Aby szlachcic miał coś z rycerza :)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser9034
  • Data rozpoczęcia

Przeprowadzka Szlachcica

  • Głosuję na tak.

    Głosy: 397 70,1%
  • Jestem na nie.

    Głosy: 86 15,2%
  • Coś trzeba poprawić.

    Głosy: 83 14,7%

  • W sumie głosujących
    566
Status
Zamknięty.

DeletedUser29954

Guest
dobry pomysł ale szlachic powinien sie przemieszczać np. 50 minut/na pole
 

DeletedUser

Guest
jestem na TAK
tylko czy niemcole sie zgodza bo to chyba będzie trzeba z nimi jeszcze konslutować
 

DeletedUser15023

Guest
Fajnie,tylko tak: masz fajną wioskę za 71 pól,więc podbicie nie wchodzi w grę. Zaś przenosisz szlachcica gdzie indziej,a potem kolonizujesz? Suuuper. Jestem na TAK
 

DeletedUser41326

Guest
bardzo dobry pomysł tylko czy to nie bedzie za proste ?! Głoasuje na tak
 

DeletedUser29954

Guest
no może bedzie to trochę trudne ale jestem za tak
 

DeletedUser54307

Guest
ja jestem na NIE. Szlachcic jest po to by przejmować wioski, a nie iść sam na słabszą wioskę i kozaczyć .
 

DeletedUser60051

Guest
Byłby to dobry pomysł gdyby szlachcic przemieszczał sie szybciej... Dla tego głosuje na "Coś trzeba zmienić"
 

DeletedUser57132

Guest
tak mysle ze szlachcic i rycerz powinni mic konie :) zeby szybciej szli (dreptali)
 

DeletedUser59243

Guest
Osobiscie pomysł jest rewelacyjny! :D
Dziwię się, ze nikt na to wcześniej nie wpadł... Jest rzecza bardzo denerwującą rozwalać specjalnie szlachcica, a to ukruciło by nam męki :D
ZDECYDOWANE : TAK! :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
odp

Nie podoba mi się to. Żeby podbić wioskę, to należy cię napracować i napocić, a nie wysyłać grubaska żeby przez całą mapę szedł sekundę. Pomysł do kolejnej zmiany plemion, których było już za dużo. I powiecie że gra ma się rozwijać, że dobre, że ok, ale nie ma się rozwijać w złym kierunku.;)
 

DeletedUser54892

Guest
szlachcic

ja tak mialem ze we słabszej wiosce miałem szlachcica i atakowali mnie na to wioske no to co szlachcic znginie nie to wiec jedyny sposub to wyslanie szlachcica do innej wioski w której bedzie bezpieczny :) Ale juz z tej wioski nie bedzie mozna wysylac szlachcica na atak ludzie pomyslcie ci co glosowali na nie lub nie wiem to bedzie wielki plus dla was
 

DeletedUser

Guest
Niby wszystko pięknie i ładnie....
Ale, po to w takich miejscach zajmuję wioski np. ja :D aby potem mieć blisko do przyszłych celów, które ładnie rozwijają się na mapce ;)
To jest zły pomysł, bo jeśli ktoś nie potrafi planować swoich przyszłych podbojów
powinien trochę pograć w szachy :D
Nie po to dobrzy gracze szykują sobie okolice po miesiąc czasu, żeby ktoś nagle "teleportował" tam szlachciców i wyskubał mu okolicę:(
Dlatego jestem na nie.
 

DeletedUser62966

Guest
Uważam, że pomysł dobry ; )
Fajnie by było gdyby wojska można było tak przemieszczać, ale nie jako wsparcie tylko, że one już w tej wiosce zostają ... ; (
 

DeletedUser48149

Guest
Jestem na tak. Ale szlachcic powinien iść 30 minut na pole.
 

DeletedUser22327

Guest
mogłby byc jakis limit ze na dzien mozna przenosic 1-2 szlachcicow ekspresowo a reszta idzie juz z jakims opoznieniem :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser70529

Guest
nie mam zdania bo nie mam szlachcica. i chuba nie bede mial:(:(:(:(
 

DeletedUser

Guest
pomysł 100/5

wiem bo na ś18 mam 5 wioch są na 1 ekranie (jak mam premium) ale z tych co mam palac dosyć długo idzie szlachta
ale jak do wszystkiego trzeba poprawek
 

DeletedUser67622

Guest
Szlachcic

Według mnie szlachcic powinien być przenoszony automatycznie tam gdzie chce gracz.jakby wysłać szlachcica na jakieś inne współrzędne to ja bym w tym czasie wioske na 1000punktów zbudował.Jak dla mnie szlachcic jest dużo za wolny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry