Co jecie przy kompie?

Co jecie przy kompie?


  • W sumie głosujących
    322

DeletedUser107779

Guest
Widzę różne głosowania, to dorzucę swoje ;)

Ja z natury leniwy jestem, a kuchnia mnie odrzuca, to sobie zamawiam jakies zarelko - kebaba czasem, albo kubel skrzydelek (dobrze sie podgryza, gorzej jak wystygna :D)
A wy co tam jadacie? :)
 

DeletedUser37348

Guest
Z reguły nie chce mi się ruszać dalej jak za drzwi, żeby coś smacznego zrobić, więc zwykle jakąś pizzę sobie zamawiam ;)
 

DeletedUser

Guest
Ale z Was leniuchy, dla osób, które mieszkają cały czas w domu i żywią się obiadkami babci pizza to jest coś nieosiągalnego. A obiadki babuni przeobrażają się w zmorę, która ich prześladuje ;)
Ale jak już taki delikwent zamieszka w akademiku, to już nie będzie obiadków. Według mnie jedzenie pizzy robi się już nudne. Wiadomo mamy duży wybór, ale mieszkając w akademiku z dala od domu nie zawsze starcza kasy na kupowanie takich rzeczy :)
Można również zamówić kubełek dla żarłoka z KFC - chociaż nie wiem czym się tutaj zachwyca połowa świata, jak te wszystkie części kurczaka smakują tak samo, są takie bez wyrazu. Zauważcie, że one są obtaczane w jakiejś mące... Mięso wydaje się być gumowe i jakieś sztuczne. Nie przekonuje mnie takie żarcie z KFC, jedynie wielka dolewka mogłaby mnie do tego przekonać. Ale idąc po wielkich dolewkach to możemy dojść do BurgerKinga (następne ZuO), albo do SubWay'a - tam są świetne mega kanapki, tylko kosztują majątek. (z McDonald'a już wyrosłem :p )

Jeżeli chodzi o pizzę to oczywiście DaGrasso.

Ale z braku laku i zupka instant jest dobra. Chociaż najlepsze są dania przygotowane własnoręcznie, nieśmiertelna jajecznica, tosty z byle czym, albo od święta własnoręcznie przyrządzone udka kurczaka.


@EDIT:
Aha, temat tyczy się tego, co jemy przy komputerze. Przepraszam, nie doczytałem. Ale moja wypowiedź może również być z tym związana :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Zasadniczo posiłki jadam w kuchni. Jak przy kompie to herbatka/ serek homogenizowany. ^.^
 

DeletedUser73475

Guest
przy kompie jem najcześciej zupe chmielową i tym podobne potrawy ,kanapki jeszcz wsuwam
 

DeletedUser107377

Guest
Przy kompie się raczej nie je, co jak co potem klawiatura jest tłusta. Trochę kultury, zabieracie sobie komfort pracy przy komputerze, chyba że w Media Markcie kupicie sobie gumową klawiaturę :)
 

DeletedUser101870

Guest
Ja przy komputerze jem wszystko co sie nawinie, od makaronu po paluszki :D
I klawiature mam czysta ^^
 

DeletedUser107779

Guest
Ostatnio zingera kilka razy żem zakupił, dobre toto do kompa :)
 

DeletedUser106523

Guest
Różnie to bywa! Czasem udko a czasem figa z makiem bo nie mam ochoty wstawac z fotela.
 

DeletedUser

Guest
A ja jadam kanapki...
parówki
jajecznine
zapikanki
cukierki
ciastka
kotleciki
pije cole
itp...
 

DeletedUser93933

Guest
Ja przy komputerze raczej nie jem, bo potem palce mam tłuste i mi się na klawiaturze ślizgają :p.
 

DeletedUser

Guest
Ja ja jadłem wczoraj kurczaka z frytkami i popijałem piciem (fantą) a jak już zjem to idę umyć ręce i gram
 

DeletedUser35545

Guest
Ja przy kompie to jakieś cukierki sobie jadam, teraz np. ciacho sobie jem:D
Czasami frytki, a kebaby i takie rzeczy to raczej nie:p
Na takie coś to się ubieram i na dwór :D
 

DeletedUser6145

Guest
W przeciwieństwie do niektórych, mam na tyle kultury, aby nie jeść przy kompie.
 

DeletedUser110785

Guest
Ja to raczej się tylko czegoś napije,pepsi czy herbaty albo porostu wody:)
 
Do góry