Badania

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser10107
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za?

  • Tak :)

    Głosy: 22 30,6%
  • Nie :(

    Głosy: 48 66,7%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 0 0,0%
  • Tak, ale wymaga poprawek

    Głosy: 2 2,8%

  • W sumie głosujących
    72
Status
Zamknięty.

DeletedUser9509

Guest
Zgoda robirz w jednej wiosce same piki i miecze w drugiej same topory i kawalerke lub machiny ale jak Ci przejmą wioske z pikami to później masz do obrony tylko miecze i katapulty piki ewentualnie na 1levelu!!

Druga sprawa jeśli posyłasz piki np. na levelu 3 a idą do wioskim gdzie jest level1 to mają level1 chyba że poprosisz szanownego agresora by atakował drugą wioske albo chociaż poczekał aż rozwiniesz obrone na level3:D

przeciez napisalem ze jesli robisz ofensywne i defensywne wioski to w ofensywnej dajesz 3 poziom pik i mieczy i jesli da rade to CK tez na 3 poziom... wiec jesli z defensywnej wioski wysles do ofensywnej to jednostki maja 3 poziom... poczytaj ze zrozumieniem :p

Nie ponieważ nawet najsłabszy grać mógł by wygrać z o wiele silniejszym od siebie.
najslabszy watpie czy z kim kolwiek wygra jesli jest najslabszy to oznacza ze nie ma slabszego od niego czyli nie ma szans z nikim... i tak pewnie zostanie tak jak jest... ;)

Sorry za 2 posty obok ale nie ogarnalem odrazu 2 postow a kopiowac mi sie nie chce ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11100

Guest
Odp: Badania

przeciez napisalem ze jesli robisz ofensywne i defensywne wioski to w ofensywnej dajesz 3 poziom pik i mieczy i jesli da rade to CK tez na 3 poziom... wiec jesli z defensywnej wioski wysles do ofensywnej to jednostki maja 3 poziom... poczytaj ze zrozumieniem :p

To co to za sens jak w dwóch wioskach masz rozbudowane wojo def????
 

DeletedUser11583

Guest
Odp: Badania

Wam chyba chodzi o 1 Świat bo na 4 Świecie nie ma 15 poz badania;/ Jest tylko 1 i jest Ok :cool:
 

DeletedUser9509

Guest
Odp: Badania

To co to za sens jak w dwóch wioskach masz rozbudowane wojo def????
zeby miec dobra obrone jak podeslesz...
wioska ofensywna 3 piki 3 miecze 3 LK i 3 Top + jakas tam jednostka CK albo Tarany polecam ;)
wioska defensywna 3 piki 3 miecze 3 CK 3 zwiady + co tam sie chce ;)

I ja nie widze problemu ktory Ty widzisz... masz obrone dobra i off dobry w takiej wiosce tylko nie budujesz CK i Zwiadow tylko same LK Topory Tarany jesli ktos lubi mur rozwalac ;)

Wam chyba chodzi o 1 Świat bo na 4 Świecie nie ma 15 poz badania;/ Jest tylko 1 i jest Ok :cool:
u siebie masz tez kilka technologii badan ale mozesz zbadac tylko na 1 poziom :) na 1-2 nie ma 15 poziomow badania :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Badania

hej mam pomysł a może tak do 10000.....
Lepiej żeby zostało tak jak jest
 

DeletedUser

Guest
Odp: Badania

Mi to nie robi żadnej rożnicy i tak nie gram na 1 i 2 świecie. ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Badania

grałem kiedyś na ś1 i uważam że 15 badań wystarczająco wystarczy i że takie pomysły to głupota i nie wejdą w życie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Badania

Nie
15 badań jest w sam raz.
Jak by było max...szkoda słów....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Badania

Też jestem na nie! Żeby wprowadzić to na inne światy... Błagam NIE! :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Badania

niech zostanie tyle ile jest, trzeba chociaż trochę pomyśleć jak zrobić najlepiej
 

DeletedUser

Guest
Odp: Badania

Nie podoba mi się ten pomysł, ograniczenie ma na celu urozmaicić grę i bardzo dobrze, że tak owe istnieje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry