BAN=Ratunek

Który pomysl ci się bardziej podoba??

  • pomysl 1

    Głosy: 30 47,6%
  • pomysl 2

    Głosy: 20 31,7%
  • żaden

    Głosy: 13 20,6%

  • W sumie głosujących
    63
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser8819

Guest
Moje plemie oraz sojusznicy prowadzą kilka wojen. Gdy dostaje się bana gracza niemożna atakować ale pomoc wolno mu przesylać. Niech którzy gracze ratują się banem, obrażają kogoś itp.

1.Moim zdaniem powinno być tak, że jak ktoś zostanie ukarany to nie można go atakować, ani wysyłać mu pomocy i powinien mieć zablokowaną produkcję.

2.Ewentualnie drugi rodzaj kary surowszy, że można go atakować, może dostawać pomoc, ale ma zablokowaną produkcję i sam nie może wykonywać rozkazów ataku i pomocy

ankieta do następnego poniedziałku.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6429

Guest
Odp: BAN=Ratunek

gracze cię znienawidzą jeśli pomysł Nr.2 zostanie wprowadzony :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: BAN=Ratunek

a ja jestem za bo ratowanie się banem jest nie fair play :)
 

DeletedUser6584

Guest
Odp: BAN=Ratunek

Pomysł nr.2 najbardziej mi się podoba. Można też wprowadzić takie coś że mogę go atakować ale nikt nie może mu wysłać pomocy :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: BAN=Ratunek

Chyba jest tak że jak się specjalnie bana dostaje żeby sobie pupę ratować to się dostaje banana na dwa tygodnie(pamiętam zagrywki pewnego gracza na s1).
Powinny być dwie opcje bananowania:
a)dozwolone ataki(szczególnie kiedy farmy albo ludzie których podbijasz bluzgają Cię, bana dostają i ty tracisz bo nie farmisz i wsparcie może dostać,albo podczad podbijania wiosek kiedy)
b)niedozwolone ataki(kiedy toczy się procedura wyjaśniająca,bo w końcu zdarzają się pomyłki,a tak to za błąd nie swój mieć konto rozwalone??)

Bo w tym regulaminie niestety gracz który nie zawinił jest często stratny bardziej niż ten co zawinił...
No chyba że ktoś chce sobie czekać dwa tygodnie na odblokowanie...

Dałem żaden bo nie można wszystkich graczy od razu przeznaczać do przejmowania za często śmieszny i przypadkowy błąd.
A w twojim przypadku najlepsza metoda to albo moja a) albo skasowanie konta od razu...
 

DeletedUser8099

Guest
Odp: BAN=Ratunek

Jak dla mnie lepsza propozycja 1. Druga jest zdecydowanie za surowa, bo to rzeczywiście w wielu przypadkach kończyłoby sie utratą wiosek, ale obecna sytuacja jest zbyt wygodna dla zbanowanych, i ich wioski nie powinny produkować surowców/wojska w trakcie trwania kary
 

DeletedUser8354

Guest
Odp: BAN=Ratunek

Może trochę za surowo ta propozycja 2, ale 1 do przyjęcia
 

DeletedUser5266

Guest
Odp: BAN=Ratunek

Jeszcze do drugiej bym dodał żeby nie mógł rozmawiać z członkami plemienia przez wiadomość albo z nikim by nie mógł rozmawiać i nie może pisać na forum plemiennym. I to wcale nie jest ostro, bo trzeba tępić ludzi, którzy ratują własny tyłek banem. Na następny raz by już tak nie robili.;)

Ten pomysł ma moje poparcie:D
 

DeletedUser8099

Guest
Odp: BAN=Ratunek

ale skoro ma bana = nie może sie zalogować = nie może pisać na forum plemiennym ani wysyłać wiadomości
 

DeletedUser8099

Guest
Odp: BAN=Ratunek

No ale raczej gg nikomu tutaj nikt nie zablokuje.
 

DeletedUser

Guest
Odp: BAN=Ratunek

Jestem za propozycją nr 1. Pozycja 2 jest zbyt surowa, bo można stracic wiochę <beczy>
 

DeletedUser8802

Guest
Odp: BAN=Ratunek

a jak niektórzy gracze niemający z nikim wojny takiego 2 bana dostaną np gość na 2 miejscu dostaje bana na 1 miesiąc no to by przestał grać:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: BAN=Ratunek

Ten 2 niech wie co zrobił źle i żałuje..................;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: BAN=Ratunek

2 pomysł jest dobry. Tylko nie musi mieć zablokowanej produkcji. To co już się produkuje by się zrobiło, a więcej już nie zatwierdzi do produkcji bo i tak na konto nie może wejść. Z tym że tak czy inaczej 2 pomysł mi się podoba:D.
 

DeletedUser

Guest
Odp: BAN=Ratunek

mi też drugi się podoba jest bardziej sprawiedliwy
 

DeletedUser8819

Guest
Odp: BAN=Ratunek

No glosować juz jutro zamknięcie ankiety
 
Status
Zamknięty.
Do góry