bb-codes

  • Rozpoczynający wątek mx1000
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba ci się pomysł?


  • W sumie głosujących
    464
Status
Zamknięty.

DeletedUser93933

Guest
Nie ukrywam, że przydałaby się taka poprawka w następnej wersji gry (5.6?).
Trochę mnie to denerwowało, jak pisałem dłuższą wiadomość.

Oczywiście pomysł jest dobry i przydatny, więc głosuję na tak :).
 

DeletedUser

Guest
Popieram ten pomysł, to denerwuje i to mocno. Ale najbliższa aktualizacja chyba tego nie obejmuje :(
 

DeletedUser

Guest
Pomysl jest bardzo dobry no ale coz, tak samo bylo z moim pomysle dot. raportow no ale coz "nowa ochrona botowa jest i tak lepszym pomyslem;)"
 

DeletedUser

Guest
No właśnie to mnie dobija. Dałem dwa pomysł w jednym jest "za" na czysto koło 200 osób, w tym prawie 100. Ale jakoś wątpię aby w życie weszły te właściwie poprawki.
 

DeletedUser121859

Guest
jak pisałem przez prawie 30min opis plemienia w BB-Codes to to bardzo denerwuje
 

DeletedUser122891

Guest
jak najbardziej za! szczególnie, że można podejżeć jak to jest zrobione na tym forum lub innym opartym na vBulletin
 

DeletedUser114300

Guest
Faktycznie, troszkę denerwujące. Ale uczy cierpliwości :)
 

DeletedUser101311

Guest
jestem za ! Coraz częściej pisze dłuższe posty na forum plemion i za każdym razem przeskakuje na samą górę
 

DeletedUser

Guest
Jak najbardziej za. Jeszcze nie pisałem nic takiego długiego ale inni pisali... poza tym w końcu będzie ten pierwszy raz
 

DeletedUser

Guest
wow tylko 3 głosy na nie :), a ja osobiście na tak, bo to straasznie denerwujące :cool:

I męczące... dlatego oczywiście na tak. Swoją drogą dlaczego są 3 głosy na nie? Nie ma możliwości by ominąć tę niedogodność (chyba, że faktycznie ktoś pisze ręcznie), a jednak głosowali na nie...
 

DeletedUser

Guest
Wesoło macie z tą administracją;) Raczej mało pomysłów w życie wchodzi... No, ale, ja narzekać nie mogę, już jeden mój wszedł. Zachęcam do głosowania na tak-może to coś zmieni...
 

DeletedUser

Guest
No muszę się zgodzić jak np wymieniam nazwy kilku graczy to to wkurzające jak tak co chwilę do góry odpycha. Jestem na tak.
 

DeletedUser

Guest
Mnie też to wkurza zwłaszcza że, często piszę duże wiadomości i nie chce mi sie cały czas schodzić na dół. Przez to ostatnio zacząłem pisać znaczniki bb-code odręcznie żeby nie marnować czasu na ponowne przewijanie w dół.

Jak najbardziej na TAK!
 

DeletedUser135553

Guest
Pomysł nie jest trudny do zrobienie i też nie będzie dużej zmiany aczkolwiek można to zmienić jestem za
 
Status
Zamknięty.
Do góry