BAN=Ratunek

Który pomysl ci się bardziej podoba??

  • pomysl 1

    Głosy: 30 47,6%
  • pomysl 2

    Głosy: 20 31,7%
  • żaden

    Głosy: 13 20,6%

  • W sumie głosujących
    63
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser10107

Guest
Odp: BAN=Ratunek

Propozycja 1 jest OK
Propozycja 2 jest zbyt surowa
Głosuję na 1
 

DeletedUser8819

Guest
Odp: BAN=Ratunek

No to co pomysl wysylamy do administracji
 

DeletedUser

Guest
Odp: BAN=Ratunek

mój sąsiad właśnie załatwił sobie bana, a admini nie chcą powiedzieć na jak długo. Dodatkowo jak zgłosiłem nadużywanie zastępstwa(gościu sam się przyznał, ze atakował 1 wioskę 2 kontami) to nic nie zrobili. Mam jeszcze dowód, że gość kupił konto, ale nie wiem czy zgłaszać, bo kiedyś coś podobnego zgłosiłem i nic.
 

DeletedUser10107

Guest
Odp: BAN=Ratunek

mój sąsiad właśnie załatwił sobie bana, a admini nie chcą powiedzieć na jak długo. Dodatkowo jak zgłosiłem nadużywanie zastępstwa(gościu sam się przyznał, ze atakował 1 wioskę 2 kontami) to nic nie zrobili. Mam jeszcze dowód, że gość kupił konto, ale nie wiem czy zgłaszać, bo kiedyś coś podobnego zgłosiłem i nic.

Lepiej wsZYSTKO ZGŁOSIC
 

DeletedUser8819

Guest
Odp: BAN=Ratunek

Szanowni GO SGO oraz administratorzy gry ankieta się zakończyla przewagą na tak pomyslu 1. Teraz działać musicie wy!
 

DeletedUser

Guest
Odp: BAN=Ratunek

pomysł1 tak
2. niea czemu? jak bana dostane to jakie szanse się bronić przed np. 2x silniejszym wrogiem?


zgadzam się z 1 ale z 2 nie...
 

DeletedUser13337

Guest
Odp: BAN=Ratunek

może 2 propozycja troche surowa ale przynajmniej ludzie by sie nauczyli że nie warto wykorzystywać bany:D
 

DeletedUser5465

Guest
Odp: BAN=Ratunek

Pomysł 2 jest bardzo doary i miejmy nadzieje że zostanie wprowadzony w życie
 

DeletedUser

Guest
Odp: BAN=Ratunek

pomysł 2 pwinien odpaść! Dlaczego? Niektórzy dostają bana niesprawiedliwie. Sam miałem sytuację na ś1, ze w ciagu tygodnia dostałem chyba 4 bany - wszystkie po najdalej 12h były odwoływane. jakby mnie ktoś wtedy atakował to raczej teraz bym tu nie pisał, bo bym nie grał... A z doświadczenia wiem, że ban-ratunek nie zawsze wychodzi - większość ludzi wogule na takie rzeczy nie reaguje.
 

DeletedUser

Guest
Odp: BAN=Ratunek

Jak ma bana to powinien calkowicie byc zablokowany! Zero produkcji, zero pomocy,a i atakowac go nie mozna bo nie moze sie wtedy bronic. a po banie patrzy a tu stracil 1000 punktow z wioski! :mad: A kara mogla by byc taka: ze po trzech obrazach ban na 1 tydzien a jak ma konto premium to mu kasuja i np. nie moze chwilowo nic pisac. nauczy sie jak sie odzywac!:mad:
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.988
Odp: BAN=Ratunek

Szanowni GO SGO oraz administratorzy gry ankieta się zakończyla przewagą na tak pomyslu 1. Teraz działać musicie wy!
Hep? Nie widziałem nigdzie zapisku że sondy na tym forum mają charakter wiążący?
Zresztą cały pomysł jest absurdalny, bo opiera się na BŁĘDNYM założeniu:
Niech którzy gracze ratują się banem, obrażają kogoś itp.
Uświadamiam Szanownego Pana, że bany za obrazę są BEZ blokady ataków, więc taki sposób ucieczki jest nie żadnym "ratunkiem" ale wręcz "krokiem samobójczym".
 
Status
Zamknięty.
Do góry