bb-codes

  • Rozpoczynający wątek mx1000
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba ci się pomysł?


  • W sumie głosujących
    464
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Tak samo jak wieksza czesc glosujacych jestem za tak :) Jak zajmowalem sie rezerwacjami w plemieniu, wypisywaniem graczy czy czyms podobnym to po pewnym czasie szalu dostawalem, az w koncu klikalem tylko player rezerwuje village z ally itd. i tylko ctrl + c, ctrl + v i uzupelniac... Mimo ze robienie czegos takiego z kopiuj wklej nie jest trudne to moze denerwowac jak piszesz dluga wypowiedz i pozniej gdzies na poczatku zaczynasz znow pisac.
 

DeletedUser

Guest
Trochę czasu już ten pomysł wisi na forum i podoba się graczom;)

Może kiedyś wreszcie wejdzie w życie.

W międzyczasie błagam o głosowanie na niego.
 

DeletedUser

Guest
Jak najbardziej za. Strasznie dręczy przy liście wiosek gdy nie korzysta się z liviusa
 

DeletedUser

Guest
Głos na tak, choć osobiście kody BB prawie zawsze wklepuję ręcznie - ale czy nie jest to sprawa tego, że za wstawianie znaczników odpowiada JavaScript? Może po prostu tak musi być?
 

DeletedUser136132

Guest
Osobiście uważam,że da się wytrzymać Ale gdy ktoś jest nie cierpliwy lub ma wady w takiej dziedzinie to ten pomysł zaspokoi jego Nerwy Pomysł jest świetny jestem na tak
 

DeletedUser137624

Guest
jestem jak najbardziej za... do szału mnie doprowadza jak pisze mega wiadomość i po kliknięciu bb "ułatwiacza" wraca mi na początek...

oczywiście głosowałam na TAK, proste ułatwienie a ile radości daje :)
 

DeletedUser91221

Guest
ZA, ale mi taie coś dzieję się jedynie przy kolorach.
 

DeletedUser139812

Guest
Sądzę,że zmiana nie wielka ale korzystna dla graczy którzy posługują się Paskiem BB-code a z pewnością większość korzysta z tak zwanego Paska BB-Codes
Na tak
 

DeletedUser

Guest
Kiedy piszemy dłuższą wiadomość i klikniemy na górze odnośnik do BB-Codes, automatycznie wywala Nas na samą górę wiadomości:/ Nie dało by się tego zmienić, tak aby po użyciu "przycisku z BB code" wiadomość nie powracała do góry? Często to bywa bardzo denerwujące.


Już dodałem ankietę...

Nie wiem dlaczego tak jest, na przeglądarce IE jest wszystko w porządku. Wywala np. na mozilli, nie wiem jak jest z Operą bo nie posiadam..
 

DeletedUser93204

Guest
Jestem jak najbardziej za.
Pomysł przypadł mi do gustu dlatego jestem za wprowadzeniem go do gry.

denerwuje mnie to gdy piszę długi wiadomosci lub rozpiski i gdy jestem na dole automatycznie wywala na góre..Według mnie jest to chore i trzeba to jak najszybciej wprowadzic..
 

DeletedUser140149

Guest
Popieram, pomysł do natychmiastowej realizacji!

Co do natychmiastowej realizacji to ja się również zgadzam aczkolwiek
jest bardzo dużo głosów na tak a więc uważam iż jeszcze przed startem nowego świata
a to jeszcze trochę potrwa powinien pomysł mx1000 wejść w życie
 

DeletedUser118794

Guest
Jestem jak najbardziej za.
Pomysł przypadł mi do gustu dlatego jestem za wprowadzeniem go do gry.
 

DeletedUser67007

Guest
ja się zgadam z pomysłodawcą :] wkurzające jest, piszesz piszesz piszesz i w końcu zapomniałeś że w środku gdzieś musi być nick gracza, przechodzisz tam, klikasz bb-code i buch leci na samą górę, kiedyś było normalnie i nikomu nie przeszkadzało :/ masz moje 100% poparcie :]
 

DeletedUser

Guest
Jestem na tak. Drobna ale straszliwie upierdliwa własność pola edycji przy dłuższych tekstach. Musi zostać koniecznie usunięta w kolejnej wersji. Dla mnie to w sumie to jest poprostu "bug" programistyczny.
 

DeletedUser137914

Guest
Na tak


_________________________________________________

Świat 44

W sprawie rekrutacji pisz do gracza Farmie Zwiadem .



Świat 44 - przygotowania
 

DeletedUser

Guest
Oczywiście na tak,aczkolwiek na przeglądywarce IE wszystko działa zgodnie.Nie posiadam na stałe tej przeglądywarki ale używałem jej kiedyś i było wszystko dobrze.Ale sądze,że tu nie o przeglądywarkę chodzi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry