Anime

DeletedUser

Guest
Dziś obejrzę jeszcze kilka odcinków,a teraz idę,bo już sagan mnie boli :p
A co do Itachiego nie spodziewałem się,że zabijając tyle ludzi robił to dla dobra itd :D
 

DeletedUser

Guest
Zmieniając lekko temat, bo nie wypowiem się (od ok. pół roku nie jestem na bieżąco, ani w anime, ani w mandze ;d), ale szukam gry na kompa o naruto, albo chociaż ciekawe PBF, które dopiero się rozwija.

Czekam na propozycje :D
 

DeletedUser

Guest
hehe kakashi ;) to samo mnie zastanawia ;] głupi będzie jak nie będzie kręcił z Hinatą ;P
 

DeletedUser143739

Guest
Miał, czas przeszły. Teraz ma oczy brata i wiecznego MSa.
nie przypominam sobie by stanął do walki już po przeszczepie oczu itachiego.
Z tym poprawieniem tej techniki zwracam honor:) na szybkiego pisałem.
w każdym bądź razie sasuke poprosił tobiego by dał mu oczy itachiego. Sam tobi był zaskoczony tak szybką decyzją a czy to polecenie sasuke wykonał nie wiemy. mangę przeczytałem od deski do deski więc takie szczegół pamiętam:) podczas uruchomionej techniki opanowania kyubiego przez matkę naruto było pokazane jak jego ojciec walczy z.. no własnie kim? czy to był tobi? maskę miał inną jednak technika teleportacji i miedzyprzestrzenna taka sama. Nadal nei jestem przekonany co do tożsamości tobiego. przedstawia się jako madara ale to by było za proste by tak po prostu nim był.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
551
Kiedyś były spekulacje że to może być Obito. Zbilzone nazwy też Tobi-Obito. może ma rozdwojenie jaźni albo Madara w jakiś sposób przejął jego ciało z tąd jedno oko?
 

DeletedUser

Guest
nie przypominam sobie by stanął do walki już po przeszczepie oczu itachiego.

Walki nie podjął, ale był pokazany po przeszczepie. Tobi już wcześniej mu przeszczep proponował, dlaczego miałby teraz odmówić?
 

DeletedUser

Guest
Sasuke chciał większej mocy, by pokonać Naruto, dlatego zdecydował się na przeszczep, który się odbył.

a odnośnie jakiś gier, nikt nie zna?
 

DeletedUser143739

Guest
dośc ciekawie teraz w mandze sie zapowiada:)
następny odcinek to w koncu sie zobaczy na co tobiego stać:)
 

DeletedUser

Guest
Eee ostatnio ukazują się same filtery i nie ma ciekawych odcinków po rozwaleniu paina,no i same wspomnienia <beczy>
 

CartoonNetwork

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
0
No Naruto to teraz same wspomnienia i nic więcej, czyli - sama nuda. Może komuś się to podoba, może nie. Ja teraz jestem w połowie anime "One Piece" i jestem z niego zadowolony ;)
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
Najlepszy jest Dragon Ball i nikt mi nie wmowi, ze nie :)

wczoraj skonczylem ogladac 100x i nigdy mi sie nie znudzi ;)

tym razem DB Z + GT obejzalem (ok 350 odcinkow) w ok tydzien :D hardcore ;D nawet do kompa nie siadalem, jedynie kolo 23-00 jak przenosilem sie z tv na kopma (przepinalem HDD :D) hehehe
 

DeletedUser135398

Guest
oglądam sobie od nowa Dragon balla , zaczynam od pierwszej serii, i powiem szczerze, że wrzuciłem sobie to na telefon i jak nei mogę spać, to ogladam sobie jeden odcinek... to jest tak nudne, że zaraz usypiam po obejrzeniu :D

P.S

widze, że tu elita gejkuf się spotyka: D jaruś, kakaś, over, sparti nawet :D
 

DeletedUser

Guest
One piece rządzi!!! Ja już drugi raz całość oglądnąłem:p a w Naruto same filery,,,

One piece i te szalone uśmiechy poszczególnych bohaterów - np. Luffy. Świetne postacie, zachowania i nazwy - w tej kwestii czasem to Anime dość idiotycznie wypada i nie zaprzeczycie.

oglądam sobie od nowa Dragon balla , zaczynam od pierwszej serii, i powiem szczerze, że wrzuciłem sobie to na telefon i jak nei mogę spać, to ogladam sobie jeden odcinek... to jest tak nudne, że zaraz usypiam po obejrzeniu :D

P.S

widze, że tu elita gejkuf się spotyka: D jaruś, kakaś, over, sparti nawet :D

Dragon Ball to syf - kiedyś był może i dobry ale teraz tak jak to mówił ten osobnik - dobry jako kołysanka.
 

DeletedUser156739

Guest
Dla mnie dragon ball to cudo... :) dalej jak oglądam z nudów to są momenty kiedy przechodzi przez ciało gęsia skórka :D
 

DeletedUser132817

Guest
teraz na platformę cyfrowego polsatu, dali nowy kanał - AXN Spin HD, tam leci trochę anime ^^
 
Do góry