Światy 86 i 87 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam, mam małą prośbe. Chce zagrać z kilkoma kolegami na świecie 87 i bardzo zależy mi żebyśmy byli dość blisko siebie. Mógłby ktoś tutaj lub na priv napisać mi krok po kroku jak to zrobić?
 

DeletedUser164635

Guest
Witam, mam małą prośbe. Chce zagrać z kilkoma kolegami na świecie 87 i bardzo zależy mi żebyśmy byli dość blisko siebie. Mógłby ktoś tutaj lub na priv napisać mi krok po kroku jak to zrobić?

zrób plemie i dodaj ich do niego ^^ po starcie serwera bedziecie obok siebie

//edit :D

niedaleko siebie
 

Zygmek101

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.441
Ciekawe jakie plemiona juz na starcie zadecydują o przeniesieniu się na obrzeża...Może jakieś znane nawet :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser156739

Guest
Takie światy jak 87 powinny wychodzić częściej ^ ^ :)
 

Jarl Pękniny

Zwiadowca
Wynik reakcji
171
86 tradycyjnie już świat do zarabiania PP, 87 prawie idealne ustawienia jak na świat bez farmienia, mógłby być tylko x2. Nadal czekam na klasyczny świat z ograniczonym farmieniem jak 63 :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser164037

Guest
Pewnie wielu, Naburo ssie tak btw.
86 tradycyjnie już świat do zarabiania PP, 87 prawie idealne ustawienia jak na świat bez farmienia, mógłby być tylko x2. Nadal czekam na klasyczny świat z ograniczonym farmieniem jak 63 :)

Chyba 62. Też dobrze wspominam :) Pierwszy świat z limitem, którego prawie nikt na początku nie ogarniał :D
 

DeletedUser

Guest
Chyba ze po przez "zapros gracza" ...

Odruchowo przeczytałem, że chodzi o restart po starcie (a nie o start na obrzeżach), wtedy nie ma już zapraszania istniejących graczy.
Zresztą chyba właśnie o restart chodziło autorowi tamtego posta.
Chyba 62. Też dobrze wspominam :) Pierwszy świat z limitem, którego prawie nikt na początku nie ogarniał :D

A nie było tak, że obydwa (62 i 63) miały limit?
 

DeletedUser184438

Guest
Odruchowo przeczytałem, że chodzi o restart po starcie (a nie o start na obrzeżach), wtedy nie ma już zapraszania istniejących graczy.
Zresztą chyba właśnie o restart chodziło autorowi tamtego posta.

A no tez fakt xde sam nie doczytalem fdo konca tak chodzilo o restart po starcie ... :) xde
 

DeletedUser

Guest
Startuję z niewielką ekipą z ś85 i trochę z innych światów. Ledwie 15 osób. Ale właściwie to jak możliwe jest stworzenie plemienia od początku składającego się z 75 aktywnych, dobrych graczy? niektóre plemiona już mają limit członków ;P
A co do ustawień 87 (o 86 nawet nie będę się wypowiadał) to najbardziej nie pasuje mi właśnie 75 członków plemienia i prędkość jednostek 0,8. Prędkość ogólna 1,5 też jakaś dziwna, ale niech będzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry