Światy 74 i 75 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser177172

Guest
Startują **Z** & **Z**! , GTW (niewiem czy to plagiaty czy nie) ,OldNoobs , Nazwa? (tak jak GTW) ,
WONSZ tam jes poxop ale nie wróże im długiej przyszłośći
 

DeletedUser

Guest
Na pewno świat bedzie ciekawy , chodź i tak uważam że za szybko puszczają te światy przez to jest coraz mniejsza frekwencja na danych światach :)
 

DeletedUser165803

Guest
Świat wygra plemie w którego skład będzie wchodziło kilka które zrobią fuzję :)
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
Startują **Z** & **Z**! , GTW (niewiem czy to plagiaty czy nie) ,OldNoobs , Nazwa? (tak jak GTW) ,
WONSZ tam jes poxop ale nie wróże im długiej przyszłośći

powodzenia w **Z** :) dojda do top 1 przy 100k i beda mogli kolejne trofeum wpisac w profil... tak jak na kazdym swiecie haha :)
 

DeletedUser166048

Guest
Jak dla mnie 75 idealny, dawno nie grałem na 3 technologiach jak i na świecie bez farmienia.

Niestety zacznę 10 lipca w nocy ale mam nadzieje że szybko będzie topka .
 

DeletedUser167856

Guest
Ten cały Nabór ma grać? Kilku z nich ma już plemiona - Loopek jest xd
Jak ktoś ze starych znajomych startuje to piszcie na pw, sie powspomina troszke :)
Świat wygrają Ci, którzy będą potrafili zawrzeć sojusz z właściwym plemieniem - czytaj : takim, które nigdy nikogo nie wykiwało (bynajmniej więcej niż 2 razy).
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
Hmn.. Popatrz na siebie;)

pokaz gdzie wpisalem, ze moje plemie jest top 1? nie wygralismy swiata, wiec topka przy 10mln mnie nie intersuje, a tym bardziej przy kilkuset K :D

nie no, Piotrka lubie :) ale nie lubie jak ktos na FO plecie takie bzdury nie znajac historii swojego plemienia :D
 

DeletedUser7845

Guest
Ja mam pytanko. Czy jeśli ktoś nie zaloguje się będąc zaproszonym przeze mnie, ale będzie w moim plemieniu przed startem świata to czy będziemy koło siebie?
 

DeletedUser

Guest
Ten cały Nabór ma grać? Kilku z nich ma już plemiona - Loopek jest xd
Jak ktoś ze starych znajomych startuje to piszcie na pw, sie powspomina troszke :)
Świat wygrają Ci, którzy będą potrafili zawrzeć sojusz z właściwym plemieniem - czytaj : takim, które nigdy nikogo nie wykiwało (bynajmniej więcej niż 2 razy).

No Szymonie, Loopek jest :p
Co do ekipy, to Krzysiek mi na GG pisał, że reaktywuje Warriorsów z s49 ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry