Black i Isarisu - historia nietypowej znajomości

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.358
Ale jak się lakiernik poci o ten wpis. Nikogo nie zainteresuje, nieobiektywny itd.

A najlepsze było o chorągiewce
Jak ja z @przemeczi darłem się więcej razy niż z przygłupim lakiernikiem. I to już od s176 chyba
 
Ostatnia edycja:

kochamTwojastara

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
505
warto wspomniex o tym ze BNK po jakims czasie bycia intensywnie jechanym przez swoich oponentow uciekl tylnymi drzwiami kasujac konto tez xDDD
 

Tekawu

Chłop
Wynik reakcji
26
Ale w sumie jak wyśmiewa zarobki to lewak raczej nie, bardziej taki typowy ("progresywny") libek, a to nie to samo.
 

Freyra

Pikinier
Wynik reakcji
17
Nie macie się o co kłócić tylko dosłownie o "mojszą rację" xD co kto lubi, co kto lubi...
Edit.
A najbardziej lubię gdy dwóch facetów się kłóci o prawa kobiet, to już w ogóle mistrz jest xD
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.657
Nie macie się o co kłócić tylko dosłownie o "mojszą rację" xD co kto lubi, co kto lubi...
Edit.
A najbardziej lubię gdy dwóch facetów się kłóci o prawa kobiet, to już w ogóle mistrz jest xD
A widzisz, tu obydwaj jesteśmy bardzo skłóceni.
Ja np. jestem zwolennikiem aborcji.
Black nie.
 

Freyra

Pikinier
Wynik reakcji
17
Ale człowieku, co Ty facet z penisem ma do gadania odnośnie kobiet? Niech same stanowią swoje prawa.
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.358
Ale człowieku, co Ty facet z penisem ma do gadania odnośnie kobiet? Niech same stanowią swoje prawa.

Tak a to ciekawe.
To niech same sobie to dziecko zrobią.
Bo z tego co mi się wydaje dziecko powstaje wskutek współżycia dwóch osób. I jest własnością dwóch osób a nie tylko tej, która nosi w brzuchu.
Ale żeś wymyślił, nie jesteś za bystry, co?
 
Do góry