Bitwa na słowa

Czy chciałbyś aby bitwy na słowa powróciły?

  • Tak

    Głosy: 188 87,4%
  • Nie

    Głosy: 27 12,6%

  • W sumie głosujących
    215

DeletedUser93204

Guest
Co powiecie na powrót bitew na słowa.Zbierzemy 16 osób albo 32 zależy ile chętnych będzie.Myślę że dissy powinny powrócić na forum..a więc piszcie co o tym myślicie.
 

DeletedUser59145

Guest
16 osób trudno będzie zebrać a 32 to raczej niemożliwe. Owszem bitwy na słowa były niezłe, ale później były problemy z organizacją i nawet nie wiem czy ostatnie bitwy dokończono. Jeżeli ktoś się tym zajmnie to jestem jak najbardziej za tym by bitwy wróciły na to forum. Ale mają one tylu fanów co przeciwników. Ja sam raczej udziału nie wezmę.
 

DeletedUser93204

Guest
Ostatnio było 8 osób chętnych było 13 ale nie byłoby wtedy do rozegrania.Myślę że Ci co wtedy byli na tych oto bitwach będą także teraz.
 

DeletedUser

Guest
Powrót bitew po raz drugi. [Nie licząc premiery]. Jeżeli się ktoś tym należycie zajmie [nie ktoś taki jak ja!], to się zgłoszę.
 

DeletedUser93204

Guest
Wiem że jest wiele osób tylko nie przeczytali tego tematu.Osobista prośbę składam do hubertos1,kolokolo11,kutwa i tego co wymyśłił bitwy aby wzieli udzial w tym [konkursie].
 

DeletedUser59145

Guest
Bitwę na słowa założyłem ja po uzgodnieniu z DonMelo:) Ale raczej udziału nie wezmę.
 

DeletedUser93204

Guest
Mistrz-G a czy pamiętasz dawne zasady?Proszę o kontakt na gg 11939614 gdzie omówię z toba to wszystko..
 

DeletedUser3490

Guest
Pech chciał, ze zobaczyłem ten temat dopiero teraz. Było walić na PW! Ja i sokols byśmy coś rozkminili. Jak ktoś odpowiedzialny weźmie sie za organizację, wezme udział. Soklols tez. I jeżeli bedzie dobry ''boss'' to i moderatorzy sie zgodzą ;) Jestem jak najbardziej ZA. :)
 

DeletedUser28145

Guest
ja moglbym sie tym zajac, ale na swieta ;)
ale chcialbym tez startowac. Zasady moga byc takie jak na normalnych bitwach, np. jakis kochany admin dalby tematy dla uczestnikow i heja odyseja. Zeby nie bylo rymowania o dupci maryni ;>
 

DeletedUser3490

Guest
No wlasnie, ale cos Ci co byli chętni, juz nie są :|
 

DeletedUser

Guest
Wiem że jest wiele osób tylko nie przeczytali tego tematu.Osobista prośbę składam do hubertos1,kolokolo11,kutwa i tego co wymyśłił bitwy aby wzieli udzial w tym [konkursie].


Wymiślił Diablo ,ale skończył z forum.


Chętnie wezme udział już nawet zorganizowałem jedną walke na innym forum i przyniosło to dobre skutki.Walki proponuje rozgrywać na feriach i w piatki.
 

DeletedUser59145

Guest

DeletedUser

Guest
To i ja też się piszę na takową jeśli kiedyś będzie, choć hh nie lubię - zobaczymy czy jako cżłowiek ,,spoza środowiska" dam radę coś pokazać.
 

DeletedUser59145

Guest
Będzie problem ze zorganizowaniem tego, zwłaszcza iż temat był założony 3 miesiące temu i założyciel pewnie już o tym zapomniał. Mimo iż nie preferuję rapu a la Peja i od dawna piszę raczej wiersze, to możliwe, że też się sprawdzę w bitwie jak to wypali.
 

DeletedUser

Guest
Osobiście nie słucham w ogóle rapu, hip-hopu, techno, popu, ani żadnej innej muzyki tego typu. Jedynie Metal ze wszystkimi swoimi odmianami mnie satysfakcjonuje, ale a takiej bitwie na słowa mógłbym wziąć udział :)
 
Do góry