Światy 74 i 75 - dyskusja

Status
Zamknięty.

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.005
A ja mam pytanie, co do samouczka. Nowy, czy stary? :D

nie ma już "nowy czy stary" :) W wersji 8.12 gry weszła zmiana:
"Od tej pory system zadań będzie jedyną występującą w grze opcją samouczka"

Więc obecnie kwestia sprowadza się do tego, że na świecie albo są zadania, albo ich nie ma. Ale wówczas nie ma żadnej formy "zastępnika".
 

DeletedUser138103

Guest
Hmm s74 dla mnie kaszana :p Odstępy 300ms :) Konia by szło nauczyć klinować takie coś. S75 fajny no i jako darma pewnie wbije ale poważny start to dopiero na jesień :)

dla ciebie wbić klina w 5 s to sukces ;]
75 fajny, ms mogliście sobie darować, są na 74, miała być strategia :|
 

DeletedUser177173

Guest
Ja zagram na świecie 74 :)
Już dawno nie grałem na świecie z paczkami oraz z poziomami badań (75) --> nie chcę powracać tam

Jednak na 74 trochę dobijające są te kościoły ;/
Ale cóż, trzeba spróbować :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser164468

Guest
na 74 będzie tak jak na 70 wszędzie będzie ciasno 1 barba na 10 ludzi:eek:, więc proszę w imieniu wszystkich startujących aby było luźnie 1-2 barby na 1 człeka;/:p
 

DeletedUser177173

Guest
Z tego co wiem to większość chce iść na 75. Wszystko okaże się jutro. Jeżeli będzie jak mówisz to zawsze można na 75 zacząć, bo start będzie kilka minut po 74.

A co do 74 to zawsze można spróbować "zacznij od nowa" --> jeżeli to nie pomoże to będę zmuszony przerzucić się na 75, bo rzeczywiście 10 ludu na 1 barbkę to masakra.
 

DeletedUser177173

Guest
Wszystko się okaże jutro. Powinni wgl usunąć to wstępne. Wdg mnie jest bez sensu. Zresztą ktoś już to wcześniej wspomniał.
 

DeletedUser177173

Guest
Może byc, bo pomysł sam w sobie fajny, ale zbyt gęsto wspolplemiencow rozrzuca. To by można było zmienić. :)

Właśnie o to chodzi. Najgorszą rzeczą jest w tym, że nie ma barbek farmienia w 15x15, a tym bardziej graczy, bo załóżmy, że w takim kwadracie będzie z 3 współplemieńców + ja -.-

Masakra... Ani farmy z barbek, ani farmy z graczy ;/
 

DeletedUser167856

Guest
Scott, ale widzisz nie na co drugim świecie loguje się mistrz Charvey ;)
 

Deleted User - 2002360

Guest
Na s74 bedzie problem z farmieniem po wstępnym logowaniu, więc raczej żadne dobre plemię jeszcze nie zostało założone :)
Na s75 moim zdaniem należy zwrocic uwagę na **Z**, Nazwa, press ;)
 

DeletedUser105922

Guest
haha ;D Znowu **Z** i pewnie znów po dużym wow będzie jeszcze większe boom ;p

Powodzenia wszystkim życzę ;)
 

DeletedUser

Guest
Z racji tego, że nowe światy już dzisiaj chciałbym życzyć wszystkim powodzenia i sukcesów w grze.
 

scott.ca

Szlachcic
Wynik reakcji
4.596
Łukaszku, dowody poproszę. Gdybyś ciut więcej interesował się graczami z innych światów, z którymi kiedyś grałeś, czasami przestałbyś się tak wozić.

Krzysiu, zle mnie zrozumiales. :) Sam nie wiem, czy Wam tam wioseczki nie rozwinąć, bo nie bede tam raczej gral. :)
 

DeletedUser

Guest
Plemię AOW również życzy samych sukcesów w grze! Powodzenia! :)
 

DeletedUser177464

Guest
Ja wspólnie z ekipą -=GS=- i -=GB=- również życzymy wszystkim startującym na św. 75 powodzenia

Niech wygrają najlepsi ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry