Światy 94 i 95 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser146510

Guest
fanpage: ja: czekam na świat bez farmienia i z kościołem
plemiona profil oficjalny: ooo, ciekawy pomysł, pomyślimy

No i się doczekałem, szkoda, że nie kilka miesięcy temu, ale i tak pogram chociaż dla funu :) tyle kombinacji to ja dawno nie widziałem <3
 

DeletedUser180001

Guest
Też sobie popykam ale forfun (bo mam wolne, eko mogę poklikać, zrobić darmówki itd.)

W top 20 będę się chciał utrzymać, a co do ekipy to bez jakiejś znanej ;)
 

DeletedUser

Guest
95 nawet fajny chętnie pogram na poważnie
ps. szukam ekipy :)
 

DeletedUser

Guest
Kurczę, a tak czekałem na powrót do plemion i w końcu się doczekałem :D Widzimy się na 95 ! :D Mój rocznik, to może poświęcę więcej czasu :D
 

DeletedUser164037

Guest
Czemu kurcze od bodajże s71 wszędzie są te zakichane morale :(
Edit: ajj jednak był brak morali na s83, ale raz na kilkanaście światów - strasznie rzadko :mad:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Podobają mi się ustawienia s95, trochę trudniej będzie hehe :D
Tylko szkoda że te technologie x10, ale przeboleje. ;]

PS: Jak rusza jakaś fajna ekipa i szuka osób do plemienia proszę pw;]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.988
fanpage: ja: czekam na świat bez farmienia i z kościołem
plemiona profil oficjalny: ooo, ciekawy pomysł, pomyślimy

Nooo... znalazł się nasz prorok :)
Zatem Panie i Panowie - w razie gdyby ktoś miał jakieś pretensje czy inne takie to wiecie do kogo je kierować :)
 

kryy7822

Szlachcic
Wynik reakcji
1.057
Nie zagram na żadnym, ale gdybym sobie miał wybrać idealne ustawienia do gry to konfiguracja św95 byłaby bardzo zbliżona.
Fajne rozwiązanie z paczkami + technologią 10 poziomową, zawsze jak pamiętam przy technologii 3 poziomowej był dylemat jakie robić offy na froncie, teraz ten problem zniknie :)

Powodzenia dla wszystkich startujących :)
 

Zygmek101

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.441
Czemu kurcze od bodajże s71 wszędzie są te zakichane morale :(
Edit: ajj jednak był brak morali na s83, ale raz na kilkanaście światów - strasznie rzadko :mad:

I tak jak znam życie nie odpuścisz tego świata. :)
Znowu z NTL, czy jakieś inne plemię?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Czytając ustawienia 95 myślałem, że będzie to świat z ograniczoną farmą...
Coś jak 69, to był fajny świat.
Te technologie i mała prędkość na świecie bez farmy (choć na 79 mi się fajnie grało, a prędkość i brak farmienia się zgadzały. Tam chyba nawet prędkość była 1.5 ale mogę się mylić) mnie trochę zraziły do tego świata tuż na wstępie, ale wpadnę sprawdzić jak się będzie grało, może i tam zawitam na dłużej.
Nikt nie wspomniał o 94, ustawienia jak zwykle i takie mi pasują, tam na pewno zagram na 100%
 

DeletedUser164823

Guest
95... Oj będzie się działo, jestem Ciekaw kto startuje oprócz nas :)
 

scott.ca

Szlachcic
Wynik reakcji
4.596
95 bardzo fajne ustawienia tylko Kościół niezbyt by mi odpowiadał gdybym wystartował, ale to już kwestia przyzwyczajenia.
 

DeletedUser145784

Guest
Z ciekawości wpadnę na 95, świat bardzo oryginalny i strategiczny. Trzeba będzie się wysilić, żeby ugrać coś więcej. :)
 

DeletedUser188962

Guest
Trochę będzie mi brakowało łuków (bardzo je lubię) ale świat ma ciekawe ustawienia. Zawitam, sił spróbuję. :)
 

Ovince

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
473
Wow, co tak szybko kolejne światy wychodzą :D, myślałem że następne gdzieś pod koniec lipca będa ;) s95 troche przesadzony z ustawieniami, ta technologia, kościoł, prędkość ... ;D , ale może sie zaloguje xd, pozdro dla znajomych :)
 

DeletedUser81640

Guest
s95 dobry tylko to wstępne logowanie psuje klimat.... jeśli nie ma wyboru kierunku to po co wstępne?
Czekamy na świat bez ekip gdzie każdy pokaże co potrafi indywidualnie

pozdr;)
 

DeletedUser174820

Guest
s95 dobry tylko to wstępne logowanie psuje klimat.... jeśli nie ma wyboru kierunku to po co wstępne?
Czekamy na świat bez ekip gdzie każdy pokaże co potrafi indywidualnie

pozdr;)

Świat bez możliwości założenia plemienia, i z blokadą wysyłania wsparcia poza swoje wioski?
 

DeletedUser164037

Guest
Nie chodzi mu o brak możliwości założenia plemienia w grze Plemiona, tylko o brak walki non stop między tymi samymi premade'ami, gdzie ciężko się wybić potencjalnym nowym liderom (z papu bata nie ukręcisz :(
Światy takie mieliśmy przed s50, gdzie pojawiali się ludzie na mapie, wszyscy niemal losowo, wszystkie plemiona powstawały od zera i te światy bywały dużo ciekawsze niż to co się dzieje teraz. Te same krety, te same zdrady i to samo skakanie sobie do gardeł tych samych plemion.
 
Status
Zamknięty.
Do góry