Światy 68 i 69 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser157137

Guest
Zwróćcie uwagę, że jak chcecie startować ekipą na 69, to poczekać trzeba do drugiego dnia na wybór kierunku.


Co przy ograniczonym farmieniu niesamowicie powieksza strate.. Czy jest mozliwosc zmienienia tego ustawienia? 68 jest dla osob z mniejsza iloscia czasu z limitem, czy jest szansa jakas ankieta czy cos aby poprostu to zmienic, bo nie oszukujmy sie to my gramy nie wy bez urazy.
 

kryy7822

Szlachcic
Wynik reakcji
1.057
Jak dla mnie ustawienia św. 69 wyborne, poza jedną małą drobnostką która została już wspomniana:

ogranicza sie ilosc czlonkow mimo iz def jest poza plemie , przeciwnie jak na swiecie 68.. nie zrozumiale jest to dla mnie.

Lepsze pod te ustawienia moim zdaniem byłoby limit członków w plemieniu ~ 100 i wsparcie tylko w obrębie plemienia:)

Co do innych rzeczy nie mam zastrzeżeń i uważam że fajnie będzie się grało. Tylko trzeba będzie uważać na początku na kontry by grubasy nie zostały ubite w obronie.
 

DeletedUser150958

Guest
Jak stary styl to stary:p
s 68 haha to dopiero bajka aż szkoda się wypowiadać:p
administracja na maxa utrudnia grę graczom którzy chcą wystartować w ekipie i grać na pełnych obrotach;/
limit i wybór kierunku mówi sam za siebie ehh
 

DeletedUser

Guest
S68 dla osób które lubią wydać co nieco na PP.
S69 jak dla mnie byłby ok gdyby limit członków był 100-120, technologia prosta bądź max 3 poziomowa do tego bez limitu farmienia i świat byłby idealny :)
 

DeletedUser157137

Guest
S68 dla osób które lubią wydać co nieco na PP.
S69 jak dla mnie byłby ok gdyby limit członków był 100-120, technologia prosta bądź max 3 poziomowa do tego bez limitu farmienia i świat byłby idealny :)



do idealu brakowaloby braku morali. Czemu ja mam tracic wiecej wojska dlatego bo ktos sie rozwija wolniej ode mnie ? Jest to dla mnie kompletnie nie zrozumiale.
 

DeletedUser169679

Guest
Tragedia... PL68 - bogacz wygrywa.

Zagram na PL69 - ze względu na magie tej liczby:)
 

DeletedUser165813

Guest
Na prawdę limit 40 członków to tragedia ale technologia 10 lvl to już ostra przesada + grubasy z paczkami panowie na szybkich można kombinować z takimi ustawieniami ale tu ? Pomimo to i tak ruszę co mi szkodzi póki jeszcze jest możliwość gry za darmo trzeba korzystać.
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
Limit plem podnies, farmienie bez limitu i mozna grac 69 magiczne <3
no i
Wszystko na tym świecie można
naprawić.
Każda klęska może stać się ojcem
przyszłego zwycięstwa.
Każda przegrana wojna -
przyczyną późniejszego wzlotu,
a z każdego ucisku czerpane są
siły do duchowego odrodzenia.
Ale tylko tak długo, jak
długo będziesz w SE.!!!!
 

DeletedUser90103

Guest
Mam dwa pytania:

1. Czy prędkość bazowa jednostek będzie klasyczna czy z pozostałych światów?
2. Czy na prawdę nie można dodać reguły zagrody? Rozumiem, że "tradycyjny" poziom 1200 jest nieco morderczy ale można przecież go zmienić na choćby 5000-8000. Taki poziom pozwalałby na bunkrowanie i eliminowałby możliwość budowania bunkrów nie do przebicia. Ostatnio widziałem na liście niemieckich serwerów dwa, które miały regułę zagrody, właśnie zwiększoną.
 

DeletedUser131953

Guest
Zagram na s69 ale tylko dlatego ten świat przewyższa 68 bo nie ma nowych funkcji premium.
Szczególnie niepodobają mi się te 10 technologii, ale wszystko można przeboleć :D
 

DeletedUser

Guest
Mam pytanie ;)
Więc bedzie wczesne logowowanie się na 69? Czy start wybor kierunku i trafem moze wyladuje kolo kumpla?
 

DeletedUser

Guest
Zapraszam do wspólnej gry na świecie 68. Można do mnie pisać. Znajdziecie mnie pod nickiem: kerps1.
 

DeletedUser32817

Guest
Puki jeszcze możecie , zmieńcie tą konfiguracje :) . A przed robieniem następnych światów , sugerujcie się opinią innych graczy, np. w temacie , którego można założyć....
 

DeletedUser163071

Guest
gram obecnie na specku gdzie jest te 10 technologi i to jest tragedia, nie na widzę tego :/ więc jak coś to zagram na 68 :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry