Badania

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser10107
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za?

  • Tak :)

    Głosy: 22 30,6%
  • Nie :(

    Głosy: 48 66,7%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 0 0,0%
  • Tak, ale wymaga poprawek

    Głosy: 2 2,8%

  • W sumie głosujących
    72
Status
Zamknięty.

DeletedUser10107

Guest
Proponuję, aly w kuźni można by było badać nie tylko 15 jednostek, ale tyle, żeby wszystkie jednostki mogły być zbadane na max lvl, bo uważam, że piętnaście badań, to za mało, ponieważ, jeśli by się chciało np. zbadać ciężką kawalerię, a ma się limit wykożystany, to nie można, i trzeba jedną jednostkę znieść. Prościej postawiona propozycja, to NIEOGRANICZONA ILOŚĆ BADAŃ JEDNOSTEK W KUŹNI, PONIEWAŻ 15 TO ZA MAŁO.
 

DeletedUser11100

Guest
Odp: Badania

Proponuję, aly w kuźni można by było badać nie tylko 15 jednostek, ale tyle, żeby wszystkie jednostki mogły być zbadane na max lvl, bo uważam, że piętnaście badań, to za mało, ponieważ, jeśli by się chciało np. zbadać ciężką kawalerię, a ma się limit wykożystany, to nie można, i trzeba jedną jednostkę znieść. Prościej postawiona propozycja, to NIEOGRANICZONA ILOŚĆ BADAŃ JEDNOSTEK W KUŹNI, PONIEWAŻ 15 TO ZA MAŁO.

jestem za zwyższeniem limitu ale nie żeby był nieograniczony tylko tak z 20:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Badania

Niech będzie tak jak jest. Grałem na 1 i moim zdaniem te 15 badań wystarczy. Zawsze możesz przejąć wioskę i stworzyć jedną ofensywną, a drugą defensywną.
 

DeletedUser12346

Guest
Odp: Badania

limit 15 badan nie jest za maly, bo w innym przypadku np. wysliesz po kilka tysecy kazdej jednoski i rozwalisz wioche, bo wszyskto miales na 3 poz.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Badania

Lepiej zeby zostalo tak jak jest ... :) Oczywiscie jestem na NIE .
 

DeletedUser6338

Guest
Odp: Badania

Oczywiście że jestem na NIE. Dobrze jest jak jest a że komuś się nudzi to wymyśla pomysły bez sensu. Jest max. 15 i niech tak zostanie.
 

DeletedUser11100

Guest
Odp: Badania

Pomysł zły ale można by limit zwiększyć np. do 20 a swoją drogą w kolejnych światach można by do tego wrócić:D
 

DeletedUser901

Guest
Odp: Badania

Jestem na nie:p 15 badan to wystarczajaca ilosc.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Badania

Jakby było więcej to po co wogóle technologie??
No i to jedna z wielu rzeczy które n00by nie rozwijają więc jestem na nie!!
Więcej farm,więcej masówek i wogóle takie tam:p
 

DeletedUser11100

Guest
Odp: Badania

Jakby było więcej to po co wogóle technologie??
No i to jedna z wielu rzeczy które n00by nie rozwijają więc jestem na nie!!
Więcej farm,więcej masówek i wogóle takie tam:p

A o co Ci z masówkami chodzi:confused::confused::confused:
 

DeletedUser8802

Guest
Odp: Badania

wtedy gorsi gracze byli by z łatwością farmieni
 

DeletedUser11100

Guest
Odp: Badania

Z pewnością ale taka jest gra zaczynasz na skraju mapy gdzie nie ma silnych graczy:D
Dla formalności jestem przeciw
 

DeletedUser9509

Guest
Odp: Badania

Proponuję, aly w kuźni można by było badać nie tylko 15 jednostek, ale tyle, żeby wszystkie jednostki mogły być zbadane na max lvl, bo uważam, że piętnaście badań, to za mało, ponieważ, jeśli by się chciało np. zbadać ciężką kawalerię, a ma się limit wykożystany, to nie można, i trzeba jedną jednostkę znieść. Prościej postawiona propozycja, to NIEOGRANICZONA ILOŚĆ BADAŃ JEDNOSTEK W KUŹNI, PONIEWAŻ 15 TO ZA MAŁO.
wystarczy ze rozwiniesz LK Topory Piki Miecze na 3 poziom i wykorzystane masz 12 jednostek a potem robisz ta swoja CK... dla mnie tez to za malo ale przynajmniej jest podzial wiosek na off i def bo tak moze sie mylic... i za latwo mozna by bylo przerobic wioski na off na def i odwrotnie jestem na nie oczywiscie ;)
 

DeletedUser11100

Guest
Odp: Badania

wystarczy ze rozwiniesz LK Topory Piki Miecze na 3 poziom i wykorzystane masz 12 jednostek a potem robisz ta swoja CK... dla mnie tez to za malo ale przynajmniej jest podzial wiosek na off i def bo tak moze sie mylic... i za latwo mozna by bylo przerobic wioski na off na def i odwrotnie jestem na nie oczywiscie ;)

Zgoda robirz w jednej wiosce same piki i miecze w drugiej same topory i kawalerke lub machiny ale jak Ci przejmą wioske z pikami to później masz do obrony tylko miecze i katapulty piki ewentualnie na 1levelu!!

Druga sprawa jeśli posyłasz piki np. na levelu 3 a idą do wioskim gdzie jest level1 to mają level1 chyba że poprosisz szanownego agresora by atakował drugą wioske albo chociaż poczekał aż rozwiniesz obrone na level3:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Badania

Ten limit to dla mnie jeden z wazniejszych elementow taktycznych tej gry, zmusza do wyborow, musi byc!
 
Status
Zamknięty.
Do góry