10 urodziny gry Plemiona! - wątek do dyskusji

Status
Zamknięty.

DeletedUser165803

Guest
:) wiem
i dlatego się pytam , bo grubego nie straciłem a mimo to nie zaliczyło :(
Chudych masz zamiast grubych i dlaatego nie zalicza :p Mam zaliczone tego questa osobiście ale SAMOKONTROLI już nie dam rady niestety :) Gra się dalej niestety :)
 

DeletedUser174820

Guest
90 pkt

event ukończony
teraz czekać milion lat na odbiór nagrody :/


przerażające jest to, jak dużo osób pyta się o Don Kichota.
 

DeletedUser

Guest
Mi zaliczono to zadanie ale z kościołem to masakra ;-/
Chyba najlepszą nagrodę się odpuści bo w mojej okolicy na 58. świecie na k87 i k97 nie ma kościołów ledwie mam 1/10 postęp...
 

DeletedUser

Guest
mnie tam odpowiada i czas budowy,i pojemność łupu,nie zgarnę 5dni za darmo,bo zorientowałem się wczoraj,że coś sie dzieje,ale cztery dni już mam,samokontroli nie przeszedłem;]
 

DeletedUser

Guest
Na 58. świecie wystarczy że masz całą starożytność zrobioną i chytrość ze średniowiecza i ma się tą nagrodę z 4 dni premium a reszta zadań trudna do wykonania jest.
 

DeletedUser28210

Guest
1. musisz nazwac wioske Las Sherwod (czy jakoś tak)
2. musisz wysłac przynajmniej 20 łuczników
3. nie mieszaj z nimi innych wojsk
 

amnamn

Chłop
Wynik reakcji
21
Ma ktoś podobny problem z zadaniem starcie gigantów? Mam 9/10 i nie chce mi zaliczyć zadania. Kumpel ma taki sam problem, atakuje dalej ale to nic nie daje.
 

DeletedUser18304

Guest
Atakujecie różne wioski, oczywiście? :p I stoi tam po te 20 jednostek, albo więcej?
Ja zaliczyłem to już wczoraj czy przedwczoraj, bez problemów.
 

DeletedUser

Guest
A zadanie Samokontrola trzeba zakończyć? Bo jeżeli tak to to zadanie jest niewykonalne!
 

DeletedUser164548

Guest
Ja kiedyś przejęłam wioskę o takiej nazwie na K48,w czasie trwania fazy akurat szedł z niej atak,ale czy dało mi to jakieś fory w urodzinach - nie wiem :(
 

DeletedUser

Guest
ja mam pytanie jaki geniusz wymyślił krucjaty na arkadi ja żeby wykonać to zadanie musiał bym słać ataki na odległość większą niż 3 dni aby znaleźć wioskę z kościołem u graczy mających podobną ilość pkt aby nie przekroczyć 120% to nie wykonalne jak ktoś jest na k51 i ma 33k pkt bo takich graczy jest mało i albo mają za mało albo za dużo pkt więc tego zadania jako jedynego nie byłem w stanie zrobić mam 75 pkt i jeszcze z samokontroli 10 wpadnie i nic więcej nie tykam bo już nie ma po co to jest patologia
 

DeletedUser174820

Guest
no teraz to szczyt - pierwsze zadanie mi zaliczyło z automatu, dwa kolejne jak puściłem lekką przez AF.

kpina


co do ostatniego zadania:

osoba która chce zaliczyć questa, wrzuca na obronę 300 mieczników

druga osoba atakuje 50x zestawem 1 jednostka piechoty + 19 zwiadu (lub więcej - ograniczenie)

zwiad przechodzi i wraca, jednostka ginie

taniocha

tylko klikania sporo, ale szablon się robi i raz dwa idzie
 

DeletedUser176820

Guest
Tylko nie zapomnij, że ataki masz wysłać na różnych graczy :)
 

DeletedUser

Guest
Tylko nie zapomnij, że ataki masz wysłać na różnych graczy :)

Pokaż swoją wyższość
Wygraj ponad połowę walk stoczonych przeciwko innym graczom podczas tej fazy wydarzenia. Liczą się jedynie walki, w których zarówno agresor jak i obrońca mają przynajmniej 20 jednostek w składzie. Przeprowadzić zaś trzeba minimum 50 takich walk.

Ja tu nie widzę, żeby trzeba było atakować różnych graczy.
 

DeletedUser177122

Guest
no teraz to szczyt - pierwsze zadanie mi zaliczyło z automatu, dwa kolejne jak puściłem lekką przez AF.

kpina


co do ostatniego zadania:

osoba która chce zaliczyć questa, wrzuca na obronę 300 mieczników

druga osoba atakuje 50x zestawem 1 jednostka piechoty + 19 zwiadu (lub więcej - ograniczenie)

zwiad przechodzi i wraca, jednostka ginie

taniocha

tylko klikania sporo, ale szablon się robi i raz dwa idzie

niestety Twój sposób nie działa... zaliczyło mi walkę, ale do przegranych
 
Status
Zamknięty.
Do góry