Światy 86 i 87 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser180001

Guest
Racja czas itd.

Ja też nie chce mieć takich , ale jak komu wygodnie.
Niektórzy wolą prowadzić plemiona i zajmować czołowe miejsca w rankingu.
Zresztą jak jest ktoś założycielem to łatwiej wbijać na konto (bo wiadomo, że ludzi trzeba poprowadzić itd , jest samozaparcie) a tak ogarniasz swoje bo swoje i nie trzeba poświęcać czasu więcej niż parę min dziennie.
 

DeletedUser24545

Guest
Racja czas itd.

Ja też nie chce mieć takich , ale jak komu wygodnie.
Niektórzy wolą prowadzić plemiona i zajmować czołowe miejsca w rankingu.
Zresztą jak jest ktoś założycielem to łatwiej wbijać na konto (bo wiadomo, że ludzi trzeba poprowadzić itd , jest samozaparcie) a tak ogarniasz swoje bo swoje i nie trzeba poświęcać czasu więcej niż parę min dziennie.

Zobaczymy, jeśli brygada jest dobra, nie będę musiał. A jeśli będzie trzeba, cóż. Mus, to mus. Na 85 miałem jednak za słabych graczy, 10/50 przyzwoitych to jednak za mało + opóźnienie startu. Ja dogoniłem tych startujących wcześniej. Ale nie każdy gra jak ja ;D

Tutaj dysproporcji nie będzie. Zabawa więc będzie wyrównana. Ustawienia sprzyjają przyjmowaniu taktyk, planowaniu, ogólnie pojętej strategii. Ludzie też wydają się znajomi, zatem powinien to być naprawdę ciekawy świat. No, a jeśli będzie potrzebna pomoc w prowadzeniu plemienia, znów będą rekordy RO i RA plemiennego ;)
 

DeletedUser180001

Guest
Alhal napisał:
Zobaczymy, jeśli brygada jest dobra, nie będę musiał. A jeśli będzie trzeba, cóż. Mus, to mus. Na 85 miałem jednak za słabych graczy, 10/50 przyzwoitych to jednak za mało + opóźnienie startu. Ja dogoniłem tych startujących wcześniej. Ale nie każdy gra jak ja ;D

Tutaj dysproporcji nie będzie. Zabawa więc będzie wyrównana. Ustawienia sprzyjają przyjmowaniu taktyk, planowaniu, ogólnie pojętej strategii. Ludzie też wydają się znajomi, zatem powinien to być naprawdę ciekawy świat. No, a jeśli będzie potrzebna pomoc w prowadzeniu plemienia, znów będą rekordy RO i RA plemiennego

No wiadomo , zresztą nie będzie takiej ekipy jak na s12 czy 19 gdzie grało wiele ludzi przy kompach xd
Siedzieli nieraz po parę naście godzin dziennie.
Fajnie , że jakiś znalazłeś , ale pomyśl sobie jak by byli do pomocy ludzie z AC ;)
Hm to powodzenia , teraz już trudno zgromadzić starych wyjadaczy a jak nawet to plemiona pro graczy się zbierają i wielu się żre bo każdy chce top 1 być , gra pod siebie itd.

Tu już nikt nie odskoczy o 20/30k nad resztą , chyba ,że osoba na darmach w etapie przejmowania.

Co do ekip to widzę na razie tylko:#.#.# , =NY= , Nigdy! ale mam nadzieje , że powstanie więcej i się świat rozkręci.
 

DeletedUser24545

Guest
Akhal, na ktorym ruszasz ?: D

Na 87, wydaje się być rozsądniejszy. Troszkę boli brak farmienia. Ale przeżyję. Będą jaja - na pewno wielu będzie cisnęło to eko do granic możliwości oszczędzając na koszarach ;)

4O aka MC, może jakoś się sprzęgniemy z czasem :)

ThrillBarberproSura pisał mi o tym, że NY już ma sojusz z ekipą świata 79, więc będzie chyba więcej, jego nie udało mi się ściągnąć. Wykręca się brakiem czasu, Shaqowi też tak pisał zdaje się ;)

[edit] W plemionach w których jestem, nie da się grać tylko pod siebie ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Z jednego linku, jednego dnia w pobliżu osoby polecającej może wystartować tylko 5 osób... Reszta jest rozrzucana normalnie jak gdyby zrobili zwyczajnie konto na świecie. Poza tym, są czasowe blokady na rynek/ataki/wsparcia z taką poleconą wioską. Gdyby zatem wystartowało całe plemię w podobny sposób, to przez pierwsze ( tylko nie pamiętam czy 14 dni blokady jest czy więcej - nie chce mi się sprawdzać) nie mogliby ani zadefować, ani nawet oferty na rynku wymienić.
Wystarczy że jedna z pięciu zaprosi kolejne 5. Albo wygodnym łańcuszkiem zapraszać. Najlepiej w ogóle zrobić to w 3 grupach na jednym kierunku.
 

DeletedUser

Guest
Liczyłem na bez farmienia prędkość 2 ale i tak nie jest źle , pogra się :)
 

DeletedUser166929

Guest
Niestety nie :) muszę cię zmartwić ale B-H z końcem gry Majora nie może istnieć ze względu że on był wodzem/zalozycielem plemienia :) . A jak tam ONI startują ?? a moze jakaś grupka w nowym plemieniu będzie ??

Bardzo mi smutno, że nie startujecie- myślałem, że zrewanżujecie się i skopiecie Nam tyłki za świat 79 :p
Hym... mogę powiedzieć, że gracze ONYCH bardzo wynudzili się od kiedy wygraliśmy świat :D
 

kryy7822

Szlachcic
Wynik reakcji
1.057
Bardzo mi smutno, że nie startujecie- myślałem, że zrewanżujecie się i skopiecie Nam tyłki za świat 79 :p
Hym... mogę powiedzieć, że gracze ONYCH bardzo wynudzili się od kiedy wygraliśmy świat :D

no szykuj się Mrozu, może wreszcie wyjaśnimy sobie pewne sprawy do końca:)

Co do ustawień świata to też liczyłem na prędkość 2:)
 

DeletedUser

Guest
Mam nadzieję, że nikt nie będzie psul zabawy i nie będzie ustawek plemion przed czy na początku świata...
 

DeletedUser

Guest
Traf pierw 3 osobami na 1 kierunek, wtedy pogadamy :)

To wcale nie jest aż takie trudne. Tym bardziej, jeśli stworzenie nowego konta zaraz po starcie (stare jest porzucane i zostaje na swoich 26 punktach) jest tolerowane.
 

DeletedUser

Guest
86 świat jest dla zarobku, a 87 do podtrzymania graczy. No to mnie chyba też przytrzyma ;]
 

DeletedUser109649

Guest
87 to w sumie kopia 83 tyle że świat odrobinę wolniejszy, są lepsze rzeczy dla Rycka i wioski :p

Ciekawe jest podrasowanie zasięgu szlachcica i podsyłanie pomocy osobą z poza plemienia. Całkowicie zmieni to taktykę gry na froncie. Zapewne każdy wie co mam na myśli :)
 

snip0r

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
211
Co do startu HEG to ten świat odpuszczamy i dopiero wystartujemy w grudniu, jak na razie większość ekipy siedzi na S70.
 

DeletedUser164037

Guest
To wcale nie jest aż takie trudne. Tym bardziej, jeśli stworzenie nowego konta zaraz po starcie (stare jest porzucane i zostaje na swoich 26 punktach) jest tolerowane.

Jedni tolerują, inni nie. Miałem ostatnio tak ciekawą historię na uk classicu, ze posiadłem nową wiedzę, za co administracja potrafi zbanować... Np. taka sytuacja: adminkowi zachciało się grac i/lub jest jechany przez cb. Jakiż to problem poprosić koleżankę z teamu o zbanowanie za: "Suspected multiaccounting" ( podejrzenie multi ). A w takiej sytuacji, jak opisujesz powyżej - tylko się prosi :D 26p to tez konto ^^
 

BeczkaWisniowa

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
106
no szykuj się Mrozu, może wreszcie wyjaśnimy sobie pewne sprawy do końca:)

Co do ustawień świata to też liczyłem na prędkość 2:)

Mrozu na nic sie nie musi szykowac. Nie jest typem frontowca o czym wielokrotnie sam pisal. Inni za to sa w pelni gotowi na Twoje wyjasnienia :D Na szczescie nie ma durnych odkryc ani warunku punktowego, wiec prawdopodobienstwo spotkania sie na froncie jest bardzo wysokie :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry