Aby szlachcic miał coś z rycerza :)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser9034
  • Data rozpoczęcia

Przeprowadzka Szlachcica

  • Głosuję na tak.

    Głosy: 397 70,1%
  • Jestem na nie.

    Głosy: 86 15,2%
  • Coś trzeba poprawić.

    Głosy: 83 14,7%

  • W sumie głosujących
    566
Status
Zamknięty.

DeletedUser76778

Guest
tak tak tak! Niech chociaż mają jakieś ułatwienia Ci agresorzy, a nie tylko obrona Noobów w plemionach występuje!

Jestem całkowicie za przenoszeniem szlachciców, tylko, żeby to szybko było.
Bo jeżeli chciałbym zrobić akcję na wschodnim froncie, a moja szlachta akurat stacjonuje na zachodnim, a pomiędzy frontami mamy 2dni drogi szlachtą, to mi się to nie uśmiecha. To lepiej szlachcice uśmiercić i sobie wytworzyć w pałacu gdzie indziej.
Dlatego Twój pomysł miałby zastosowanie tylko pomiędzy wioskami blisko położonymi.

Według mnie nie powinneś obrażać ludzi tylko z tego względu że się bronią. A poza tym nie powtarzaj tego co usłyszałeś bo już ktoś powiedział "niech chociaż mają jakieś ułatwienia Ci agresorzy". A gdyby szlachcic by się poruszał szybko to gra zrobiła by się zbyt łatwa nie mówiąc o rzeszach graczy którzy w jednej chwili przepadają xD Głos na nie.
 

DeletedUser

Guest
zgadzam sie powinna być taka przeprowadzka to mogło by trwać ze 70 minut na pole tak jak rycerz
 

DeletedUser77434

Guest
Moim zdaniem pomysł jest dobry :) Tylko troszkę dopracować. Zwolnić przenoszenie szlachcica i zrobić limit przenoszeń szlachciców na dzień. I... może wchodzić w życie :D ;)
 

DeletedUser13627

Guest
Bardzo dobry pomysł, głosowałem na TAK!!! Pozatym nie ma takiej opcji na światach starego typu, że zabijesz szlachcica i mozes go produknać w innej wiosce... tylko i wyłącznie w tej samej... jeśli chcesz w innej płacisz pełną ilość złożeń...
 

DeletedUser

Guest
Dla mnie to trochę zawiłe.. Niestety nie popieram tego pomysłu. Jeżeli tworzysz szlachcica, twórz go w odpowiedniej wiosce (rozsądnie). Ponadto jest to raczej nieopłacalne, bo jeżeli przeniesienie szlachcica ma być dużo dłuższe niż wyprodukowanie go (a Ty musisz przenieść i potrzebujesz go tam natychmiastowo), to raczej lepiej wyprodukować go w tej wiosce na froncie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry