Światy 94 i 95 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser154025

Guest
Dokładnie... Sobie jaja robicie w tym momencie?

Nie dość, że gracze tutaj robią co chcą to jeszcze wy robicie gorszy burdel niż oni..
 

DeletedUser77185

Guest
to niech się nie mylą bo brak funkcji premium to było to, co zachęciło mnie do powrotu...
 

DeletedUser154025

Guest
I mam nadzieję, że ty bonusy co zostały uaktywnione zostaną usunięte...
 

DeletedUser188077

Guest
możemy się wieć dowiedzieć co zrobią admini plemion? dla mnie restart to jedyne wyjscie..no ale czekam na oficjalne oświadczenie...jednak jesli ktoś w pierwszych godzinach ma eko 5/6/3 a ktos 7/8/6 to jest duza roznica....a jak liczylem to nawet do czegos takiego mogli dojsc uzywający premium na fulu. to jest dzień grania do przodu mniejwiecej....
 

DeletedUser164037

Guest
możemy się wieć dowiedzieć co zrobią admini plemion? dla mnie restart to jedyne wyjscie..no ale czekam na oficjalne oświadczenie...jednak jesli ktoś w pierwszych godzinach ma eko 5/6/3 a ktos 7/8/6 to jest duza roznica....a jak liczylem to nawet do czegos takiego mogli dojsc uzywający premium na fulu. to jest dzień grania do przodu mniejwiecej....

Nie do końca tyle. Nie tak ciężko to policzyć, na ten moment ma się eko 6 7 3 lub niebawem się klika.(z inwentarzem) Teraz tak zsumuj wszystkie poziomy eko i te 2 spichlerze. Z tego zostanie ci 20% surek na następne budowy(o ile ktos kazdy budynek ściął) Sumowałem na oko i ledwo by to wystarczyło zeby zrobic po następnym poziomie czyli z 7 8 4. Co prawda jeszcze dochodzi kwestia tego, że komuś szybciej zaczął pracować wyższy poziom (instantowe budowanie za pp) lub pracowały bonusy 20%, ale to tam maxymalnie kwestia 1 huty. Jednak sądzę, że nikt wszystkiego tak nie poskracał, więc ktoś może maxymalnie uciekł o 2 poziomy spamując za pp. W wyścigu do pałacu te 2 poziomy eko to nic wielkiego. Jest przed nami tyle nocek do przespania, że te nieliczne osoby korzystające z pp na pewno wymiękną. Pozdrawiam i nie siej zamętu z jakimś dniem straty, bo eko od stanu 6 7 3 do najwyzej 7 8 5 to kwestia 5-6 godzin
 

DeletedUser188957

Guest
a co z graczami którzy skracali czas budowy za 10pp i budowali taniej budynki za 30pp?
 

Mała Czarna

Chłop
Wynik reakcji
0
No nic...pokuśtykam tutaj trochę...ale entuzjazm minął...niezłe jaja sobie z graczy zrobili...jesteśmy...w plecy
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry