Anime

DeletedUser

Guest
Oj sporo tego...
Elfen Lied, Naruto, Asu no Yoichi, Zero no Tsukaima, Omamori Himari(teraz zacząłem oglądać, jestem przy 6 odcinku) i jeszcze wiele tytułów, których nie pamiętam. :)
 
Wynik reakcji
551
Death Note sobie obejrzyj. :p

jak w mojej Anime list góruje Death Note:p i Nawet 3 części kinówek obejrzałem:p

Oj sporo tego...
Elfen Lied, Naruto, Asu no Yoichi, Zero no Tsukaima, Omamori Himari(teraz zacząłem oglądać, jestem przy 6 odcinku) i jeszcze wiele tytułów, których nie pamiętam. :)

załóż sobie liste na myanimelist.net to nie zapomnisz cooglądałeś:p
 

DeletedUser

Guest
Jeśli chodzi o mnie, to tak uwielbiam czytać mangi, co często skłania mnie do oglądania animacji z kartki. :)
Death Note
Hellsing
Bleach - Tylko w formie mangi
Naruto
Dragon Ball, Z, GT
 
Wynik reakcji
551
FAN Club Anime

Z racji tego że na ś42 Gra bardzo dużo Fanów Naruto i nie tylko (A nie ma ogólnego regulaminu Zakładki ś42) pozwolę sobie na założenie takiego tematu.
Mam nadzieję że Modzi mi za to głowy nie urwą :p

A więc od czego by tu zacząć:

Ulubione Anime:

1. Naruto- Kakashi
2. Bleach- Hitsugaya
3. One Piece- Nico Robin
4. Huter x Hunter- Killua(Niegdyś nick z Counter Strike Source :p)
5. Code Geass- C.C.
6. Death Note- "L"
7. Dragon Ball- SongoTen
8. Fullmetal Alchemist
9. D Gray- Man
10. Shaman King

Oto moja lista Anime:

http://myanimelist.net/animelist/killua23

Debatujemy w tym temacie o anime i aktualnych wydarzeniach w tasiemcach czyli Bleach Naruto itp.
Skoro jestem twórcą tego tematu to pozwalam na ogólny Offtop :p

Jest tylko jeden zakaz:

Nie piszemy tu niczego o polityce i Wojnie na ś42. Nie kłócimy się jest to temat o anime!
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser111819

Guest
A jak się to anime o zombie nazywało? Bo kiedyś z bracikiem oglądałem kilka odcinków :)
 

DeletedUser140604

Guest
Zapomniałem powiedzieć żebyście spojrzeli przy okazji na moją listę czytanych mang :p, bo jak czytam mangę to nie oglądam anime :p
 

DeletedUser

Guest
hehe dragonballa to pilowalem jak do szkoly sredniej chodzilem - zdarzalo sie ze specjlnie sie spoznialem do budy, albo zrywalem szybciej zeby obejrzec ;)
 
Wynik reakcji
551
Ja dostałem od razu 508 odc i 2 miechy przed maturą dzień w dzień oglądałem nie ucząc się:p i co? Matura zdana Egzamin zawodowy zdany na Technika Ekonomistę:p Na pewno mi to na złe nie wyszło:p
 

DeletedUser143415

Guest
Tasiemiec to mało powiedziane :p Kilka osób już polecało mi One Piece ale taka liczba odcinków to dla mnie za dużo :) Strasznie mnie to odstrasza i na razie trzymam się krótszych serii.

Kitek wreszcie może znajdziesz coś dla siebie bo hellsing w końcu nie oglądałeś ? U nas w karczmie nie da się rozmawiać niestety o anime bo od razu jakieś "infantylne osobniki" wyjeżdżają nam z muminkami czy teletubisiami :mad:

Co do naruto jak wszyscy wymienienie bohaterowie fajni, nie ma co ale jak można było nie wspomnieć o Itachim :D ? Nie potrafię wyłonić swoich faworytów z tej mangi czy w Waszym przypadku anime ale gdybym musiała Itachi byłby w czołówce ;]


A co do dragonballa ja specjalnie przybiegałam z podwórka, żeby go na RTLu obejrzeć :p Obecnie mam wszystko na płytkach ale specjalnie nie ciągnie mnie do wspominania tej serii ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
hehe no tak itachi ;) itachi fajny gest wykonał dając jakąś tam część mocy naruto żeby mógł walczyć z sasuke ;)
 

DeletedUser143415

Guest
Dlatego Itachi był najlepszy, strasznie mi się podobało to, jak go Kishimoto przedstawił, najpierw morderca własnej rodziny a potem taki wał, i okazuje się, że jedna z najbielszych postaci w naruto ^^
 

DeletedUser

Guest
no sam się zaskoczyłem ;P W sumie strasznie mu życie po plecach dało :)
 
Wynik reakcji
551
Teraz też zacząłem Itachiego podziwiać. A One Piece na prawdę polecam. Kiedyś tylko Dragon Ball się liczył, później kolega parę odc Naruciaka Nagrał i Poszło :p
A One Piece nie Wiedziałem że to kiedyś powiem Ale Jest troszkę lepsze od Naruto :p

A dla przykładu że Naruto też się dla mnie liczy to coś wkleję:p

Mój Autentyczny tatuaż kóry jeszczę ulepsze:p

dsc00019hu.jpg
 
Wynik reakcji
551
Czekam na Zimę i na Kasę:p
To nie jest tania rzecz a nie można go przez miecha czy dwa myć na slońce wystawiać:p

Tylko jak tu go ulepszyć, sam w sobie fajnie wygląda jak ktoś wie o co chodzi ...

Kakashi masz już jakiś dalszy zamysł jak go przerobić ?

On jest teraz trochę wyblaknięty bo się tusz nie przyjąl. Całego go jeszcze raz poprawię i przycieniuję i jeszcze dam na niego 2 katany na krzyż rzecięte
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
miecze moim zdaniem niepotrzebne ;P chociaż nie wiem jak to będzie wyglądało ;)
 
Do góry