Światy 68 i 69 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser169300

Guest
Witam
Zdecydowanie s68.Ale Może Dacie Prędkość Świata 1,2 ?
 

DeletedUser

Guest
S69 jak dla mnie byłby ok gdyby limit członków był 100-120, technologia prosta do tego bez limitu farmienia i morali..

Na pewno chętnych na taki świat byłoby mnóstwo
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser171210

Guest
Dwa światy z limitem farmienia???

Jak dla mnie dno i 5 metrów mułu...
 

DeletedUser

Guest
ja myślę że 68 to całe podsumowanie rozwoju PLEMION :)
a 69 to powrót do korzeni (no rzeczywiście na tym św. tego limitu nie powinno być) jak za dawnych lat ;)
myślę że na 69 będzie ciekawie
 

DeletedUser79975

Guest
Nie odpowiadają mi te ustawienia.

Rozwinę wioskę na ś69 pod plemię i tyle mojej gry w tym roku :)
 

DeletedUser163071

Guest
ja wystartuje na 68 puki świąteczny specek się nie zacznie :p
 

DeletedUser164468

Guest
68- na nim bogacze wymiatają przez 2-3 miesiące potem doświadczeni gracze wymiatają limit :| ale farmieniem można ndrobić minimalnie

69- ehh szkoda że limit powrót do korzeni ale po co technologia 10lvl jak ktoś ubije grubego to straty wielkie
 

DeletedUser

Guest
Na prawdę limit 40 członków to tragedia ale technologia 10 lvl to już ostra przesada + grubasy z paczkami panowie na szybkich można kombinować z takimi ustawieniami ale tu ? Pomimo to i tak ruszę co mi szkodzi póki jeszcze jest możliwość gry za darmo trzeba korzystać.


Święte słowa ;)) Przekonałeś mnie ;D
 

DeletedUser127066

Guest
Zwróćcie uwagę, że jak chcecie startować ekipą na 69, to poczekać trzeba do drugiego dnia na wybór kierunku.

Panie Bryffcie, cieszy fakt, że daliście furtkę dla ekip by mogli razem ruszyć w tym samym kierunku. Apeluję jednak w imieniu swoim, swojego plemienia oraz członków innych ekip - zwiększcie proszę liczbę osób w plemieniu do 100. Komu przeszkadzają duże plemiona? Jeśli takie plemię to masówka to i tak szybko padnie, a w taki sposób powodujecie inną patologię - plemiona muszą się rozdzielać na 2-3 mniejsze plemiona by grać razem.
Proszę Was, niech gracze uwierzą, że faktycznie mamy wpływ na tą grę i zmieńmy ten szczegół w ustawieniach.
Z poważaniem
wolnyjac
SE
 

DeletedUser

Guest
przesadzasz wolnyjac chcesz mieć duże plemię sobie zrób bliźniaki lub akademie jeżeli umiesz prowadzić plemię to sobie z tym poradzisz co nie ?
a ten limit to tylko liczba więc nie marudź bo myślę że większy problem to limit
 

DeletedUser164468

Guest
Panie Bryffcie, cieszy fakt, że daliście furtkę dla ekip by mogli razem ruszyć w tym samym kierunku. Apeluję jednak w imieniu swoim, swojego plemienia oraz członków innych ekip - zwiększcie proszę liczbę osób w plemieniu do 100. Komu przeszkadzają duże plemiona? Jeśli takie plemię to masówka to i tak szybko padnie, a w taki sposób powodujecie inną patologię - plemiona muszą się rozdzielać na 2-3 mniejsze plemiona by grać razem.
Proszę Was, niech gracze uwierzą, że faktycznie mamy wpływ na tą grę i zmieńmy ten szczegół w ustawieniach.
Z poważaniem


święte słowa przykład św 67
wolnyjac
SE
 

DeletedUser142069

Guest
Panie Bryffcie, cieszy fakt, że daliście furtkę dla ekip by mogli razem ruszyć w tym samym kierunku. Apeluję jednak w imieniu swoim, swojego plemienia oraz członków innych ekip - zwiększcie proszę liczbę osób w plemieniu do 100. Komu przeszkadzają duże plemiona? Jeśli takie plemię to masówka to i tak szybko padnie, a w taki sposób powodujecie inną patologię - plemiona muszą się rozdzielać na 2-3 mniejsze plemiona by grać razem.
Proszę Was, niech gracze uwierzą, że faktycznie mamy wpływ na tą grę i zmieńmy ten szczegół w ustawieniach.
Z poważaniem
wolnyjac
SE
 

DeletedUser75344

Guest
Tak czy siak wystartuje na tym 69 i choć jestem tego samego zdania co pozostali;/ Stary styl to stary i taki powinien zostać a nie głupie wprowadzanie nowych zasad.. nie wiem kto siedzi i wymyśla te światy ale powinien zmienić tabletki bo te są za mocne....
 

DeletedUser112845

Guest
Witam. Po dłuższej przerwie chciałem wrócić z paronastoma osobami do plemion ale ustawienia światów które mają wyjść to śmiech...

Nie chodzi mi o to co pisze większość ale o to że sprzyjacie graczom którzy nie grają fair a to tak denerwuje że brakuje mi słów.
Na świecie 69 jest odblokowane wysyłanie wojsk do graczy spoza plemienia. Tylko głupi nie zczai że będzie tam 50 % deffówek.
To samo tyczy się 68 gdzie za to jest wysyłanie tylko do graczy z plemienia ale limit plemienia wynosi 120 albo będą wchodzić i wychodzić żeby tylko podesłać wojo. Już raz graliśmy na świecie gdzie 12 plemion nagle (po przejmowaniu) zamieniło się w jedno!

Czy tak trudno ustawić by osoby wstępujące do plemienia musiały tam być przez dłuższy czas bez możliwości wyjścia oraz zablokować dosyłanie wojsc tylko w obrębie plemienia?
Minął rok a widze że nic sie nie zmieniło w tym zakresie i dalej bezkarnie dajecie oszukiwać graczy którzy chcą rywalizować w równej rozgrywce!

Dokładnie, brak slów żeby określi stosunek administracji do gry fair. Wprowadzacie BARDZO DOBRE rozwiązanie dotyczące wysyłania wojsk do plemienia po określonym czasie (bodaj 3 dni) ale plemię robicie na 120 osób - jaki to ma sens ? Żaden - spokojnie może grać 50-60 osób + reszta darmówek, dlaczego nie :) Do tego jakieś flagi, kościoły, opcje premium, odkrycia - śmiech na sali.

Brak tego zabezpieczenia - miliony deffówek (później darmówek) żeby tylko być w topce i śmiac się z tych, którzy chcą grać normalnie.

Dodatkowo jakieś paczki, 10 poziomów technologii, niby limit farmienia - zero ogarnięcia - wszystko zrobione tak, by grać na bardziej rozsądnym świecie 69.

To się nazywa powrót do korzeni :)

Gratulacje
 
Status
Zamknięty.
Do góry