Arkadia 4

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
660
Drodzy Gracze,

wielu z Was zauważyło, że mapa świata Arkadia 3 jest już wypełniona niemal po brzegi, więc czas najwyższy na pojawienie się jego następcy, czyli świata Arkadia 4!
Będzie to pierwszy świat tego typu, który wystartuje wg nowego schematu funkcjonowania światów Arkadia, o którym więcej możecie poczytać w tym temacie. Streszczając:
- dotychczasowe charakterystyczne cechy światów Arkadia (limit ataku wynoszący 120% pkt słabszego Gracza oraz niemożność przejęcia wioski startowej) będą gwarantowane przez 12 miesięcy od daty startu świata,
- w kolejnych miesiącach ograniczenia będą stopniowo liberalizowane, aż do ich całkowitego zniesienia (planowanego wstępnie na grudzień 2018 roku),
- w ciągu max 3 następnych miesięcy toczyć się będzie ostateczna walka o zwycięstwo nad światem, aż do jego zakończenia (roboczo planowanego na marzec 2019 roku).

Garść podstawowych parametrów świata:

Prędkość: 1
Prędkość wojsk: 1
Dodatkowe funkcje Premium: tak
Flagi: tak
Rynek: oferty rynkowe w stosunku 1:1. Możliwość wolnego wysyłania surowców pojawia się po upływie określonego czasu od startu Gracza na tym świecie - najpierw do członków plemienia, później bez ograniczeń.
Milisekundy: tak, odstęp 200ms
Ochrona początkowa: 5 dni
Rycerz: nowy system, z możliwością posiadania wielu rycerzy i ich szkolenia
Technologia: prosta (zbadane/niezbadane)
Kościół: nie
Wieża strażnicza: tak
Farmienie: nieograniczone
Szlachcic: złote monety
Limit członków plemienia: 50
Ataki na członków plemienia: traktowane jak odwiedziny
Wysyłanie wsparcia: możliwe także poza plemię
Noc: 0-8

Pełniejszy zestaw ustawień znajdziecie tutaj:
https://plp4.plemiona.pl/page/settings (na chwilę obecną jest tam błąd przy pozycji "Współczynnik blokady ataków" i widnieje tam wartość 19% zamiast 20%, wiemy o tym).

Start świata Arkadia 4 planujemy na czwartek 15 czerwca w okolicach godzin południowych. Wiązać się on będzie z zakończeniem możliwości przeniesienia wioski na świat Arkadia 3, co nastąpi bezpośrednio przed startem świata Arkadia 4.

Pozdrawiamy serdecznie zapraszając już za 2 dni na nową Arkadię!

Wasz Plemiona Team