Światy 90 i 91 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser83481

Guest

kryy7822

Szlachcic
Wynik reakcji
1.057
Z tego można wyczytać że osoba zaproszona musi osiągnąć 100pkt i dopiero może zapraszać..
Czyli jeżeli startujesz jutro to możesz zaprosić kogoś nie mając 100pkt. (nie wiem ile osób) tak to rozumiem>
Zaproszeni gracze muszą osiągnąć min. 100 punktów by móc zapraszać innych do założenia wiosek w swoim pobliżu.

no właśnie dlatego Rachu nie pisał nic o tym by czytać te aktualizacje ze zrozumieniem :p :p :p
 

DeletedUser185911

Guest
Z tego można wyczytać że osoba zaproszona musi osiągnąć 100pkt i dopiero może zapraszać..
Czyli jeżeli startujesz jutro to możesz zaprosić kogoś nie mając 100pkt. (nie wiem ile osób) tak to rozumiem>
Zaproszeni gracze muszą osiągnąć min. 100 punktów by móc zapraszać innych do założenia wiosek w swoim pobliżu.

dokładnie w dodatku czytam kolejną aktualkę i jeśli dobrze ją rozumiem to na start w inwentarzu dostaniemy wybór kierunku wiec start na obrzeżach ułatwiony już zupełnie
 

-RachCiachCiach-

Szlachcic
Wynik reakcji
319
no właśnie dlatego Rachu nie pisał nic o tym by czytać te aktualizacje ze zrozumieniem :p :p :p

Ciężko będzie Ci zaprosić z tej opcji całe plemię skoro osoba może zaprosić tylko 5 osób, a kolejne zaproszenia mogą wysłać dopiero osoby które osiągną 100 punktów i tak jak pisał adeq do tego masz blokadę wspierania między zapraszającym a zapraszanym :)

Najlepiej napisz krystian do supportu, jest czas to spokojnie uzyskasz odpowiedź :)
Czasami nie warto się sugerować tym co ludzie piszą na FO:D
 
Ostatnia edycja:

kryy7822

Szlachcic
Wynik reakcji
1.057
e tam, 100pkt wbić to pół godziny roboty, wystarczy do zadania z rynkiem dojść

zresztą support nie jest mi przychylny, napisałem o możliwość odzyskania starego nicku po tym jak na 87 oddałem konto, (nowa osoba zmieniła nick i email), ale nicku sie już odzyskać nie da.
 

-RachCiachCiach-

Szlachcic
Wynik reakcji
319
Z tego co się orientuję to musi minąć 180 dni aby można było się zalogować na nicku przed jego zmianą. Także nie możesz mieć pretensji bo taki jest regulamin :)

Każdy ma swój sposób na start, a niektórzy pewnie mają w obwodzie jeszcze jakąś opcję rezerwową:)
 

DeletedUser158592

Guest
Zapraszajcie się wszyscy i kiscie z farmieniem w kwadratach 5x5 :)
 

DeletedUser113653

Guest
Tak wracając do tematu poważnie od 100pkt można zapraszać?
 

DeletedUser167856

Guest
No tak. Wszystko jest w aktualizacjach i zakładce "zaproś graczy". Tak w ogóle - w inwentarzu nie będzie wyboru kierunku ze względu na ustawienia świata.
 
Status
Zamknięty.
Do góry