Światy 76 i 77 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser161505

Guest
No jestem ciekawy jak świat 76 będzie wyglądał pod względem osobistości. Znalazłem już co playera więc ruszam na 100%. Strzeżcie się bo nie znacie dnia ani godziny kiedy was polak z innego nicku połknie hah :*
Na początku chyba opłacalny jest start bez ekipy tak mi się wydaje ;p
 

BackToTheGame

Rycerz
Wynik reakcji
137
Ja pracuję codziennie od 6 do 14, potem padnięty jestem a farmić trzeba ;)
Wolę od października na spokojnie, jak świat bez limitu to co za problem odrobić ^^
 

Marcin V

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
120
Graj bez copa Key! :)

Marcin za dużo wolnego ostatnio mam, a poklikać nie zaszkodzi, zbiera się coś konkretnego?

ten świat raczej nie,liczyłem na bez farmienia i rywalizacje z najemnikami a tu lipa :(

można w sumie poklikac na 77 ale raczej na lajcie a ekip zadnych nie widze ;c
 

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
3.786
Na świecie póki co Ekipy: Zetki, MaCabr, Nazwa i widze s8 czyli gracze(chyba) którzy wygrali ostatnio świat + 2 znajomych z 11 ;>

a tak to się narazie Tworzą ;c
 

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
3.786
Espada, OGIEŃ, Czeskiego Ekipa, Ekipa Gorgola1 i chyba ZBT(?) i może 40 i NY, ale to chyba na next światy ;).. Oczywiście te 4 ekipy może wystartują na wstępnym, nie wiem.. I może jeszcze jakieś inne ekipy, bo Kiowa miał też coś zrobić..
 

DeletedUser172760

Guest
Ja wiem o jeszcze jednej Swietnej ekipie, ale nie wiem, czy ona sobie życzy, żebym o tym mówił
Edit: w sumie jeszcze war miało chyba startować, hegi z tego co wiem, co do aktualnych ekip to widzę ots adrianka
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Spoko ustawienia pewnie pogram na którymś świecie zwłaszcza, że jesień i zima się zbliża. W zależności od wolnego czasu zobaczymy które świat wybiorę :)

P.S
Jutro szykuje się długa i emocjonująca noc z boksem. Do oglądnięcia czekają 2 ciekawe walki:
Saul Alvarez - Floyd Mayweather i Danny Garcia - Lucas Matthysse na jednej gali, która ma duże szanse przejść do historii.

Pozdrawiam i może spotkamy się na którymś świecie.
 

DeletedUser172570

Guest
Ekipy;
Zetki, MaCabr, Nazwa

Padną raz dwa,od ostatnich kilku światów na jakich startuje zawsze te ekipy się podaje do faworytów,a padają po 2-3 miesiącach,zetki na 70 padły bardzo szybko ;]


Zagram sobie z ciekawości,może do jakiejś ekipy się dostane nie z tych powyżej ;p
 

.NiefisiujMisiu.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
508
To jest właśnie pchanie się na wstępne logowanie jeśli chodzi o świat 76

Teoretycznie farmienie nieograniczone, ale w praktyce jak źle trafisz to nie pofarmisz:)
 

DeletedUser172570

Guest
Jeśli ktoś szuka plemienia,pisać PW.

Wybierzemy mądrą rade,żadne warzywko nie przejdzie selekcji,dyplomacja będzie działać bardzo dobrze,sam się nią zajmę ;]
 

DeletedUser

Guest
Powitac wszystkich po wakacjach :) planuje pyknac na 77 nie zakladam plemienia nie startuje z jakas swoja ekipa poza dziewczyna jesli ktos chetny mnie widziec u siebie prosze o pw :)
mialem przerwe dosc dlugo praktycznie po zeszlorocznym SG nic nie gralem poza graniem z Beczka ale nie w pelni umiejetnosci bo praca wiec moglem wyjsc z formy :)
 

DeletedUser176001

Guest
Miałem już kończyć gre w plemiona ale kumple z innych światów startują wiec na s77 jeszcze pogram ale to już ostatni świat
 

DeletedUser

Guest
Światy ciekawie się zapowiadają, Zagram na 76, ponieważ odpowiadają mi te parametry tego świata.

76 - dla no-lifów
77 - Szybka piłka
 

DeletedUser

Guest
bo ludzie mysla ze bez limitu to siedzi sie 24h i klika w kolko a teraz z af to juz nie to co kiedys

interesuje mnie co Marcinek planuje i gdzie bo go nie ma
 

DeletedUser

Guest
Na czym polega 10 poziomów technologi ? Zagram na 77 szukam plemienia
 
Status
Zamknięty.
Do góry