Bitwa na słowa

Czy chciałbyś aby bitwy na słowa powróciły?

  • Tak

    Głosy: 188 87,4%
  • Nie

    Głosy: 27 12,6%

  • W sumie głosujących
    215

DeletedUser

Guest
Ja jedynie Reggae Dancehall i czasem dobry hh.Na bitwę sie pisze:p
 

DeletedUser135081

Guest
chetnie sie przylacze. ale moze tym razem nie piszemy tekstu tylko nagrywamy kawalki?
 

DeletedUser

Guest
molgbym sie na to pisac xd czesto z kolega na lekcji piszemy rozne rymowanki na kartkach xd haha ^^
 

DeletedUser

Guest
Jeśli ktoś się podejmie organizacji proszę o kontakt ze mną. Zrobi się odpowiednie tematy na czerwono oraz specjalny temat ze zwycięzcami kolejnych turniejów, taką mini salę chwały:)
 

DeletedUser

Guest
Ja oczywiście tak:)
Jeszcz musze jedne dokończyć bo wziąłem się za organizacje, a przeciąam to i przeciągam:D


Przynajmniej dobrze że moderator nam pomoże:D
 

DeletedUser

Guest
No i świetnie:)Kiedyś to zróbcie sobie to sami, a potem i tak wszystko runęło:D
Mogę troszki pomóc w organizacji:)
 

DeletedUser59145

Guest
Pierwszą edycję organizowałem ja, ale nie gdy doszło do półfinałów moderator zamknął nam wszystkie tematy, drugą edycję też ja organizowałem nawet udało się zorganizować w całości, chociaż poziom pokazałem mizerny. Wiem, że trzeci raz ktoś zaczął organizować, ale chyba nic z tego nie wszyło tzn zaczęły się rozgrywki, ale nie dokończono. Teraz nie bardzo mam chęci i czas by organizować, może ktoś doświadczony jak kutwa czy Mariusz92 się weźmie za organizację :):? Znacie się na rzeczy więc nie będzie problemu ^^
 

DeletedUser

Guest
Ja z kutwą miałem walke^^

Wstyd się przyznać że to ja:D
 

DeletedUser

Guest
Jak już ktoś się za to weźmie, to niech to dopracuje. Poza tym trzeba zasady egzekwować. Pamiętam, że ostatnio sam zamykałem tematy i gra się zakończyła, bo zaczęły lecieć wulgaryzmy. Po upomnieniu pojawił się tekst, gdzie w każdej linijce znajdowało się jakieś wulgarne słowo. Takich rzeczy robić nie można, dlatego niech poprowadzi to ktoś poważny.
 

DeletedUser59145

Guest
tak, pamiętam, że coś takiego było ostatnio. O ile się nie mylę to było w momencie gdy na forum była absolutna plaga dzieciaków, co było spowodowane sporym rozreklamowaniem związanym z wprowadzeniem stylu 4.0 Wiem, że za organizowanie wziął się ktoś młodszy i jakoś nie bardzo to wypaliło.
 

DeletedUser105922

Guest
Tylko że żeby był porządek w takiej walce moderator musiałby poświęcić bardzo dużo czasu ;P
 

DeletedUser136132

Guest
Nigdy nie udzielałem się na bitwie na słowa...:)
i raczej nie zamierzam a poza tym nie wiem jak
to dokładnie się rozgrywa nie widziałem takich zawodów
na forum:rolleyes: Ale chętnie... Po obserwuje bo zapowiada się ciekawie ;)
 

DeletedUser93204

Guest
No to chętnie piszcie do Aquilii bedziemy mieli bitewke..
 

DeletedUser105922

Guest
No ale przypominam że plemiona to nie chwała mistrzom ciętej riposty ale umiejętności w walce - zapraszam do prawdziwej gry ;P
 

DeletedUser135398

Guest
Ja też :D może być fajnie, jeszcze nie brałem w tym udziału nigdy :D
 

DeletedUser3490

Guest
Potrzebuje jeszcze jednej osoby (Mistrz-G?) i bede organizował, sam mam mało czasu i nie bardzo sam dam radę.
 
Do góry