Światy 76 i 77 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser178782

Guest
jak macie cos do nowego.premium to przeczytajccie to

kurierplemion.pl/artykul/0/0/225/pieniadze-to-nie-wszystko.html
 

.NiefisiujMisiu.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
508
ja zaczynam jakoś 5 dni po starcie światu żeby nie pchać się na sam środek i mieć kilka chwil wolnych w normalnym życiu a nie tak jak do tej pory;) Rano plemiona , obiad plemiona, kolacja plemiona no i jeszcze w nocy wstawac:D
 

DeletedUser178782

Guest
zapraszam priv szukacie sojuszu zasta lub cos chetnie pomogee mam czas;)doswiaczenie atkywnosc;)
 

DeletedUser

Guest
podziwiam tych którzy nie doceniają gry z Copikiem ^_^ ..

76.. zdecydowanie tak - nie oszukujmy się, nie trzeba farmić 24h..

77.. non stop kombinowanie skąd surek i sprawdzanie czy limit spadł - pozdrawiam wytrwałych :D


jak zwykle zagram jako copik z NiefisiujMisiu
 

DeletedUser21778

Guest
Sprawdzanie czy limit spadł? Na 55 bodajże limit spadał co 24h, np. 13.09.2012 o 20:00 przyniosłeś 20k surki to dnia następnego o 20:00 te 20k spada. Zmieniło się coś?
 

.NiefisiujMisiu.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
508
o to chodzi że nie zawsze będziesz farmił o tej 20. Przypadkowa impreza musisz wyjść z domu i farmisz tylko połowę wrócisz w nocy sfarmisz reszte i już masz 2 inne godziny farmienia a potem rozbija się to jeszcze bardziej.

Każdy ma światy na których lubi grać. Ja osobiście nie lubię światów z ograniczeniem:haha:
 

DeletedUser

Guest
olać limity, trzaaa liczyć profity ;PP

dokładnie :D inaczej gra nie ma sensu. oczywiście jak kto woli :)

brakuje mi tylko na 76 braku wolnego handlu.. jak ktoś wtopi z ekipy, wysyła się surkę i kolega po tygodniu wraca do gry.. a tak jest ciężej..
 

DeletedUser

Guest
o to chodzi że nie zawsze będziesz farmił o tej 20. Przypadkowa impreza musisz wyjść z domu i farmisz tylko połowę wrócisz w nocy sfarmisz reszte i już masz 2 inne godziny farmienia a potem rozbija się to jeszcze bardziej.

Każdy ma światy na których lubi grać. Ja osobiście nie lubię światów z ograniczeniem:haha:

tak jest tylko na początku.. co grałem z limitami, to po 2\3 miesiącach już nie farmiłem, bo mi się nie chciało, a i sura z atakowania innych graczy zapełniała się samoistnie, to nie jest problem :) z resztą kto mądry pilnuje dokładnie minut przy takim świecie, chyba tylko jakiś narkoman plemienny ^^
 

kryy7822

Szlachcic
Wynik reakcji
1.057
Obydwa te światy fajne, jak ktoś chce pograć długo to pewnie będzie miał niezłą rozkminke:) Bo teraz jesień zima, można ponołlajfić farmiąc:) a z drugiej strony 77 ma fajne ustawienia:)
Szkoda tylko tych morali, ale tak jak ktoś tam wcześniej wspominał takiego świata jak 71 może jeszcze długo nie być dlatego chyba tyle tam wytrwałem:)
Ja może się pokusze o start na 66 na 1-2 miesiące, o ile sobie nick przypomne gdzie jakieś tam flagi miałem nabite żeby na starcie nie być dużo w plecy z tymi co będą premke ładować:) Jak Keymil będzie to przynajmniej zobacze czy nie wyszedłem z wprawy na światach z farmieniem:)
 

DeletedUser166929

Guest
Ciekawe specyfikacje- na s77 jest większy spokój z farmieniem,
za to łatwiej wejść z defówkami na dobry poczatek :D
Brak morali + siódemkowe komendy- brzmi ciekawie :p

No i nie ma świata bez farmienia i sobie nie pogram :(

Misiaczku, chodź na 71 :D
 

DeletedUser174066

Guest
Czy przykładowo na s. 76 jest jaka kolwiek szansa walki o np top 100 jeśli nie będize używało się tych nowych funkcji premium?

Bo sam nie wiem już czy wbijać na s 77 , czy jednak na s 76.

Ps. RObi ktoś jakąs ogarnięta ekipe..? Tylko nie taka co po 3 tygodniach się rozpadnie i zostane na lodzie jak na poprzednich światach :p
 

DeletedUser

Guest
Ja pierdziele przez te nowe fukcje premium można sobie zrobić przewage ale bez przesady aż tyle to nie daje .. potem 1-2 tygodnie i wszystko się nadrabia podczas przejęć .
 

DeletedUser152632

Guest
Można być i top 1 bez FPP ;)
choć nie koniecznie na początku
 

.NiefisiujMisiu.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
508
Czy przykładowo na s. 76 jest jaka kolwiek szansa walki o np top 100 jeśli nie będize używało się tych nowych funkcji premium?

Bo sam nie wiem już czy wbijać na s 77 , czy jednak na s 76.

Ps. RObi ktoś jakąs ogarnięta ekipe..? Tylko nie taka co po 3 tygodniach się rozpadnie i zostane na lodzie jak na poprzednich światach :p

ja na 76 po 5 dniach od startu ruszam i szukam kilku osób, ale nie 50 czy 100 :) wystarczy 10 :D
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.064
jesli przewaznie jestes w top 100 to tym razem tez dasz rade:d
polska to biedny kraj mało kogo stać a jak stać to kilka osób które wejdą dzieki temu do setki:)
 

DeletedUser174066

Guest
jesli przewaznie jestes w top 100 to tym razem tez dasz rade:d
polska to biedny kraj mało kogo stać a jak stać to kilka osób które wejdą dzieki temu do setki:)


Niby racja. Poczekam jeszcze. Kurcze przydałaby się jakaś ekipa na s77 żeby zacząć na wstepnym i żeby była z doświadczeniem i dużej ze sobą grali i sie do nich wkręcić. Szkoda nerwów na startowanie w ślepo i jak zaczynają się przejęcia szukanie na siłę ekipy , jak każdy widzi w Tobie już drugą wioskę :D
 

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
3.786
Niby racja. Poczekam jeszcze. Kurcze przydałaby się jakaś ekipa na s77 żeby zacząć na wstepnym i żeby była z doświadczeniem i dużej ze sobą grali i sie do nich wkręcić

Większość lepszych ekip startuje po wstępnym. :)

Po za tym na FO masz w dziale SZUKAM, plemiona, które szukają graczy ^^
 
Status
Zamknięty.
Do góry