Światy 86 i 87 - dyskusja

Status
Zamknięty.

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.005
Zapraszamy do dyskusji przedstartowej o światach 86 i 87 :).
Prosimy pamiętać o kulturze wypowiedzi, a także o przestrzeganiu pozostałych punktów Regulaminu Forum (zwłaszcza odnośnie osobistych rozmówek między graczami - prosimy o prowadzenie ich poprzez wiadomości prywatne).

Przypominamy, że do poszukiwania ekip służy wyznaczony dział Forum: klik!
 

DeletedUser180884

Guest
Wreszcie mamy światy:) wiec zawitam na 87:) prędkość nawet dobra;)Wioski bonusowe: takplus za to szkoda ze nie można wybrac kierunku:) bez flag i nowych funcji premium można grać;) i bez odkryć';))) i Wsparcie wojskowe: do wszystkich :) nawet dobre świat na 4+
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Alleluja i do przodu!

Aż jestem ciekaw jak to będzie wyglądało :D od dłuższego czasu wszyscy się nastawiają na ten nowy świat :p ciekawe jakie plemiona powstaną i jak dyplomacja będzie wyglądała :)
 

DeletedUser183051

Guest
Ja normalnie PADAM. Kiedy w końcu będzie świat podobny do 77 lub 73. Przecież 87 to kopia 83. Nie lubię świata bez farmienia. Kiedy w końcu wysłuchacie, że dawno nie było światu dla typowo starszych graczy, czyli bez limitu farmienia, monety, bez funkcji premium i flagi. Ta gra staję się bez sensu wstawiając kolejny raz te same światy
 

DeletedUser184438

Guest
no i lecimy na s 87 :) jakaś ekipa fajna startuje ?? Mile widziane PW i nazwa plemienia odrazu :) a takze czy ze wstepnego czy może na obrzeza się ktoś wybiera.
 

DeletedUser181585

Guest
Moją opinię na temat s86 można skwitować krótko: porażka ! Ten świat byłby o wiele lepszy gdyby nie było na nim Flag, Kościołów i nowych funkcji premium - te dodatki odstraszają myślę wielu potencjalnych graczy, zwłaszcza tych ze starszych światów.

Co zaś się tyczy s87 to tu mogę pochwalić brak wspomnianych, nowych funkcji premium, cóż więcej.. pozostałe ustawienia powiedzmy sobie, że są w normie :) myślę, że zagra tu sporo graczy preferujących brak możliwości farmienia.

To tyle, InnoGames w dalszym ciągu jak widzę nie specjalnie przejmuje się losem graczy i ich opinią. Wciąż powtarzane jest na forum aby informować graczy wcześniej tak aby można było jeszcze zmienić ustawienia na te które większość graczy preferuje, aby zwracać uwagę na to jakie jest "zapotrzebowanie" aby przeprowadzać sondy w tej sprawie i wyciągać wnioski, niestety.. jak widać jesteśmy w dalszym ciągu stawiani przed faktem dokonanym. Ja rozumiem, że wszystkim nie sposób jest dogodzić ale można przynajmniej dopasować się na ile jest to możliwe względem większości. Przynajmniej tyle, że możemy wybrać spośród dwóch :)

Pozdrawiam
 

DeletedUser160901

Guest
Bardzo dobry swiat, w sumie to nawet idealny :)
87 oczywiscie

brak Premium, farmienia i kosciola oraz nowe przedmioty i nowe wioski bonusowe, super.
Rozumiem ze nie bedzie tez opcji zapraszania ? Czy bedzie ? Bo w sumie skoro nie wybiera sie kierunku to zapraszania tez nie powinno byc.
 

DeletedUser160591

Guest
I znowu na obu światach ograniczenia liczby członków w plemieniu...
Po co? Tym bardziej że na 87 świecie wsparcie wojskowe jest do wszystkich. Porażka!
 
Status
Zamknięty.
Do góry