10 urodziny gry Plemiona! - wątek do dyskusji

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Wszystkiego najlepszego dla twórców, administratorów, wolontariuszy oraz całej obsługi tej epickiej gry...

Oby tak dalej i mam nadzieję że nie zawiedliście mnie bublem w postaci losowego wyboru nagrody za uczestnictwo w wydarzeniu które stworzyliście lecz poszliście na całość tzn... albo wszystkie dostępne nagrody z przedziału uzyskanych punktów albo chociaż możliwość samego wybrania sobie nagrody z wachlarzu opcji ;)


pozdrawiam :)
 

DeletedUser177122

Guest
czy ktoś już zrobił te zadanie? mam 29 walk wygranych i 25 przegranych ale zadania nie zaliczyło, zaliczy dopiero na końcu fazy ? czy coś źle rozumiem ?
 

DeletedUser

Guest
zapewne mozna nawet siebie samego :)


Pokaż swoją wyższość
Wygraj ponad połowę walk stoczonych przeciwko innym graczom podczas tej fazy wydarzenia. Liczą się jedynie walki, w których zarówno agresor jak i obrońca mają przynajmniej 20 jednostek w składzie. Przeprowadzić zaś trzeba minimum 50 takich walk.

No chyba nie
 

DeletedUser

Guest
Jak wiedziałem że max pkt z eventu nie będę miał to resztę zadań olałem wystarczy mi ta 2. największa nagroda :D
 

DeletedUser176325

Guest
mam 49 : 30 i też nic z tego




trzy osoby tak piszą, ale czy to pewne?
poprzednio po każdym zadaniu zatwierdzaliśmy, wybierając opcję "gotowe"

Tak samo jak zadanie z drugiej fazy "Samokontrola", zaliczyło je dopiero do minuty po zakończeniu drugiej fazy. Zatwierdzając "gotowe", tylko odbierasz punkty urodzinowe :)
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.005
Skoro zadanie mówi "Wygraj ponad połowę walk stoczonych przeciwko innym graczom podczas tej fazy wydarzenia" to dość jednoznacznie (przynajmniej w moim odczuciu) wskazuje na to, że da się to zadanie zaliczyć dopiero wraz z końcem tej fazy.
To tak samo jakby brzmiało ono "wygraj ponad połowę walk stoczonych w czerwcu" a ktoś 5 czerwca napisał "już wygrałem, dlaczego nie mogę zaliczyć?". :)
 

DeletedUser

Guest
Dokładnie logiczne chociaż wiadomo ludzie się boją bo rodzi się taka mała nutka niepewności że coś mogło nie zadziałać i punkciki nie wpadną... potem będzie płacz i zgrzytanie zębów jak to się mogło stać itd...
luz.gif


Bardziej kmic interesuje mnie temat nagród...

Nagrody za 75 punktów to:

+10% większa produkcja drewno (35 godzin)
+10% większa produkcja glina (35 godzin)
+10% większa produkcja żelazo (35 godzin)
+25% zredukowany czas budowy (35 godzin)
+10% pojemność łupu (35 godzin)
+15% zredukowany czas rekrutacji (35 godzin)
4 dni darmowego Konta Premium
Wszystkie wioski otrzymują surowce równe 30% pojemności ich spichlerzy!

Gdy trzecia faza się zakończy będzie można odebrać swoje nagrody tutaj.

I teraz moje pytanie(a) brzmi(ą)...

Czy nagrody są wszystkie z tej listy po kolei? ( małe prawdopodobieństwo )
Czy nagroda jest jedna z tej listy wybierana losowo przez system?
Czy mam możliwość samemu wybrać sobie nagrodę?


Pytam gdyż bardzo istotnie jest dla mnie otrzymanie nagrody która po prostu mi się przyda
a jedyna która mnie interesuje to surowce w gratisie we wszystkich wioskach
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser174820

Guest
A czy tam jest napisane:

'Nagrody do wyboru za 75 punktów to:'

czy

'Nagrody za 75 punktów to:'

??

Ja ponawiam swoje pytanie - jaki będzie czas na odbiór nagród?

Godzina? Dzień? Tydzień? Miesiąc?
 

DeletedUser

Guest
Ha no to wam powiem że czad jest niezły... a miałem nie brać w tym udziału to teraz byłbym bardzo zły :]

Gratulacje projektu jestem usatysfakcjonowany :)
 

DeletedUser18304

Guest
Nie wiem czy ktokolwiek poza Tobą miał jakiekolwiek wątpliwości, że nagrody będą wszystkie wymienione, nie jedna z wymienionych...
 

DeletedUser217

Guest
Dobra teraz ja mam pytanie... Jedna z nagród to konto premium ja w moim przypadku na 4 dni ale głównie chodzi mi o to że w tym momencie mam wykupione na miesiąc i czy te 4 dni premium uaktywni się dopiero jak się skończy to moje wykupione czy przepadnie bo włączy się w trakcie działania tego premium???
Pownna byc opcja włączenia premium po skończeniu jednego - jak to jest?
 

DeletedUser170633

Guest
Raczej ci te premium nie przepadnie.
Zostanie to wliczone do konta premium (więcej bd miał o 4 dni)
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.005
Zostanie to wliczone do konta premium (więcej bd miał o 4 dni)

Dokładnie. Tak jak zawsze: jeśli ma się aktywne Konto Premium i w tym czasie aktywowana zostanie kolejna usługa KP (czy to "wykupiona", czy darmowa, czy otrzymana za polecenie gracza czy jako prezent za cokolwiek) to o tę dodatkową liczbę dni po prostu obecna usługa jest przedłużana.
 

DeletedUser

Guest
nie no wiedziałem jak zwykle te badziewne flagi łupu mi najwięcej wcisnęło a żadnej do obrony nie dostałem ja mam zawsze pecha po co w ogóle są te flagi łupu jak nigdy się nie przydają może raz na początku mi się przydała raz i nigdy więcej
 
Status
Zamknięty.
Do góry