Arkadia 10

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.962
Drodzy Gracze,

miło nam zakomunikować, że 18 października koło południa uruchomiony zostanie świat Arkadia 10!

Przypominamy, że jest to specyficzny świat, w którym ograniczone są możliwości atakowania, a dostać się na niego można wyłącznie poprzez przeniesienie (a konkretniej: SKOPIOWANIE) na niego wioski z "normalnego świata", co jest możliwe na dwa sposoby:
- korzystając z opcji "Przeniesienie na Arkadię" z menu Ustawienia (po spełnieniu warunków opisanych na tym ekranie, czyli m.in. po min. 14 dniach gry na danym świecie) - możliwe RAZ z danego świata normalnego na dany świat Arkadia (czyli jeśli ktoś przeniesie wioskę ze świata 190 na Arkadia 10 to nie będzie mógł tego zrobić ponownie z tego samego świata);
- korzystając z opcji przeniesienia swojej ostatniej wioski, w momencie gdy konto na danym świecie "normalnym" zostało podbite - stosowny ekran pojawia się po zalogowaniu do gry, gdy na koncie znajduje się 0 wiosek. UWAGA: Takie przeniesienie podbitej wioski możliwe jest także przez pierwsze kilkadziesiąt godzin po skorzystaniu z opcji ponownego rozpoczęcia gry na danym świecie (po utracie wszystkich wiosek) ale wyłącznie z poziomu otrzymanego w tej sprawie raportu z dedykowanym linkiem. Jeśli gracz wybierze opcję "Przeniesienie na Arkadię" z poziomu menu Ustawienia, to przeniesie swoją nową wioskę, a nie tę starą podbitą.

Świat Arkadia 10 rozgrywany będzie zgodnie ze schematem funkcjonowania światów Arkadia, czyli w skrócie:
- podstawowe zasady światów Arkadia (limit ataku wynoszący 120% pkt słabszego Gracza oraz niemożność przejęcia wioski startowej) będą gwarantowane przez 12 miesięcy od daty startu świata,
- w kolejnych 6 miesiącach ograniczenia będą stopniowo liberalizowane, aż do ich całkowitego zniesienia (tzw. faza przejściowa),
- w ciągu max 3 następnych miesięcy toczyć się będzie ostateczna walka o zwycięstwo nad światem, aż do jego zakończenia (tzw. faza końcowa).

Przypominamy, że podstawowym celem takiego świata jest możliwość spokojniejszej gry i uczenia się jej tajemnic, dlatego ustawienia takich światów są "standardowe", z dużą ilością nowych elementów, aby umożliwić zapoznanie się z możliwie najszerszą liczbą funkcji gry.
Szczegółowe informacje na temat ustawień znajdują się tutaj: https://plp10.plemiona.pl/page/settings.

W momencie uruchomienia świata Arkadia 10, skierowana zostanie na niego możliwość przeniesienia ze wszystkich "normalnych" światów. Oznacza to jednoczesne zakończenie możliwości dołączenia na świat Arkadia 9.

Pozdrawiamy serdecznie życząc pomyślności w grze!

Wasz Plemiona Team

PS. Podpowiadamy - na ekranie "Ustawienia -> Przeniesienie na Arkadię" znajduje się informacja " Świat Arkadia aktualnie otwarty do przenoszenia: Arkadia 9".
W momencie gdy cyferka ta zmieni się na 10, to oznacza, że przeniesiemy się już na nowy świat.
 
Ostatnia edycja:
Do góry