Światy 62 i 63 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser166252

Guest
To teraz trzeba będzie się do jakiegoś sojuszu zapisać.
 

DeletedUser26967

Guest
Odliczanie :)
Cóż za emocje !!

E tam... Emocje to były przy starcie specka 8, gdzie była ograniczona liczba darmowych wejść - tu się tak naprawdę nie ma o co bić. Zresztą akurat większe emocje są bez tego zegara, bo tak to nie wiadomo kiedy świat ruszy i kiedy odświeżyć stronę, a tak... pfi.
 

DeletedUser166252

Guest
A taka 62 wreszcie się skończy czy po porostu świat się nie kończy?
 

DeletedUser

Guest
kickboxer95 napisał:
Akurat lekcje skończyłem Zagram.

I dobrze ,że zagrasz ,kolejna osoba wiedząca o co chodzi w grze ;)

chelmis1991 napisał:
do plemienia to ja dojde za kilka dni . Przeprosiłem za głupie pytanie , kazdy jest kowalem u siebie

Z twoich postów można wynieść ,że albo się dobrze bawisz albo jesteś komikiem.Każdy jest u siebie.Ja Cię postrzegam już po swojemu.
 

DeletedUser

Guest
E tam... Emocje to były przy starcie specka 8, gdzie była ograniczona liczba darmowych wejść - tu się tak naprawdę nie ma o co bić. Zresztą akurat większe emocje są bez tego zegara, bo tak to nie wiadomo kiedy świat ruszy i kiedy odświeżyć stronę, a tak... pfi.

Wiem. Jak nie było zegara, to co 5 sekund odświeżałem stronę :)
 

DeletedUser

Guest
E tam... Emocje to były przy starcie specka 8, gdzie była ograniczona liczba darmowych wejść - tu się tak naprawdę nie ma o co bić. Zresztą akurat większe emocje są bez tego zegara, bo tak to nie wiadomo kiedy świat ruszy i kiedy odświeżyć stronę, a tak... pfi.
Dokładnie :)
 

DeletedUser166245

Guest
E tam... Emocje to były przy starcie specka 8, gdzie była ograniczona liczba darmowych wejść - tu się tak naprawdę nie ma o co bić. Zresztą akurat większe emocje są bez tego zegara, bo tak to nie wiadomo kiedy świat ruszy i kiedy odświeżyć stronę, a tak... pfi.

Noooo własnie miałem nadzieje , że to będzie takie nagłe a nie zegar . teraz czeka już tyle wiary ze ojej .;o
 
Status
Zamknięty.
Do góry