczywiście kanapeczki jakieś tam żarełko własnej robótki :D Nie jem żadnych gumowych fast-foodów ani nic z tych rzeczy.
 

Bryfft

Emeryturka
Wynik reakcji
182
Głównie zupki chińskie z Vifona. Polecam smak "Kurczak złoty".
Poza tym bardzo różnie.
 

DeletedUser

Guest
Głównie zupki chińskie z Vifona. Polecam smak "Kurczak złoty".
Poza tym bardzo różnie.

Heh coś co również często przed kompem wcinam :)
1,35zł w sklepiku na rogu :) + bułka :D

A tak to ogółem mało jem więc zazwyczaj stoi woda na biurku :D
 

DeletedUser114717

Guest
Kanapki, jogurcik, najczęściej kolacje ;) no i herbata malinowa/miętowa xD
 

DeletedUser109506

Guest
*****

ja z zasady niejem i nie pije przy kompie a to dlatego że zdażyło mi się zalać komputer i był do wymiany
w domu byłwtedy sajgon
 

DeletedUser110889

Guest
dziwne muj komp wszystko wyczmuje a ma go od komuńi:D:D:D:D
 

DeletedUser105639

Guest
ja zazwyczj kanapki lub ciastko, a najwięcej to piję:cool:
 

DeletedUser

Guest
Raczej coś innego :> Bo wszystko i więcej się zalicza do tego, od owoców i warzyw po pizzy i hamburgery :rolleyes:
 

DeletedUser93204

Guest
Uwielbiam pić przy kompie jakieś pepsi cole albo 7up.A tak to często jem zupki amino w potem frytki domowej roboty..
 

DeletedUser13971

Guest
Aktualnie krakersiki tuc, lech, pepsi, hotdog własnej roboty.
Na ogół jest to lech(od rana pije free, wieczorem normalnego), zapiekanka/hotdog, krakersy, frytki, paluszki. ;)
 
Do góry